Přejít na obsah

Čistič čalounění


quadrat

Doporučené příspěvky

Vzhledem k tomu, že mi brácha sednul do mýho bílýho čalounění s bundou zasranou od asfaltu a pak, aby mi pomohl, tak mi přinesl benzín na vyčištění jenomže to byl benzín s namíchaným olejem :feve: . Takže moje čalounění je teď jedna velká skrvrna - ještě, že to je na zadních sedačkách....

Rád bych se zeptal, jestli někdo nemáte zkušenosti s pěnovýma čističema čalounění - popřípadě, kterou značku byste doporučili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že mi brácha sednul do mýho bílýho čalounění s bundou zasranou od asfaltu a pak, aby mi pomohl, tak mi přinesl benzín na vyčištění jenomže to byl benzín s namíchaným olejem :feve: . Takže moje čalounění je teď jedna velká skrvrna - ještě, že to je na zadních sedačkách....

Rád bych se zeptal, jestli někdo nemáte zkušenosti s pěnovýma čističema čalounění - popřípadě, kterou značku byste doporučili.

Zdarec hod tam Wanish nebo jak se to piše už jsem ho taky použival a velke spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuju nechat vyčistit,,,zkoušel jsem několik pěnových čističů a nepomohlo nic

Přesně jsem téhož názoru. Jezdit s autem a jednou za čas ho nechat profesionálně vyčistit. Samo je občasné vyluxování vysavačem a otření prachu, aby to člověk nežral ten prach. Ale nějaký ten flek budeš špatně dávat ven. Oni na to mají spešl přípravky a hlavně to vysajou zevnitř sedadla pod tlakem, kdešto ty to tam akorát zarveš prach a špínu... Fakt profi vyčištění je nejlepší řešení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuju nechat vyčistit,,,zkoušel jsem několik pěnových čističů a nepomohlo nic

Přesně jsem téhož názoru. Jezdit s autem a jednou za čas ho nechat profesionálně vyčistit. Samo je občasné vyluxování vysavačem a otření prachu, aby to člověk nežral ten prach. Ale nějaký ten flek budeš špatně dávat ven. Oni na to mají spešl přípravky a hlavně to vysajou zevnitř sedadla pod tlakem, kdešto ty to tam akorát zarveš prach a špínu... Fakt profi vyčištění je nejlepší řešení

Hmmm a nemáte nějaký tip okolo Jičína či MB a kolik to asi tak stojí???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuju nechat vyčistit,,,zkoušel jsem několik pěnových čističů a nepomohlo nic

Přesně jsem téhož názoru. Jezdit s autem a jednou za čas ho nechat profesionálně vyčistit. Samo je občasné vyluxování vysavačem a otření prachu, aby to člověk nežral ten prach. Ale nějaký ten flek budeš špatně dávat ven. Oni na to mají spešl přípravky a hlavně to vysajou zevnitř sedadla pod tlakem, kdešto ty to tam akorát zarveš prach a špínu... Fakt profi vyčištění je nejlepší řešení

Hmmm a nemáte nějaký tip okolo Jičína či MB a kolik to asi tak stojí???

cca počítej vyčištění interieru tak za 1000, občas se dělají akce. Tyto firmy dělají většinou i obnovu laků a to je cca taky ten litr... někdy je akce třeba za 1500 obojí atd.. Tady v Plzni je (tuším, že je pořád) firma a ta dělá obojí za 1400. Zkus vyhledávač(seznam, google, jyxo atd)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Doporučuju nechat vyčistit,,,zkoušel jsem několik pěnových čističů a nepomohlo nic

Přesně jsem téhož názoru. Jezdit s autem a jednou za čas ho nechat profesionálně vyčistit. Samo je občasné vyluxování vysavačem a otření prachu, aby to člověk nežral ten prach. Ale nějaký ten flek budeš špatně dávat ven. Oni na to mají spešl přípravky a hlavně to vysajou zevnitř sedadla pod tlakem, kdešto ty to tam akorát zarveš prach a špínu... Fakt profi vyčištění je nejlepší řešení

Hmmm a nemáte nějaký tip okolo Jičína či MB a kolik to asi tak stojí???

Fa.Kedar...max spokojenost a cena za O1 komplet vnitřek,venek,motor.....1800,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty pěnový čističe jsou vážně na prd. Při troše snahy to sice čistí docela dobře, ale ten saponát zůstává to v potahu - takže pak se to špiní desetkrát rychlejc. Další možností je svlíknout čalounění a naházet do pračky - je to ale příšerná práce, nadruhou stranu výsledek je 100%. I firmy co čistěj interiéry neuměj (nebo nechtěj) čistí prostředek dokonale vymít ze sedadla, takže se to špiní trochu rychleji než nový potah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Auto Zítka Sukorady - přesně mezi MB a Jičínem - naprostá spokojenost, příjemní lidé, cena strojního čištění 990,- Kč a služby fakt SUPER :palec2:

Doporučuju nechat vyčistit,,,zkoušel jsem několik pěnových čističů a nepomohlo nic

Přesně jsem téhož názoru. Jezdit s autem a jednou za čas ho nechat profesionálně vyčistit. Samo je občasné vyluxování vysavačem a otření prachu, aby to člověk nežral ten prach. Ale nějaký ten flek budeš špatně dávat ven. Oni na to mají spešl přípravky a hlavně to vysajou zevnitř sedadla pod tlakem, kdešto ty to tam akorát zarveš prach a špínu... Fakt profi vyčištění je nejlepší řešení

Hmmm a nemáte nějaký tip okolo Jičína či MB a kolik to asi tak stojí???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...