Přejít na obsah

Kto tu je bajker


houmr

Doporučené příspěvky

Takže-do Meridy jsem včera poslal všechny potřebné dokumety v elektronické podobě,protože z pokynů není jasný v jaký podobě. Teď jsem tam volal jestli je to ok a je nutné písemně zaslat úředně ověřené kopie. Po té bych měl skutečně dostat nové kolo,které pošlou k prodejci,kde jsem to první kupoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem přemýšlel jak bych kolo ochránil před zloději, jak ve sklepě nebo venku a dostal jsem inspiraci od kluků co jezdí na motorkách. Mají zámky na kotoučovku s alarmem. Zdá se mi to jako jediný možný řešení. Zámkem zamčeš kotoučovku a při jakémkoliv pohybu kola začne zámek řvát. Jed na něm nemuže a nosit ho na zádech asi nebude a bude to pro něj pěkný šok

http://www.motostar.cz/cs/prislusenstvi-21..._medium=product

http://www.aukro.cz/item638997407_zamek_na..._s_alarmem.html

post-691-1243623216.jpg

Editováno: , autor: martikk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu hodím foto mého oře.Koupeno v roce 2006.Kolo bylo skládané postupně.Rám Merida Matts Pro,vidlice Marzocchi,výbava Shimano Deore XT,kotoučovky mechanické Avid,nejlepší mechanické brzdy v roce 2004,karbonové rohy od Pells.Předtím jsem měl kolo Sprinter leštěný hliník,aspoň to tak vypadalo.Ale ten rám byl hrozný,tak jsem koupil právě rám Meridu v roce 2006 a svezeníčko jedná báseň :palec2:

post-10626-1243679953_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, mam takovej dotaz, kdyz foukate vidlici pumpickou, to jakou tou pumpickou nafoukate tu vidlici napr. na 160 psi ? my mame delany kompresor, ktery fouka vzduch do nadrze, ktera snese tlak jen 80psi, pak kompresor vypne tlakovej spinac, aby se nadrz nerozletela. Takze foukat s tim vidlici nemuzu, jedine by se to muselo udelat naprimo, ze by to nefoukalo do nadrze, ale primo do hadice s rychlospojkami + manometr s autoventilkem, nemate s tim nekdo zkusenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.axonsport.cz/index.php?web_submenu_sort=10.1.3

třeba Biker I, nebo II, ale otázka je taky, jakou máš cenovou představu?? Bo kvalitní bunda s windstopperem tě přijde na min. 2500,-Kč ale toto je bunda do chladnějších dní, pokud chceš bundu na sezónu (tj. konec jara, léto), tak ti bohatě stačí šustka, nebo vesta + návleky(vyjde to levněji). Bundu s membránou bych volil v případě, pkud bych jezdil bu´d po celý rok, nebo v extrémním počasí. Toto jsou mé poznatky získané během několika let. Já mám bundu s windstopperem jako zimní, na léto mám pouze obyč. pláštěnku, ale tu používám min. bo když je hnusně tak nejedu(jsem už starý) a když mě chytne déš´t, tak to nějak vydržím, když nemám tu pláštěnku u sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí: mám za sebou o vikendu v sobotu firemní akcičku a cca 50 km na kole...makačka jako blázen!!! V tom hnusnym počasi a navic lesni cestou kde bylo samé bahniště...Byl tam s náma frajer se starym kolem a když jsem ho viděl na začátku startu tak jsem si řikal že nemá šanci dojet.Ty woe...on to zvládnul i bez přehazovačky a s panděrem jako blázen.Nechápal jsem to!!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UZ TENTO VIKEND 5 - 7.6.2009

SUMAVA

UBYTOVANI : ODKAZ NA UBYTOVANI

dep-cel-ram.jpg

Takze Baui koukal na volne terminy a domluvil to vsechno co tu pisuna 5 - 7.6.2009 (Pá-Ne) K dispozici mame srub co je na fotce, budem tam pouze my, takze si muzem delat kraval a kdo chce co chce bez toho abychom nekoho rusili.

