Přejít na obsah

Kto tu je bajker


houmr

Doporučené příspěvky

Zdarec, nejezdí tu někdo v okolí Brna bajk?

mrkni na www.bike-forum.cz a tam sa dokonca aj usporiadavaju nejake zrazy a bajkerov s okolia brna je tam dost dokonca tusim aj nejaka bikerka :))

čau, jo to znám, ale těm moc nestihám, je to skoro samý chrt. ;) .Párkrát jsem s nima vyjel, ale už nedojel :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, nejezdí tu někdo v okolí Brna bajk?

mrkni na www.bike-forum.cz a tam sa dokonca aj usporiadavaju nejake zrazy a bajkerov s okolia brna je tam dost dokonca tusim aj nejaka bikerka :))

čau, jo to znám, ale těm moc nestihám, je to skoro samý chrt. ;) .Párkrát jsem s nima vyjel, ale už nedojel :wacko:

ani nejakej bajkerke, to musis trenovat :);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bicykle skoda auto su bajky author len nemas na rame nalepky autor ale prestrekli to a nali napis skoda inak 100% author.

jo, jo, přesně tak. Spíš by mě zajímalo, kdy už přijdou s kolekcí kol na tenhle rok. Loni v září slibovali, že nová kolekce bude už v březnu 07 a zatím furt nic :aggressive:

kde sa daju pozriet ich modely bajkov ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bicykle skoda auto su bajky author len nemas na rame nalepky autor ale prestrekli to a nali napis skoda inak 100% author.

jo, jo, přesně tak. Spíš by mě zajímalo, kdy už přijdou s kolekcí kol na tenhle rok. Loni v září slibovali, že nová kolekce bude už v březnu 07 a zatím furt nic :aggressive:

kde sa daju pozriet ich modely bajkov ?

Doma mám kompletní katalog kol na sezónu 06, některé modely jsou tady: http://www.skoda-auto.com/cze/drivers/acce...gory=0000000135. Některý jsou docela slušně zlevněný. Asi to chtějí nejdřív doprodat a pak teprve pustí novou kolekci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bicykle skoda auto su bajky author len nemas na rame nalepky autor ale prestrekli to a nali napis skoda inak 100% author.

jo, jo, přesně tak. Spíš by mě zajímalo, kdy už přijdou s kolekcí kol na tenhle rok. Loni v září slibovali, že nová kolekce bude už v březnu 07 a zatím furt nic :aggressive:

a toto neni snad ono> kola 2007

Editováno: , autor: brunoos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bicykle skoda auto su bajky author len nemas na rame nalepky autor ale prestrekli to a nali napis skoda inak 100% author.

jo, jo, přesně tak. Spíš by mě zajímalo, kdy už přijdou s kolekcí kol na tenhle rok. Loni v září slibovali, že nová kolekce bude už v březnu 07 a zatím furt nic :aggressive:

a toto neni snad ono> kola 2007

Jo, toto je ono. Včera to tam ještě nebylo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
Už to tu dlouho mlčí, tak přidám pár foto, jsou navíc aktuální.

Jeli jsme s taťkou ten Maraton na Vranově, on na svém neodpruženém trekku (=mém starém) a tohle je důsledek:

Tipl bych to na moc vytazenou sedlovku, nebo pad? Nebo moc velka sila pri utazeni rychloupinaku, zacina mne to taky.

Budes nechavat prevarovat nebo radeji novy ram?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to tu dlouho mlčí, tak přidám pár foto, jsou navíc aktuální.

Jeli jsme s taťkou ten Maraton na Vranově, on na svém neodpruženém trekku (=mém starém) a tohle je důsledek:

Tipl bych to na moc vytazenou sedlovku, nebo pad? Nebo moc velka sila pri utazeni rychloupinaku, zacina mne to taky.

Budes nechavat prevarovat nebo radeji novy ram?

Nejspíš kombinace vytažené sedlovky, zatížení a těžkého terénu.

Možná si to taťka zavaří, ale už jen tak na ježdění do práce, má vybrané nové kolo, tohle už má svá nejlepší léta za sebou -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Také rád jezdím, ale jen jako amatér, a to pouze na MTB.

Od března r. 2007 mám nové horské kolo pro trochu více náročnější ježdění: Merida Matts-Speed Disc, ve stříbrné metalíze s následujícím osazením: 18“ rám MATTS MFS Sport PRO Frame, jednotlivé komponenty SH Deore/XT, vpředu odpružená vidlice

Rock Shox Judy C 80mm, hydraulické kotoučové brzdy Magura Julie 180/160mm, ráfky Alex Disc PRO, pláště Maxxis Ignitor/Donymite a sedlem IKE Comp, včetně nášlapů SH PD-M505 a bezdrátového tachometru...

Letos se mi to ale vážně líbilo: jeli jsme Greenways Praha-Wien-Bratislava (615 km)

pak Lysou horu, Smrk a Praděd, předloni Sněžku...

Ročně najedu jen 2.500 km, ale dříve to bývavalo mnohem lepší.

Jsu rád, že i zde na Foru také někdo jezdí :palec2:

post-359-1192988947_thumb.jpg

post-359-1192988972_thumb.jpg

Editováno: , autor: Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...