Přejít na obsah

Nová FABIA II COMBI ??


neon

Doporučené příspěvky

Hm ja si ju vcelku viem predstaviť doma pred domom - 1.6 Elegance + hlavové bagy, esp, corner svetlá, climatronic, maxidot, sunset, béžový interiér... Akurát tá cena, hm, bude atakovať 600tisíc Sk :ph34r:

doslova citas myslienky keby som ju mal kupovat tak 1,6 sport alebo elegance + drobnosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm ja si ju vcelku viem predstaviť doma pred domom - 1.6 Elegance + hlavové bagy, esp, corner svetlá, climatronic, maxidot, sunset, béžový interiér... Akurát tá cena, hm, bude atakovať 600tisíc Sk :ph34r:

doslova citas myslienky keby som ju mal kupovat tak 1,6 sport alebo elegance + drobnosti :)

RE: 1,6tku znam s Roomstera a popravde cekal sem mnohem vic ..lepsi je 1,9TDi ...pruznejsi rychlejsi...idealne ve sportu

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Minule som si všimol(stará a nová fabia stáli vedľa seba), že krátka fabia vyzerá zo zadu tak nechutne úzko ako bývalé Daewoo Matiz, neviete povedať, či skopírovali aj na kombi zadok z krátkej fabie, alebo ho konečne trochu rozšírili?

Jak zkopírovali..ten zadej je jiný, stejně jako u obou verzí F I.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viděl jsem combi na dálnici praha - směr MB, barva šedá. snažil jsem se ji dojet, ale k mému udivu, což nepochopím do teď jsem prostě pořád zaostával. Do dnes nechápu jak je možný, že to tak jelo. Já: služební oct2 1,9 4x4, rychlost max cca 205 tacho, průměr za tu dobu co jsem za ní jen cca 180-190km/hod. ale prostě bez uspěchu, normálně mi ujela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Včera jsem byl v servise se svojí Fazolou. Při čekání až bude proveden servisní úkon, mi byla prodejcem nabízena FII. Když jsem se zmínil, že bych raději FII Combi tak jsem byl pozván do skladu a tam stál Combik ve stříbrné barvě a byl mi ihned nabízen k prodeji :palec2:

Kdo by si chtěl okouknout Combika tak: AGROTEC Brno Slatina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja nevim, kazdej oroduje za Ceed, ale ja se na to byl podivat, byl jsem se s tim projet a dal jsem rec s prodejcem a ten me nakonec toho vseho docela zchladil.

Pocit z interieru nic moc - design docela peknej, ale pocit kvality slabej - sahnu na ovladac oken, nejak divne se tam hejbe. Sahnu na tlacitko na stredove konzole, nejak divne se tam hejbe...

Abych to zestrucnil, proste mi tam hrozne chybi ta skodovacka (koncernova) fortelnost a solidnost dilu, predevsim tech pohyblivych.

Jizda ok, hlavne naftovej motor (az bude mit Skodovka TDi CR, vyhoda Ceedu bude ta tam), rizeni necitlivy, razeni nedosahuje presnosti Skodovky, podvozek ne tak suverenni, ale moc ostre jsem to projet nemoh.

Podtrzeno a secteno, ke Skodovce Kie jeste neco schazi a kdyz se to secte, neni to zrovna zanedbatelne.

Na druhou stranu pripoustim, ze kazdy muze mit jine priority a jinak nastavene hodnoty a s mymi postrehy nemusi souhlasit.

Nakonec, cenova vyhoda a zaruka je trumf, ale doporucuju se informovat na presne podminky zaruky, me to docela (jak jsem rekl) zchladilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja nevim, kazdej oroduje za Ceed, ale ja se na to byl podivat, byl jsem se s tim projet a dal jsem rec s prodejcem a ten me nakonec toho vseho docela zchladil.

Pocit z interieru nic moc - design docela peknej, ale pocit kvality slabej - sahnu na ovladac oken, nejak divne se tam hejbe. Sahnu na tlacitko na stredove konzole, nejak divne se tam hejbe...

Abych to zestrucnil, proste mi tam hrozne chybi ta skodovacka (koncernova) fortelnost a solidnost dilu, predevsim tech pohyblivych.

