Přejít na obsah

nelze zamknout


paulino69

Doporučené příspěvky

Tak mám problém,centrál funguje normálně na klíč,ale když použiju dálkový ovladač od alarmu nechce zamknout.Skusil jsem zamknout klíčem a odemknout dálkovým to jde v pohodě.Nevím co je to za alarm už jsem to auto koupil s tím alarmem a dva roky v pohodě.Pojistky jsem omrknul a vyskoušel zamykání přes všechny zámky nikde problém.U pojistek je spínač tak jsem ho vypnul a znova zapnul.jediná změna jednou se zvukem a jednou bez.Nemáte s tím někdo podobnou zkušenost.Není tedy po zamknutí v činnosti alarm což je dost špatné.Ubylo tak jedno zabezpečenía to dost důležité.Prosím o rady.Zatí dík a čaute :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám problém,centrál funguje normálně na klíč,ale když použiju dálkový ovladač od alarmu nechce zamknout.Skusil jsem zamknout klíčem a odemknout dálkovým to jde v pohodě.Nevím co je to za alarm už jsem to auto koupil s tím alarmem a dva roky v pohodě.Pojistky jsem omrknul a vyskoušel zamykání přes všechny zámky nikde problém.U pojistek je spínač tak jsem ho vypnul a znova zapnul.jediná změna jednou se zvukem a jednou bez.Nemáte s tím někdo podobnou zkušenost.Není tedy po zamknutí v činnosti alarm což je dost špatné.Ubylo tak jedno zabezpečenía to dost důležité.Prosím o rady.Zatí dík a čaute :help:

Ahoj, bylo by dobrý podívat se, co je to za značku, třeba ochranná nálepka na okně, nebo něco na ovladači, nebo popiš ovladač. Třeba na něco přijdeme. Alarm může být v servisním stavu, nebo detekuje nějakou chybu a nechce dovolit zamčít. Takto se chová např. orig. DO, když je třeba vadný spínač v řidičových dveří - nedovolí zamknout pomocí DO, ale klíčem ano. Zkus prvně zjistit, jestli ti třeba reaguje stropní svítilna na otvírání a zavírání všech dveří, v kufru taky a mrkni i na kapotový spínač. Buď je dodělaný nebo orig. v zámku kapoty. Ještě, jak píšeš, že zamknuls klíčem a DO odemkne, to vypadá, jako orig. nebo něco pro originální centrál, protože ten alarm rozpozná stav centrálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.na okně jsou nálepky Ford,možná jenom klamou.Oba ovladače se chovají stejně dřív odemknutí dálkou 2pípnutí to se nezměnilo,ale normální stav při zamknutí jednou.Nebo při špatném zavření 3 nyní 4 zvuk.znamení.Také dioda na palubce bliká jinak,tedy rychleji a s malou pauzou,dřív stejný rytmus.Stropní svícení je v pořádku v kufru jsem žárovku vyndal před rokem přišla mi zbytečná .Ten kravál pod kapotou vypadá jako od Jablotronu,ale může to být kombinace dodělaná nějakým elektro frajerem co montuje alarmy.No co tedy podniknout.Ovladače jsou dva spínače jedn odemyká a druhy zamknea dioda.Co jest servisní stav u alarmu?Večer jsem zamkl klíčem a ještě DO dioda chvíli blikala jinak,ale pak normálnějako dřív.Odemyká normálně jako dřív uvidím ráno.Ve 4tvrtek jdu ke známému na VAG snad to něco ukáže.JESTLI NĚKDO Ví

CO S TíM RADU SEM DíKY A ČAU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ráno jsem to odemkl normélně dalkovým,ale zamknout prostě nejde.Zítra to dám na vag možná to ukáže ve kterých dveřích je problém.Spínač pod kapotou je v pořédku.No fakt nevím co s tím.

