Přejít na obsah

Kto tu je bajker


houmr

Doporučené příspěvky

mě trvá otlačení prdele +- prvních 100km.

mmch nejel jste někdo teď v sobotu galaxy maraton tálín? já jo, můj první závod, nemyslim, že jsem nějakej super jezdec, ale na druhou stranu ani žádnej chcípák, nicméně tohle mě utvrdilo v tom, že na závody kašlu. na to fakt nemám a to bylo jen 55km. dojel jsem 78mej asi ze 110ti se ztrátou 45min na prvního a skoro jsem u toho zdechnul :)

to jsem přemejšlel, že si zkusím i nějakej triatlon, ale po týhle sobotě na to prdim a zůstanu radši u sportování svým tempem...

takže, kdo ještě žádnej závod nejel- doporučuju, fakt to chce si zkusit, já o tom 2roky mluvil, nakonec jsem se s kámošem odhodlal a zjistili jsme, že to není nic pro nás...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to deko and for all: ano v Beskydech jsou krásnější a náročnější, např. sjezd z Kotaře do Morávky mohu všem doporučit..:palec2: ale ne s kolem, které má rám Pells:p Já mohu za sebe říci, že pro mne nej jsou Hostýnské vrchy a Jizerky....

Toz v Jizerkach uz sem neco nadrandil :) a take se mi tu libi. Beskydy nemohu posoudit, stejne tak Hostynske vrchy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě trvá otlačení prdele +- prvních 100km.

mmch nejel jste někdo teď v sobotu galaxy maraton tálín? já jo, můj první závod, nemyslim, že jsem nějakej super jezdec, ale na druhou stranu ani žádnej chcípák, nicméně tohle mě utvrdilo v tom, že na závody kašlu. na to fakt nemám a to bylo jen 55km. dojel jsem 78mej asi ze 110ti se ztrátou 45min na prvního a skoro jsem u toho zdechnul :)

to jsem přemejšlel, že si zkusím i nějakej triatlon, ale po týhle sobotě na to prdim a zůstanu radši u sportování svým tempem...

takže, kdo ještě žádnej závod nejel- doporučuju, fakt to chce si zkusit, já o tom 2roky mluvil, nakonec jsem se s kámošem odhodlal a zjistili jsme, že to není nic pro nás...

Jojo to sem slysel taky, ze to je strasny maso. Clovek si mysli jak mu to jede a pak tam prijedou ty chrti a daj polovicni cas !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě trvá otlačení prdele +- prvních 100km.

mmch nejel jste někdo teď v sobotu galaxy maraton tálín? já jo, můj první závod, nemyslim, že jsem nějakej super jezdec, ale na druhou stranu ani žádnej chcípák, nicméně tohle mě utvrdilo v tom, že na závody kašlu. na to fakt nemám a to bylo jen 55km. dojel jsem 78mej asi ze 110ti se ztrátou 45min na prvního a skoro jsem u toho zdechnul :)

to jsem přemejšlel, že si zkusím i nějakej triatlon, ale po týhle sobotě na to prdim a zůstanu radši u sportování svým tempem...

takže, kdo ještě žádnej závod nejel- doporučuju, fakt to chce si zkusit, já o tom 2roky mluvil, nakonec jsem se s kámošem odhodlal a zjistili jsme, že to není nic pro nás...

ja som skusil raz preteky - zjazdy, bola tam kategoria poulicny sialenci, tak som sa prihlasil. Super kopec v lyziarskom stredisku, sama zakruta, skoky,proste parada. Zial moj bajk vydrzal iba dve kola. Po slusnom salte a prehadzovacke v kolese som musel odstupit. Moj servis mechanik nemal nahradne diely. Skoda. Mal som iba o 8 sekund horsi cas ,ako kamarat, ktory jazdi za profesionalov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Je to neuvěřitelná, ale je to tak. Je to něco přes dva měsíce, co jsem si pořídil nový bike a v tuto chvíli se s ním loučím. Najeto 200km a chystal jsem se na garančku a hlavně na Šumavu. Najdou se totiž neskutečný kurvy, který si prostě řeknou, že tohle kolo ukradnou. A já jsem zjistil,že člověk nemůže být klidný,ani když má kolozamčené v domě ve sklepě. Přeju tomu kryplovi,aby se na tom kole zabil!

Je to kolo celkem specifické, v matné hnědé, kdyby ho někdo při své cestě zahlédl... MERIDA AM 800-D

Nazdar, tak my s priatelkou mame taketo biky. Moj je specialized pitch, priatelka ma GT Avalanche. Parkujeme ich priamo v byte, aj ked priatelka chce aby som ich dal do pivnice, zatial sa mi dari odvratit tuto hrozbu :p:)

post-10391-1248802938_thumb.jpg

post-10391-1248802957_thumb.jpg

post-10391-1248803010_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...