Přejít na obsah

Slevy od prodejců


banán

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím všechny šťastné majitele vozů Škoda Fabia II ...

Přítelkyně si objednala cca před měsícem tento vůz:

Škoda Fabia Combi, Elegance - 1.2 HTP. výbava ELEGANCE

Červená Corrida + Maxi-Dot + Alarm s hlídáním vnitřního prostoru + Deaktivace airbagu spolujezdce.

Vůz si pojedeme vyzvednout pravděpodobně tento pátek, pokud vše dopadne jak má, nejpozději během příštího týdne. Fotky dodám hned jak nějaké pořídím.

Vůz byl nakonec po dlouhém pátrání, kde ho nabídnou nejlevněji objednán v Autosalonu v Praze. Nabídnuta byla sleva 30 000 Kč, původní cena byla 382 599,- Kč. Což je na vůz na zakázku velice pěkná sleva! V Plzni byla nejvyšší sleva 22 000 Kč. Běžná sleva v ZČ byla cca rozmezí 17 - 22 000 Kč. Jediné Porsche Plzeň Lochotín nabídlo „směšnou“ slevu 8 500 Kč a to se chlubí obrovskou cedulí, že nabízí nejlepší ceny na Fabii II.

Jelikož jsem se také rozhodl pro vůz Škoda Fabia Combi stejný autosalon mi nabídl na vůz Fabia Combi 1,4 TDi 59KW, výbava ELEGANCE, plus nějaké doplňky slevu 45 000 Kč. Moji slevu „hodnotí“ jako velkoodběratelskou. Ale bohužel já si musím počkat až na květen, kdy vůz objednám. No bude to dlouhé čekání.

Editováno: , autor: Pavlos PM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar lidi, jamozna trochu mimo. Zkuste mrknout na ceny na Slovensku, dnes pri tom kurzu je to fakt rozdil. Napriklad OII 1,8 TSI Combi Elegance v CR (dle konfiguratoru) 664900 CZK, na SLK 766900 co implikuje kurz 1.15 pricemz v bance dostanete kolem 1.3...

Jo, a jeste, kdyz kupovat, tak si obeslete prodejce na SLK emailem, po prvni vlne dostanete nabidky, pak si nejlepsi 4-5 obeslete jeste jednou s tim, jestli to nechteji jeste prehodnotit, neni pak problem uhrat slevu z 850 na 782 tis. SKK (REMO Humenne), coz neni k zahozeni...

Je to sice dal jet na Slovensko, ale co clovek neudela pro usetrenych 100 tis., ze ? DPH mezi CR a SR je totozna , tudiz zadny problem, jazykova bariera taky nic, takze si to zkuste.

U ostattnich modelu nevim, ale u OII COmbi Elegance 1.8 TSI to je psano z me osobni zkusenosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Takze u FII. Sport seda satin

navic: vypinani airbagu, nataceni projektory s korner, ASR,maxidot, zadni repro,tempomat a zaruka 60KKm, funkci paket

cena 373840. Sleva 20000 takze finalne 358100 vcetne dopravneho 2500. Dival se do nejakych internich matrosu a rikal, ze vic nemuze. Soucasnou feldu na protiucet, takze celkem spokojenost. Uvidim jak to dopadne az budu prebirat.

Btw. OT. akce skofinu: jake davaj zimni pneu obycejne Polaris 2 nebo neco lepsiho. Pocital jsem to a v akci vychazi ty pneu na neco mezi 10-12KKc. Porovnaval jsem cenu leasingu Skofin Universal a tuto akci (dle vypoctene nabidky). Takze jestli radsi nebrat obycejny leasing a koupit zimni zvlast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze u FII. Sport seda satin

navic: vypinani airbagu, nataceni projektory s korner, ASR,maxidot, zadni repro,tempomat a zaruka 60KKm, funkci paket

cena 373840. Sleva 20000 takze finalne 358100 vcetne dopravneho 2500. Dival se do nejakych internich matrosu a rikal, ze vic nemuze. Soucasnou feldu na protiucet, takze celkem spokojenost. Uvidim jak to dopadne az budu prebirat.

