Přejít na obsah

Nová FABIA II COMBI ??


neon

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

tenkrát u nové FI jsem si nemohl zvyknout na předek (ostré hrany bez blinkrů v blatníku a šikmo střižený nárazník), zezadu se mi hodně líbila hned, u FII je to naopak, na předek jsem si zvykl hned, ale zadek a teď jestli takovýhle bude u combi, asi si budu dlouho zvykat,

je ovšem pravdou, že rysy předku u FI najednou začaly kopírovat i ostatní, i z koncernu - bora a šikmo střižený nárazník má dnes asi každý,

zatím u mě vítězí myšlenka, že než FII, tak Room, kvůli zadku a u combi to u mě platí dvojnásob, ale je to o ceně, ovšem zatím neznáme ceník combi FII pro porovnání s Roomem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlas s Jakrem ta nova f toje ze zadu pekna kysela prdel.vono je to ze vsech stran stejne vobslehnutej suzuki swift kterej se mi libi vic ale treba roomster ma originalni vzhled do toho bych klidne sel. taky si myslim ze ta FII prodejcum moc velkou radost nedela ale je to este prilis brzy na prodejni statistiky,uvidime ja bych do toko nesel a hlavne sem zvedavej na to RSo stou 18turbo :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tenkrát u nové FI jsem si nemohl zvyknout na předek (ostré hrany bez blinkrů v blatníku a šikmo střižený nárazník), zezadu se mi hodně líbila hned, u FII je to naopak, na předek jsem si zvykl hned, ale zadek a teď jestli takovýhle bude u combi, asi si budu dlouho zvykat,

je ovšem pravdou, že rysy předku u FI najednou začaly kopírovat i ostatní, i z koncernu - bora a šikmo střižený nárazník má dnes asi každý,

zatím u mě vítězí myšlenka, že než FII, tak Room, kvůli zadku a u combi to u mě platí dvojnásob, ale je to o ceně, ovšem zatím neznáme ceník combi FII pro porovnání s Roomem

mne sa naopak celkom paci zadok a na ten predok si neviem zvyknut. ani nie tak na kapotu ako na tie cierne A-stlpiky. no a hlavne ako je to auto vysoke - ked si vsimnete, ani jeden snimok na oficialnych prezentaciach (aspon pokial sa pamatam) nema foto priamo spredu alebo zozadu, pricom vsetky ostatne uhly pohladu sa len tak sypu. ine automobilky s tym problem nemaju. zeby skoda nieco skryvala? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mě se nová F II líbí a to jak krátká verze tak i kombi. je to zcela nëco noveho, je dobre ze ne kazdymu se libi . Kdyby se vsem libilo jedno auto tak by bylo hrozny ze by vsichni jezdili v jednom a tom samym. takze jsem za ty negativni nazory i rad jen si nechte svoje milacky ja si zase necham svoji F II. :p:p:p:p:p:plollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi postestilo potkat ji na silnici. Na zadku mela nalepenou OII a hrnuli to vic nez slusne. Po 5 km mi uz nedalisanci a ........ Kazdopadne byla maskovana, ve stribrne, na strese "zahradu" a co jsem videl se mi libilo.

Nevim cim to je, ale prisla mi mensi nez F I. Holt klame to, zvlast pred O II. Vyjizdeli z dalnice na Holubice - Slavkov - paksmer Krenovice.........dal nevim :palec2:

Editováno: , autor: vevodap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi postestilo potkat ji na silnici. Na zadku mela nalepenou OII a hrnuli to vic nez slusne. Po 5 km mi uz nedalisanci a ........ Kazdopadne byla maskovana, ve stribrne, na strese "zahradu" a co jsem videl se mi libilo.

Nevim cim to je, ale prisla mi mensi nez F I. Holt klame to, zvlast pred O II. Vyjizdeli z dalnice na Holubice - Slavkov - paksmer Krenovice.........dal nevim :palec2:

Tipuju,že za ní je nalepená ta OII, co je vidět i na těch fotkách na webu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V každom prípade treba počkať na ďaľšie fotky z rôznych uhlov. Zatiaľ si netrúfam na ani negatívny, ani pozitívny komentár :ph34r:

Zatím první dojem..hooodně dobrý, už aby byla ke koupi..ve žlutém :)

taky se mi napoprvé líbí, víc než FI, jen by mě zajímalo, jestli info, že to má pozměněné přední a zadní lampy jsou pravdivé, ale je pravda, že jsem ještě ( a asi nikdo tady ) pohled zezadu, z boku to prodloužení a černý sloupek C krásně uzemnily vyšší stavbu karoserie, ale zezadu nevím, čím by to šlo, aby to nebylo úzké a vysoké, třeba těmi světly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...