Info od majitele :

Dobrý den ! Vámi požadovaný termín je volný, Barborka Depandance, a můžeme Vám ho rezervovat. Pokud budete potvrzovat rezervaci, uveďte, prosím, Vaši adresu a rodné číslo.Budete mít k dispozici celý objekt za cenu 4.000.-Kč + energie dle skutečné spotřeby, na kterou se skládá záloha (vyúčtovatelná) na místě (také jako kauce a úhrada turistické taxy a 5 Kč osoba/noc). Úhrada pobytu se provádí na účet, potřebné údaje jsou uvedeny v poukazu, do 7 dnů po jeho obdržení.Výše uvedená částka platí pro maximálně 10 osob a je fixní (i pro méně než 10).K dispozici je, mimo jiné, i prostor pro uschování kol s možností provádění  drobných oprav. Ostatní naleznete na našich www.mm-ubytovani.cz.

Tzn pokud nas bude treba 8, vyjde to kazdeho na 500Kč + nejaka kacka za energie, coz si myslim, ze je za 2-3 dny a 2 noci paradni cena. Kdo by zavazne jel, tak at se nam sem prihlasi, kdo by to pak zaplati, sem postne cislo sveho uctu a kazdy mu tam posle ten svuj podil na ubytovani + se tam slozime na vratnou zalohu, ze ktere budou zaplaceny ty energie.

PRIHLÁŠENI :

Baurak

MichalF

P2M

RadekM

Jirka3

Martyp

Tomas

Objednan je soudek pro vecerni obcerstveni, planuje se nejake to grilovani v patek vecer pak mozna fandeni Ceskemu narodaku. Stale mame jeste tusim 2-3 volna mista, kdyby se nekomu zachtelo trochu pohybove aktivity tento vikend.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo z toho uz sem vyrostl, jinak kdyz obcas vidim co me predjizdi, tak bych to kolo zahodil :D;)

Mě stačí koukat na Bauiho, jak to dře na 3/5-7, má taky pupek a taky dojede a mám dost lol;)-_-

Jinak ja si teda vzal na patek dopoledne volno a vyrazim tedy uz nekdy rano/dopoledne, Baui bude taktez v jiznich cechach. Naplanoval bych si na patek nejake pekne pojezdeni okolo vodni nadrze Lipno. Nejake tipy zde : http://lipno.tichyphoto.com/dovolena.html#Cyklostezky

Já jdu volit, takže to vidím tak na 16:00 cca příjezd.

Editováno: , autor: P2M
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam na vas dotaz, chci si koupit bundu na kolo hlavne do deste a vetru, a samozrejme bych chtel tu co se da sbalit do co nejmensiho tvaru. Mam vyhlidnuto u Alpine pro ale pokud mate nekdo nejaky presny tip nebo znacku rad si necham poradit.

http://www.sportovni-obleceni.cz/ultralehk...lli-nelson.html

http://www.sportovni-obleceni.cz/cyklistic...-francisco.html

http://www.sportovni-obleceni.cz/cyklistic...lli-boston.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cenove bych videl strop tak 3000,- a chci nejakou celorocni, kterou budu mit vzdy u sebe kdyz budu na kole a aby ji nevadilo treba 2-3 hodiny v desti a abych se v ni tolik nepotil. Samozrejme bych tu bundu mohl vyuzivat i na jine aktivity.

dle mého názoru je to kravina, radši dvě, než jednu, bo v létě se v ní budeš strašně potit, navíc ta s membránou se ti nikdy nepodaří sbalit do malého uzlíku, aby jsi ji dal do dresu, či malého batohu. Radši buď šustku, nebo vestu(léto) a pak nějakou podzimní s membránou. Zajdi do obchodu a zeptej se tam, uvidíš, co ti řeknou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua koukám co je vás tu bikerů. tak pro mě je mtb taky hodně velká vášeň, fotku kola dávat nebudu, jelikož mu už je 12 let, ale příští rok, když to dobře půjde tak přezbrojím. bohužel se na něj dostanu jen o víkendu, takže nájezd do 2tis km, ale u mtb je stejně podstatnější výškový nájezd.

nejel někdo ted v sobotu krále?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...