Btw. OT. akce skofinu: jake davaj zimni pneu obycejne Polaris 2 nebo neco lepsiho. Pocital jsem to a v akci vychazi ty pneu na neco mezi 10-12KKc. Porovnaval jsem cenu leasingu Skofin Universal a tuto akci (dle vypoctene nabidky). Takze jestli radsi nebrat obycejny leasing a koupit zimni zvlast.

mno ja dostal od skofinu, krisalpy, 185/60/14 na plechu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak dnes jsem si objednal taky Škodu, konkrétně Škoda Fabia Combi 1.4 TDi 59KW, Elegance + Climatronic + kombifiltr + Funkcní paket + Maxi-DOT + SunSet + Alarm + centrální zamykání + El. ovládání oken vpredu a vzadu + El. strešní okno + Overhead II + Kola Atria + Strešní nosic - Stríbrný + Vestavba N1.

Původní cena: 555 998,-

Sleva: 9% -47 708,-

Výsledna cena: 508 290,-

Cena je sice astronomická, takovou bych teda určitě za Škodovku nedal, ale jelikož můžu v rodině uplatnit odpočet DPH, tak mi nakonec vůz vyjde na slušných 427 134,- Kč. Což je už přijatelné za takhle nabouchaný vůz. Akorát je škoda, že za mříž N1 zaplatím téměř 22 000,- Kč, navíc se příští rok má rušit, tak se s ní pak můžu akorát vyfotit fuck .

Pro informaci doplním, že vůz jsem si objednal v Praze, ač jsem z Plzně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už ji mám doma. FII combi sport, červená corrida, 1,4 63kW. Docela jsem si navymýšlel výbavu, takře ceníková cena přes 430 tisíc, nejlepší nabídka z Auto Racek Humpolec, sleva asi 7,5 %. Starou feldu vzali na protiúčet, spokojenost a bez starostí. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve zkratce za znameho. F II Sport 44 kW. skladovka oraznova metaliza. cena 319 ti. a nejake drobne. Ve vysledku cca 240 tis. Kdyby to nebyla skladovka, ale vyroba na obj. tak by dostal cenu 259 tis.

A ve kterém autosalonu ji kupoval? Jelikož to měl slevu skoro 27%. A bral to za hotovku nebo na nějaký leasing, u kterého mu dali výraznou slevu, kterou pak zase výrazně přeplatíš?

Editováno: , autor: mutant2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ve kterém autosalonu ji kupoval? Jelikož to měl slevu skoro 27%. A bral to za hotovku nebo na nějaký leasing, u kterého mu dali výraznou slevu, kterou pak zase výrazně přeplatíš?

v jednom meste okresu karvina, s populaci 30-40tis. obyvatel :) Myslim, ze opet na leasing a menil z F1 na F II po skonceni 5 leteho leasingu. Navic to neni jeho prvni auto u nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v jednom meste okresu karvina, s populaci 30-40tis. obyvatel :) Myslim, ze opet na leasing a menil z F1 na F II po skonceni 5 leteho leasingu. Navic to neni jeho prvni auto u nich.

Konkrétněji by to nešlo, ať nemusím hledat lol . Jinak je možné, že dostal nevýhodný leasing, u kterého šla cena o 30tis. Kč dolů s tím, že to pak ve splátkách pěkně přeplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám objednanou FABII COMBI ELEGANCE 1.4 16V 63kW, Stříbrná Brilliant metalíza

Střešní nosič černý, "SUNSET" a čelní sklo s šedým pruhem, vyhřívané trysky ostřikovače čelního skla, Sportovní paket "DYNAMIC", "MAXI DOT", Prodloužená záruka na 4 roky-do 120 000 km, "Funkční paket", Zámek řazení Construct, Povinná výbava včetně gumových rohoží, plná nádrž a dálniční známka,

ceníková cena 444 440,- Kč ,

cena vozu po slevě 399 996,- Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konkrétněji by to nešlo, ať nemusím hledat lol . Jinak je možné, že dostal nevýhodný leasing, u kterého šla cena o 30tis. Kč dolů s tím, že to pak ve splátkách pěkně přeplatí.

to je sice mozne taky, ale spis si myslim, ze tam hraji jine kontakty ;) a bezne takovou slevu tam nikdo nedostane. spz taky nema zrovna bezne ziskatelnou. proto nechci byt konkretni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je sice mozne taky, ale spis si myslim, ze tam hraji jine kontakty ;) a bezne takovou slevu tam nikdo nedostane. spz taky nema zrovna bezne ziskatelnou. proto nechci byt konkretni ;)

