Přejít na obsah

Kto tu je bajker


houmr

Doporučené příspěvky

já dám fotku v týdnu až pujdu na kolo s pejskama :-p

Jo s pejskem, před 14 dny jsme jeli s tím naším, přes ves jsem ho měl na vodítku, táhl jak tank tak jsem moc nešlapal, a pak jsme projížděli švestkovou alejí a milý pejsek naráz přestal táhnout, já neměl přehozeno a navíc jsem měl ty nové boty a než jsem se vzpamatoval, jen jsem se pěkně položil na bok :smich:

takže nové nášlapy jo? Hm, to je hned :p se mi stalo jednou na křižovatce na STOPce.., ještě že vedle mě nestálo auto ale autobus, tak jsem si na něj lehnul, pohotově se odtsrčil a upaloval ze silnice pryč :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky jezdím na biku, ale bohužel ještě nemám pořádné foto, mám nový bike teprve od půlky února a zatím jsem ho fotil jenom mobilem. Jinak kolik máte roční nájezd? Já si letos brousím zuby, že bych mohl najet tak 4000km, tak snad to vyjde. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky jezdím na biku, ale bohužel ještě nemám pořádné foto, mám nový bike teprve od půlky února a zatím jsem ho fotil jenom mobilem. Jinak kolik máte roční nájezd? Já si letos brousím zuby, že bych mohl najet tak 4000km, tak snad to vyjde. :)

Kdysi jsem si říkal, že bych chtěl na kole najezdit to co autem, ale to bych asi umřel, i 5000 km ročně bude časově drsná meta :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přidávám svůj bike, na tom dvoukole jezdíme s kámošem Tour de biere a jiný sranda-matche. ;)

U nás měli kdysi kluci, teď už otcové od rodin, pětikolo, a objeli s ním vždycky v létě kus Moravy. Zkusím doma najít fotku a hodit jí sem, bylo to vážně super...ale ta doba už je dávno pryč :-(

Editováno: , autor: mischicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Taky přidávám svůj bike, na tom dvoukole jezdíme s kámošem Tour de biere a jiný sranda-matche. ;)

U nás měli kdysi kluci, teď už otcové od rodin, pětikolo, a objeli s ním vždycky v létě kus Moravy. Zkusím doma najít fotku a hodit jí sem, bylo to vážně super...ale ta doba už je dávno pryč :-(

A jinak jsem de*il, úplně jsem se zapomněl podívat po té fotce toho pětikola, snad tenhle víkend..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
já dám fotku v týdnu až pujdu na kolo s pejskama :-p

Jo s pejskem, před 14 dny jsme jeli s tím naším, přes ves jsem ho měl na vodítku, táhl jak tank tak jsem moc nešlapal, a pak jsme projížděli švestkovou alejí a milý pejsek naráz přestal táhnout, já neměl přehozeno a navíc jsem měl ty nové boty a než jsem se vzpamatoval, jen jsem se pěkně položil na bok :smich:

to je sranda nebejt na to zvaklej, já měl taky ze začátku problémy, rozsekal sem si koleno a dost šeredně :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...