Tak potom napiš..to by mě taky zajímalo...mám s imobilizer taky nějaké trable :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.na okně jsou nálepky Ford,možná jenom klamou.Oba ovladače se chovají stejně dřív odemknutí dálkou 2pípnutí to se nezměnilo,ale normální stav při zamknutí jednou.Nebo při špatném zavření 3 nyní 4 zvuk.znamení.Také dioda na palubce bliká jinak,tedy rychleji a s malou pauzou,dřív stejný rytmus.Stropní svícení je v pořádku v kufru jsem žárovku vyndal před rokem přišla mi zbytečná .Ten kravál pod kapotou vypadá jako od Jablotronu,ale může to být kombinace dodělaná nějakým elektro frajerem co montuje alarmy.No co tedy podniknout.Ovladače jsou dva spínače jedn odemyká a druhy zamknea dioda.Co jest servisní stav u alarmu?Večer jsem zamkl klíčem a ještě DO dioda chvíli blikala jinak,ale pak normálnějako dřív.Odemyká normálně jako dřív uvidím ráno.Ve 4tvrtek jdu ke známému na VAG snad to něco ukáže.JESTLI NĚKDO Ví

CO S TíM RADU SEM DíKY A ČAU.

Ahoj, servisní stav u alarmu znamená, že když dáš auto do servisu, nemusíš jim dát ovladač od alarmu, aby si jej nikdo nezkopíroval. Tím nechci na někoho útočit. Ani mě tato funkce nepřipadá užitečná. Píšeš, že alarm reaguje na zamčení, ale jinak a bez centrálu. Chtěl bych ti pomoct, montuji alarmy, ale takhle na to asi nepřijdu. Nemohl bys vyfotit ovladač? Obávám se, že VAG ti nic neukáže. Mám nějaké návody i na alarmy co v práci nemontujeme, tak by mě foto ovladače pomohlo. Ahoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyfotím a dám večer.Jinak VAG ukázal 4 chyby jednotka centrálního zamykání,ale kde to najít budu muset ač nerad navštívit autor.servis ach jo.Chyby vymazal pokus o zamknutí dálkou neuspěl.Zamknu klíčem a odemknu dálkovým to jde stále,žeby jednotka ,nebo přímo ovládač ve dveřích.Jo to je tak když nevím co tam vlastně je.A kde bydlíš že bych se stavil?Každopádně dík za snahu pomoct.Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyfotím a dám večer.Jinak VAG ukázal 4 chyby jednotka centrálního zamykání,ale kde to najít budu muset ač nerad navštívit autor.servis ach jo.Chyby vymazal pokus o zamknutí dálkou neuspěl.Zamknu klíčem a odemknu dálkovým to jde stále,žeby jednotka ,nebo přímo ovládač ve dveřích.Jo to je tak když nevím co tam vlastně je.A kde bydlíš že bych se stavil?Každopádně dík za snahu pomoct.Ahoj

Podla tohoto je alarm na 99% dobrý ale treba premerat vystupy alarmu (mam na mysli zamykaci a odomykaci impulz), keďže VAG ukázal 4 chyby v jednotke centrálu.... V servise ti budú určite chcieť objednať novú jednotku fuck , to radšej sem napíš do bazáru, možno ti ju niekto lacno zoženie.....

Editováno: , autor: octavio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak to hned vypadnu jsem zvědav co zjistí a hlavně ta cena ta bude stát zato.Zítra v poledne se na to technik prý mrkne tak dám vědět co odhalil,ale zatím dík.Ovladač je k tomu tento.Ahoj.