OK už nebudu vyzvídat. A když se to tak veme, pokud slevy, které jsou uvedeny u prodejce v odkazu výše, který jsem tam dneska dal, nejsou podmíněny leasingem, tak by ses s leasingem, který bude mít zvýhodnění 20tis. Kč s fabii II 44kW sport v oranžové dostal na 238tis. Kč. Takže to beru jako reálnou věc i bez známostí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ok, uz ju mam doma aj ja. Je to Fabia Combi Sport 1.4 16V v perletovej ciernej metalize s 16'' Atria disky, stresnym nosicom, loketnou opierkou. K autu som dostal gumene koberce + povinnu vybavu, nechybali bezpecnostne skrutky na zliatinove disky. Cennikova cena 476 000,- Sk, z toho zlava 10 % + uprava lizingu. Predajca Porsche Interauto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, uz ju mam doma aj ja. Je to Fabia Combi Sport 1.4 16V v perletovej ciernej metalize s 16'' Atria disky, stresnym nosicom, loketnou opierkou. K autu som dostal gumene koberce + povinnu vybavu, nechybali bezpecnostne skrutky na zliatinove disky. Cennikova cena 476 000,- Sk, z toho zlava 10 % + uprava lizingu. Predajca Porsche Interauto.

Tak to je velmi pekna vysledna cena vzhladom na tu vybavu :palec2:. Ja som bol predvcerom po FII Combi Ambiente ICE 1,2 12V s metalizou, Dance , funkcnym paketom a 4r. zarukou do 120 tis. km za 398 tis. Sk (cennikova cena 425200 Sk), no v porovnani s Tebou mam toho podstatne menej, nehovoriac o lepsom motore. Klobuk dolu pred vsetkymi co dokazu vydupat taku zlavu ... :kol-50:

Mimochodom, v KE mi nukali aj jednu predvadzacku - cervenu FII sport 1,2 6V, kratku, s bielou strechou (ako ma Igor) za 360 tis. Sk pricom v cene su uz aj podlahove gumy, Construct a zimne gumy na diskoch. Mozno pre niekoho to bude zaujimave. Mne sa tiez celkom pacila, no vobec mi nevyhovovali prave vsetkymi vychvalovane sportove sedacky a tak som bral radsej ambiente...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to nie som clovek, co nema kozu na ksichte, takze ziadne figle na predajcu, ani prehovarania. Poslal som asi kazdemu predajcovi v okoli asi 50 km mail, nech mi urobia ponuku na konkretny model, rozhodoval som sa medzi Roomsterom a F2 combi, urobili mi velmi peknu cenu aj na Roomstra, len by som ho nemal v Sporte, ale len Style. Co ale je zaujimave, len jeden z 8 predajcov mi behom par minut poslal prvu ponuku a vacsina ani nereagovala. Ten prvy nakoniec bol aj posledny a myslim, ze sa nemoze stazovat ani on, ani ja.

Mustang: Tie sportove sedacky su fantasticke, zatial vsetci co ich videli z nich boli uneseni a to vacsina jazdi na niekolkokrat drahsich autach. To len moj osobny nazor...

Editováno: , autor: farel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mustang: Tie sportove sedacky su fantasticke, zatial vsetci co ich videli z nich boli uneseni a to vacsina jazdi na niekolkokrat drahsich autach. To len moj osobny nazor...

Nehovorim ze su zle, len je to s nimi tazsie hlavne v zime ked som mal oblecenu hrubu vetrovku (su dost uzke a tym nepohodlne). Tiez sa skus opytat na nazor na tieto sedacky niekoho, kto ma co i len trocha problemy s chrbticou ... :feve:

Samozrejme pre objektivitu treba povedat, ze velmi vela zavisi od toho ako bude to auto pouzivane. Mimo mesto a na dlhsich cestach su fakt super, no pri kratkych jazdach po meste a castom nastupovani a vystupovani mi to vadilo natolko, ze som radsej bral menej vyhodnu verziu Ambiente. Je pravda ze ak by som ale nekupoval auto do mesta, tak by som ich chcel urcite...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pri vystupovani mi trochu ten vycnievajuci bok vadi, ale myslim ze je to len otazka zvyku. Co sa tyka chrbtice, ja som dost citlivy na zle polohy chrbta, ale tu mi prave to vyhovuje, ze sa do tej sedacky vcucnem a drzi akoby som bol do nej prilepeny. Na druhej strane otec ma v Hyundai Tucson sedacky klasicke a tam ma pri hocijakej dhsej ceste chrbat rozboli hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...