Přejít na obsah

Kto tu je bajker


houmr

Doporučené příspěvky

ja som to vedel ze aj tu musi byt dost bajkerov :) inak pekne kusky su tu, len tak dalej a hlavne nech to slape :palec2:

PAVA: pekny bajk ale musis byt nehorazne vysoky min 190cm podla tej sedlovky.

Skoro jsi se trefil, měřím 188 cm. Jinak rám kola je 20.5"

Editováno: , autor: pava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám obojí ale jsem spíš biker nežli zmijovka..

jdu najít fotky těch mých pleček.. :kol-135:

tak tady jsou.. Bike je focený v zimní freestyle úpravě.. V létě byl přestrojený za závodní..

a to stříbrný, to byl muj první bike.. evropská rarita :-P

a silnička.. no comment.. bohužel už rok nemám na kolo čas, protože jsme si pořídili psa.. ale aspoň ohaře, takže jsem začal minulý týden opět jezdit po lesích a hájích.. a jak pes, tak já jsme max spokojeni.. :palec2:

A k tomu jsem začal jezdit "spinning" jako instruktor, takže se mi kole až tak nestýská..

post-5385-1177099959_thumb.jpg

post-5385-1177100009_thumb.jpg

post-5385-1177102959_thumb.jpg

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já dám fotku v týdnu až pujdu na kolo s pejskama :-p

Jo s pejskem, před 14 dny jsme jeli s tím naším, přes ves jsem ho měl na vodítku, táhl jak tank tak jsem moc nešlapal, a pak jsme projížděli švestkovou alejí a milý pejsek naráz přestal táhnout, já neměl přehozeno a navíc jsem měl ty nové boty a než jsem se vzpamatoval, jen jsem se pěkně položil na bok :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...