Přejít na obsah

Kto tu je bajker


houmr

Doporučené příspěvky

No vesmes jsou zastani V-brake brzd taci,kteri jeste na kotoucovych nejeli .

Přesně :palec2:

Já mám kotoučovky-hydrauliky a musím říci: kam se V-breaky hrabou..

Prostě jako když jdete z Favorita do Octavie II.

Tak nějak :p

p.s. nemyslím ty nejlevnější kotoučovky "china-export", ale střed a výše.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně :palec2:

Já mám kotoučovky-hydrauliky a musím říci: kam se V-breaky hrabou..

Prostě jako když jdete z Favorita do Octavie II.

Tak nějak :p

p.s. nemyslím ty nejlevnější kotoučovky "china-export", ale střed a výše.. :palec2:

se nediv, kdyz pouzivas spalky za 35kc a V-breaky mas na lanko lol:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co toto..?.. noj jo kdyz ale ja bych chtekl ty kotouce :-P ...

http://www.bradsky.cz/index.php?main_page=...roducts_id=1045

tak toto je z těch tří shora uvedených vítěz, bo za Pells mluví kvalita, u nás má kola od Pellsů půlka rodiny a nemůžou si je vynachválit, ale jak psal Deko, já bych zvážil, ty mechanické kotoučovky.......V-braky by byli lepší, když porovnáš cena versus užitná hodnota....a navíc se dostaneš s cenou ještě níže...ale když chceš kotouče, tak si je kup.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak musis nechat za vcasu vymenit spalek ne? ja si myslim,ze kvalitni rafky a neni co resit. Zeptam se: je tu nekdo, kdo ma V-brake brzdy na hydrauliku?

ale i kvalitní ráfky se časem probrzdí, teda pokud nejsi ve vatě a co druhou sezónu máš nové...já mám ráfky Mavic již pátou sezónu a stejně je mám už probržděné a myslím, že Mavic je víc než kvalitní firma....nejlepší je nebrzdit a máš nulové výdaje... :palec2:

Kámoš má hydrauliky od Magury(sice již trochu starší) a nemůže si je vynachválit, nevýhoda je vyšší váha a dražší servis + náhradní díly, ale ten je plně vynahrazen kvalitou a brzdným účinkem...ale vzhledem k jejich současné ceně, bych možná uvažoval o hydraulikách ale kotoučích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co toto..?.. noj jo kdyz ale ja bych chtekl ty kotouce :-P ...

http://www.bradsky.cz/index.php?main_page=...roducts_id=1045

Jako budes zklamanej.Ty mechaniky jsou vesmes hodne spatne brzdy,horsi jak V-brake.Radim ti radeji bez techto "nahrazek" kotoucovych brzd.

Ja bych asi volil neco takoveho

http://www.koloshop.cz/horska-kola-mtb-16/...-08-thunder-50/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz to tak pozoruji, tak doba mechanickych brzd ustupuje a nastupuje tu hydraulika, takze pak uz zalezi na vkusu ci kotouce nebo V-breaky. Asi je pravda, ze mam kotouce "nahrazky" a neni tak silny brzdny ucinek, jak ty kvalitni. Takze tuto sezonu esce na nich odjezdim a prez zimu si necham namontit nejaky lepsi. ;) a pokud budu zklamany tak na Vas se*u lol a az si budu kupovati nove kolecko, tak s V-breaky ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja je mam,ale to bude asi nejaka seriovka,takze zkusim zajit za prodejcem, est-li by nesli dat nejaky znackovy a pak se uvidi ;)

a jaká je to značka??? to je divné, bo hydraulické kotočovky, by měly být kvalitní, dělá je pár výrobců(Shmano, Avid, Magura, co já vím)....krpa bude někde jinde, špatné seřízení, desky, nebo něco jiného.... :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak o nekterych by se nedalo rict ze jsou kvalitni.Napr. shimano dalo na trh novinku nastupcu 535 no a v obchode hruza a des.Kdyz jsem to zmackl tak se packa prohybala a vubec to nebrzdilo.

