Přejít na obsah

Kto tu je bajker


houmr

Doporučené příspěvky

To jsem vlasně také "Biker" né ? ;)

:doh to je MOTObiker :p

Jinak já si dnes koupil zimní AXONácké rukavice, už se těším až je průbnu -_-

čau, Axony jsou dobry, vydrželi mě 4 zimy.nemáš nějaké zkušenosti s rukavicama od Poledníka?

Slyším to poprvé...

polednik rukavice mam letne a su lepsie ako shimano v cca rovnakej cenovej urovni, http://www.polednik.net/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

tak dnes som bol dat prvu jazdu na biku (bicykly) nieco cez 60km bola sme patria na inovci dost sranda dole kopcom v horach clovek musel slapat, strasne blato miestami 15cm a viac cm sa v nom clovek brodil.

p.s.: pri tej ceste som spominal naposledy ked tam clovek isiel auto ze kurna ako dobre ked to tahaju valce ale bike zase prejde takmer vsetko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes som bol dat prvu jazdu na biku (bicykly) nieco cez 60km bola sme patria na inovci dost sranda dole kopcom v horach clovek musel slapat, strasne blato miestami 15cm a viac cm sa v nom clovek brodil.

p.s.: pri tej ceste som spominal naposledy ked tam clovek isiel auto ze kurna ako dobre ked to tahaju valce ale bike zase prejde takmer vsetko :)

Už se taky těším až se dostanu domů a projedu se pořádně na svím kolečkum, tady jezdím na takové plečce jen z práce do práce, ale aspoň něco:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez sa rad na bajku prevetram,

foto neskor (ten moj by tu vyzeral jak stara kara 120ka popri tych vasich nabliskancoch, ale je to stary poctivy Marin '96),

jeden z dovodov preco som zobral fabku combi je lahka preprava bajku a uplne mi vyhovuje, v pohode dam donutra cely aj s kolesami.

Obcas by sa zisli aj partaci napr. na vyjazd niekde dalej od BA (napr. niekde na myjavu, ci strazovske vrchy...), na jeden den, autom ta a spat, na bajku pojazdit co sa da, takze kto ma chut, dajte vediet. Som z Bratislavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak abych to tu ozivil ;) Zadnej bike momentalne nemam a na kole sem nesedel 10 let a tak premyslim a vybral sem Cube Attention :

Attention.jpg

Technické údaje:

rám Alu Lite 7005 RFR-geometry

velikosti 14",16",18",20",22",lady 18"

barva bílošedá

vidle Suntour XCM LO

hlavové složení Ritchey Logic OE semi-integrated

představec Ritchey OE

řídítka Ritchey OE lowriser

brzdy Shimano M485

přehazovačka Shimano XT

přesmykač Shimano N510

řadící páky Shimano SL

kliky Shimano M442

ráfky Rigida Sphinx disc

pláště Schwalbe Smart Sam

náby Shimano disc RM65

pedály Fasten Alu

sedlo Scape Active 4

sedlovka Scape Varioclose

váha kola 12,8 kg

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MichalF: tak si dobre vybral, aj mne sa pacia tyto nemci a dalsi bajk bude asi cube len doma to este nevedia a keby tusili tu cenu tak som :rip:

p.s.: este mi tento tuto sezonu urcite posluzi.

len pre ilustraciu dam foto.

Todle si chces poridit jo ;) ? No pekny ... to je tak za 50 tipuju ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...