Jizda ok, hlavne naftovej motor (az bude mit Skodovka TDi CR, vyhoda Ceedu bude ta tam), rizeni necitlivy, razeni nedosahuje presnosti Skodovky, podvozek ne tak suverenni, ale moc ostre jsem to projet nemoh.

Podtrzeno a secteno, ke Skodovce Kie jeste neco schazi a kdyz se to secte, neni to zrovna zanedbatelne.

Na druhou stranu pripoustim, ze kazdy muze mit jine priority a jinak nastavene hodnoty a s mymi postrehy nemusi souhlasit.

Nakonec, cenova vyhoda a zaruka je trumf, ale doporucuju se informovat na presne podminky zaruky, me to docela (jak jsem rekl) zchladilo.

Až budeš mít trochu času, zaskoč k hyundai zkusit i30, docela by mě zajímalo tvé hodnocení, mě osobně se i30 právě v interiéru jevila solidněji, i celkově lepším dojmem než ceed.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja nevim, kazdej oroduje za Ceed, ale ja se na to byl podivat, byl jsem se s tim projet a dal jsem rec s prodejcem a ten me nakonec toho vseho docela zchladil.

Pocit z interieru nic moc - design docela peknej, ale pocit kvality slabej - sahnu na ovladac oken, nejak divne se tam hejbe. Sahnu na tlacitko na stredove konzole, nejak divne se tam hejbe...

Abych to zestrucnil, proste mi tam hrozne chybi ta skodovacka (koncernova) fortelnost a solidnost dilu, predevsim tech pohyblivych.

Jizda ok, hlavne naftovej motor (az bude mit Skodovka TDi CR, vyhoda Ceedu bude ta tam), rizeni necitlivy, razeni nedosahuje presnosti Skodovky, podvozek ne tak suverenni, ale moc ostre jsem to projet nemoh.

Podtrzeno a secteno, ke Skodovce Kie jeste neco schazi a kdyz se to secte, neni to zrovna zanedbatelne.

Na druhou stranu pripoustim, ze kazdy muze mit jine priority a jinak nastavene hodnoty a s mymi postrehy nemusi souhlasit.

Nakonec, cenova vyhoda a zaruka je trumf, ale doporucuju se informovat na presne podminky zaruky, me to docela (jak jsem rekl) zchladilo.

Na tom něco určitě bude, ale musím říct, že jsme měli H Lantra 1.8 1996, najeli na ní asi 40tis km poté, co nám ji prodal přítelkyně táta s najetými 100tis km a vše naprosto ok. Akorát ty plechy jsou takový tenčí, aspoň pocitově a plasty taky jiný, ale je to o mentalitě, bo i předchozí generace třeba Toyot a Lexusů prostě ty plasty a tlačítka měly jiný, takový bych řekl "neevropský", to je to. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Budějcích už máme taky kombíka :)

K tomu Ceedu, známej ho má a začali mu mlátit tyčky stabíku, zajel reklamovat a strašně se divil, když mu bylo oznámeno, že na toto se záruka nevztahuje vůbec,,,prostě spotřební materiál, jako kdyby jste šli reklamovat obržděný destičky,,,takže na KIU si dejte bacha, ono 7 let je pěknejch, ale v podstatě nedostanete ani 2 roky jako u škodovky... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak - nie je všetko zlato, čo sa blyští! Ceed nie je zlý, ale je to auto naozaj len pre človeka, ktorý nič nerieši a auto berie ako spotrebák štýlom "keď to jazdí, je to ok".

Neviem, čím to je, ale dosť ľudí, ktorí odišli od škodovky ku konkurencii, veľmi často spomína, akáže bola tá škodovka oproti ich novému autu super... Niečo na tom bude, tie škodovky naozaj nebudú také zlé.

Prvé kombíky sú už aj u nás - zatiaľ som mal možnosť vidieť žltý a červený. Hádam budúci týždeň sa objavia už aj u predajcov. Inak neviem či si niekto všimol, ale u nás je na F2 už záruka 4 roky B) Detaily neviem, ale zistím - predpokladám totiž, že tam bude nejaký háčik (podobne ako u Ceedu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...