Mozna je to tim ze jsem si upravil sve 535 ,ale nejka me ta novinka nenatchla.

Kdyby mel nekdo na vyhazovani penez tak si kupte HOPE Mini PRO.

jen pro predstavu

http://www.bikez.cz/zbozi/498-kotoucove-brzdy-hope-mini-pro lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jaká je to značka??? to je divné, bo hydraulické kotočovky, by měly být kvalitní, dělá je pár výrobců(Shmano, Avid, Magura, co já vím)....krpa bude někde jinde, špatné seřízení, desky, nebo něco jiného.... :kuk:

podle me jsou to nejaky esce "slabsi" nez 525 shimano...nevim,jsem v praci,tak se musim kuknut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle me jsou to nejaky esce "slabsi" nez 525 shimano...nevim,jsem v praci,tak se musim kuknut

Mám konkrétně hydraulické kotoučové brzdy Magura Julie 180/160mm.

A co říci? Poprvé z neznalosti a nezkušenosti (jsa zvyklý z V brzd trochu přitlačit :p ) jsem šel málem

přes vidli a to mám i nášlapy. Takže to by byla baňa! lol:palec2:

Každopádně JSOU SUPER! :palec2: Mohu jen doporučit.

post-359-1211271761_thumb.jpg

Editováno: , autor: Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám konkrétně hydraulické kotoučové brzdy Magura Julie 180/160mm.

A co říci? Poprvé z neznalosti a nezkušenosti (jsa zvyklý z V brzd trochu přitlačit :p ) jsem šel málem

přes vidli a to mám i nášlapy. Takže to by byla baňa! lol:palec2:

Každopádně JSOU SUPER! :palec2: Mohu jen doporučit.

O Magurách a jejich kvalitě se nemá cenu ani bavit. Navíc teď začali dělat i vidlice a i s těma šahají po prvních příčkách co se týká kvalita versus funkčnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi edno z techto tri si vemu TADY SOU ale radeji bych asi ty kotouce... :feve:

Jak jsem psal výše, já bych volil Pells, je sice o tři tisíce dražší, ale má lepší výbavu, než zbytek a navíc když chceš kotouče, tak si myslím, že je to jediná volba. Za GT pořád ještě platíš značku (holt Amerika, kolébka MTB) a navíc ta výbava je dosti mizerná oproti Pellsu. Rock Mashine má zase oproti zbytku lepší vidlu, ale pro běžné ježdění stačí v této cenové kategorii jakákoliv.

Každopádně ať vybereš cokoliv, tak přeji s novým kolem hodně kilometrů bez problémů a defektů....

PS: ještě jedna rada, když by jsi se nakonec třeba rozhodl pro kolo s V-brakama, tak ať má již ve výbavě náboje na které jde v budoucnu namontovat kotouč, bo jsou to další ušetřené peníze (za nové náboje a výplet) v případě, že by jsi se časem rohodl zpětně pro kotouče....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pava: ani my sme neboli zo zaciatku takato mnohoclenna skupinka. tento rok sme sa rozhodli ze na internete budeme poriadat akcie. na nemenovanom mtb servery su akcie rozdelene pre jednotlive mesta a mi sme zalozili akcie v nasom trencine co robime , ono stale sa pridavaju ludia ale nie vzdy ty isty zalezi ako ma kto cas ale uz si dovolim tvrdit ze sme taka 20 clenna skupinka a vzdy si niekto najde cas a ked to dovoli pocasie tak v nedelu vyrazame. takze mozno skus hladat na nete vo svojom okoli bydliska a zistis ze su tam tiez maniaci, lebo jazdi velmi vela ludi.

p.s.: inak ak nieco zorganizujeme a chces si urobit vylet do trencina tak sa mozes pridat. tempo byva pohodove lebo chodi aj neznejsie pohlavie :) tak treba brat ohlad, ideme na obed, zopar zastavok ( krciem na obcerstvenie ) a vratime sa domov ale predtym je zjazd v krcme kde dame to -_- -_- -_- -_- -_- -_- -_- zhodnotime, zasrandujeme a ideme domov. ;)

Editováno: , autor: houmr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...