post-4195-1177000607_thumb.jpg

Ahoj, jaké byly ty chyby? Nemyslím, že by byl vadný komfort. Vždyť klíčem zamkneš i odemkneš a alarm se nejčastěji u oktávky zapojuje právě na ovladací vodiče od mikrospínačů ve dveřích řidiče. Tedy jestli není připojen přímo přes odpor na komfortu, ale to by bylo bez dojezdů. Ještě zkus odpojit baterku na hodku aspoň. Párkrát mě to pomohlo. Bohužel ten ovladač mě nic neříká. Mohl by to být Wheels, ale i tak nic moc o tom nevím. Možná to není správný nápad, ale raději bych na tvém místě tento alarm vyměnil za jiný, známější značky. Jsem z Brna, kdybys to měl nějak poblíž, rád se na to mrknu. Čau.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tom displeji bylo -jednotka centrálního zamykání hlásí 4 chyby,nebo tak nějak.No právě klíčkem funguje vše včetně dojezdů okna dokonce i když to píplo 4krát a nezamklo,tak okna se zavřely.Jé to já jsem od Karviné.Dík snad na něco příjdou v tom servise,dám vědt.Dík ahoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tom displeji bylo -jednotka centrálního zamykání hlásí 4 chyby,nebo tak nějak.No právě klíčkem funguje vše včetně dojezdů okna dokonce i když to píplo 4krát a nezamklo,tak okna se zavřely.Jé to já jsem od Karviné.Dík snad na něco příjdou v tom servise,dám vědt.Dík ahoj.

Ahoj, teď jsem trochu zmatený, ty zamkneš ovladačem, centrál se nezamkne, ale okna se vytáhnou? To by pak alarmem nebylo. Zamykání a dojezd oken je po jednom drátě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já fakt nevím alarmem to není jak říkáš,ale servisák řekl že centrálem to není.VAG jednou ukázal chybu a podruhé ne .Co takhle odpojit baterku o jaké údaje příjdu?Musím potom zase na VAG?

Ne, nic neztratíš, už jsem ti psal, abys zkusil baterku. Jen pozor, jestli máš autorádio s kódem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla toho co sa tu pisalo, to moze byt spinacom vo dverach, a alarm ked zisti ze su otvorene dvere (nezatvoreny zamok) tak nezamkne.

Odomknut pojde. Ked raz ukazal VAG chybu a potom nie, tak to moze byt znamenie ze mikrospinac ide do vecnych lovist.

Ak by bol alarm zly, nezatvaral by okna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak jsem navštívil toho elektrikáře,ale nic se neopravilo.Proměřil ,prozkoušel a na závěr mi zdělil,alarm posílá impulz o zamknutía odemknutí.Chyba je tedy přímo v řídící jednotce,která na impuz zamknutí nereaguje.Alarm v pořádku,řídicí jednotka chybná,ale jen pro centrální zamykání.Takže autorizovaný servis bude snad umět najít popřípadě vynulovat a znova upravit signá lcentrálu přímo v jednotce.Zamknutí klíčem jde, ale ten signál jde prý jinde a proto to jde klíčem v pohodě.Je to prý přímo jednotka toho vozidla,takže hodně funkcí a hodně drahý špás.Z jednotky jsem opsal 3B0 959 799pod ní bylo ZM MIN 5DK 007 544 00 121 597 velikost krabičky cigaret.Tak snad autorizovaný servis pomůže,jinak to nechám tak jak to je nyní.Zamknu klíčem potvrdím dálkou jako by zamkla odemknu dálkou. Když však neodemknu dálkou ,ale klíčem spustí alarm,tedy jiný vstup do vozu.Konec kdo na něco příjde napište.Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Jak jsi nakonec dopadl, mám uplně stejný problém, najednou to přestalo zamykat přes dálkač, jen blikají blinkry a pokud je otevřené okno nebo šibr, tak se zatáhnou. Odemykat jde v pohodě. Kde je umístěna ta jednotka zamykání ? Mám dálkač META System M1000RC, r.v. 98, výbava slx, takže asi originál??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to vyřešil, všiml jsem si, že mi pořád svíti osvětlení kufru, tak jsme to rozebral a zjistil, že v zámku je zlomený takový bílý plastový díl, který má tlačit při zavření na ten spínač, ale protože je prasklý, tak netlačí a spínač dává centrálu info, že dveře jsou nezavřené. Dočasně jsme odpojil konektor, tem mi sice nesvítí kufr, ale zato zamknu auto.

Editováno: , autor: olisoft
necituj svoj vlastny prispevok...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...