Přejít na obsah

1,8 20V Turbo zapalovací svíčky


bArt_Teschen

Doporučené příspěvky

Buď musíš pořádně zabrat, nebo je můžeš zkusit povoli na pořádně zahřátém motoru. Mě jednou na Felicii nešla jedna svíčka povolit, a když jsem to zkusil na teplém motoru, tak jsem jí vyndal. A to ti nejdou všechny čtyři?

Zkoušel jsem zatim jen dvě,ale na studeném motoru.Ohřát ho mě taky napadlo až bude chvilka času zkusim to,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď musíš pořádně zabrat, nebo je můžeš zkusit povoli na pořádně zahřátém motoru. Mě jednou na Felicii nešla jedna svíčka povolit, a když jsem to zkusil na teplém motoru, tak jsem jí vyndal. A to ti nejdou všechny čtyři?

Zkoušel jsem zatim jen dvě,ale na studeném motoru.Ohřát ho mě taky napadlo až bude chvilka času zkusim to,,,

jo, ohřej to, ta díra na závit by se měla roztáhnout víc, jak svíčka.... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak jsem jsi vyměnil poprvý svíčky, bohužel jenom tři. Nemůžu sundat ze třetí z leva (asi nejhůř přístupná) ten plech kolem svíčky s kabelem. Zkoušel jsem to podebat šroubovákem, taky jsem tady vyčetl drátem z výpletu kola (opravdu dobrý), ale nic. Dokonce jsem tahal i za kabel. Prostě se nepohne. Nějaké typy? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem jsi vyměnil poprvý svíčky, bohužel jenom tři. Nemůžu sundat ze třetí z leva (asi nejhůř přístupná) ten plech kolem svíčky s kabelem. Zkoušel jsem to podebat šroubovákem, taky jsem tady vyčetl drátem z výpletu kola (opravdu dobrý), ale nic. Dokonce jsem tahal i za kabel. Prostě se nepohne. Nějaké typy? díky

Tohle už se tu probíralo, ale poradím, vem nějakej nejlíp nerezovej drát a na konci udělej zobáček, ale jenom krátkej aby se neohnul a na druhým si to ohni podle potřeby nebo ještě se dá použít drát z jízdního kola s niplem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

zdravicko....mate nekdo zkuseniosti se svickama do 1.8T? naky lepcejsi...mam origo bosch uz asi 50 tisic km a sou teda porad super...ale prej se maji uz vymenit:-)...ale tak proc davat origo kdyz se bude delat sani chip a vyfuk....to se mi nechce:-) poradte mi nejaky TUNERSKY:-D

jinak resim sani kn nebo green...ale tam je to asi uplne fuk

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravicko....mate nekdo zkuseniosti se svickama do 1.8T? naky lepcejsi...mam origo bosch uz asi 50 tisic km a sou teda porad super...ale prej se maji uz vymenit:-)...ale tak proc davat origo kdyz se bude delat sani chip a vyfuk....to se mi nechce:-) poradte mi nejaky TUNERSKY:-D

jinak resim sani kn nebo green...ale tam je to asi uplne fuk

diky

Zdravím, já mám svíčky NGK ty se doporučují víc než Bosch!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za radu,ja myslel i zkusenosti.

Ty čtiř bodový vůbec nemaj co v 1.8t dělat i když je tam lidi cpou sám jsem je tam mšl když jsem auto koupil auto po sundání nohy z plynu cuklo a to i v nízkych otačkach třeba na 5 ted klid.Platinumky maji malou stredovou elektodu ale iridium jsou ještě menčí a slovo platina mluví snad samo za sebe ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...