Přejít na obsah

Klapka škrtící na octávii 1.6/74KW a její druhovýroba


falach

Doporučené příspěvky

Máte někdo skušenosti se škrtící klapkou ?Dělá se prej druhovýroba .Chtěl bych vědět zda se vyplatí jí použít? Originál je od siemensu 06A133064J a je drahá jako prase a ta druhovýroba je podstatně levnější.Otázka je zda to za to stojí.Aby se mě to pak na dovolené v cizině nepodělalo.Kdo poradí?Předem dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
Máte někdo skušenosti se škrtící klapkou ?Dělá se prej druhovýroba .Chtěl bych vědět zda se vyplatí jí použít? Originál je od siemensu 06A133064J a je drahá jako prase a ta druhovýroba je podstatně levnější.Otázka je zda to za to stojí.Aby se mě to pak na dovolené v cizině nepodělalo.Kdo poradí?Předem dík

co s ní máš, že ji chceš měnit? V auto kelly ji měli za 4tKč. Záruka 2 roky. výroba v ????

Editováno: , autor: milix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo skušenosti se škrtící klapkou ?Dělá se prej druhovýroba .Chtěl bych vědět zda se vyplatí jí použít? Originál je od siemensu 06A133064J a je drahá jako prase a ta druhovýroba je podstatně levnější.Otázka je zda to za to stojí.Aby se mě to pak na dovolené v cizině nepodělalo.Kdo poradí?Předem dík

osobni zkusenost zrovna s timto nemam, pouze vim, ze to co je cina, kvalitni neni a nikdy asi ani nebude....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ty klapky prodavam, cina se prodava kolem tri tisic, i min, ale fakt jsou problemovy - rekl bych tak 30% reklamace, coz je hodne moc, takze ja osobne to nikomu nedoporucuju, presto to lidi dost berou, cena je holt lakadlo - obecne bych si veci s elektronikou z Ciny na auto nedal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
Ahoj, ty klapky prodavam, cina se prodava kolem tri tisic, i min, ale fakt jsou problemovy - rekl bych tak 30% reklamace, coz je hodne moc, takze ja osobne to nikomu nedoporucuju, presto to lidi dost berou, cena je holt lakadlo - obecne bych si veci s elektronikou z Ciny na auto nedal...

Ahoj, potrebuji skrtici klapku na octaviu II, r.v. 2005, 2,0TDI...za kolik se da sehnat? ale nechci cinu

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusenosti mam, taky jsem chtel usetrit(koupil jsem taky tu zminenou z kelly za 4000) ale po mesici jsem musel doplatit a vzit si siemens. Me osobne se stavalo to ze kdyz jsem pustil plyn a znovu na to slapl, auto skubalo a nejelo. myslel jsem na vahu vzduchu, ale jeden hodne dobry diagnostik me rekl at to vyhodim, sehnal siemens za 6500kc a je to naprosto bez problemu.ale mozna jsem mel jen smulu na spatny kus. ale original je original!

Editováno: , autor: fiser
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě co se týče elektroniky doporučuji pouze originální díly!! Měl jsem O1 1,6 55kW a originální klapka najela 240 000km, poté odešla, tak jsem právě chtěl ušetřit a koupil jsem made in china.. Ta byla tak půl roku OK, ale odešla (a to najela tak 8 tisic km), dal jsem jí na reklamaci a koupil originál. Auto jsem potom prodával když mělo skoro 300 tisíc a klapka pořád OK . Ta investice se vrátí!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...