Přejít na obsah

Chyby na VAG


mirecoslav

Doporučené příspěvky

prosim, poradi mi nekdo s touto chybou? :feve:

01341 053D Řídicí jednotka ve sdružených přístrojích CAN-K(komfort) - bez komunikace Gateway

nevite, jak tuto zavadu opravit? Nesviti mi budiky, kdyz rozsvitim svetla, ale az pote, co otocim klickem, tato chyba nastala pote, co jsem vyzkousel jine budiky v mem aute a pro cele rozsviceni maxidotu jsem otocil klickem :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všetkých :help:

dnes som kontroloval chyby motora a vypisalo my tieto zavady:

16556-rada valcu 1-system odmerovani paliva-system prilis bohaty

17549-evidence zatizeni-neverohodna hodnota

Vypisalo to nejaku netesnost sania. chcem sa opytat, kde to netesni. Je pod vstrekovanim nejake tesnenie?

Ak s tym ma niekto skusenosť, budem vďačný za radu

Prepačte, zabudol som, je to Fabia I, 1,4, 50kW,r.v. 2000.Pristrojovka nesvieti žiadnu zavadu

Dakujem :palec2:

Tiez mam chybu 16556 - pan Svarc z firmy Cimbu vyjadril podozrenie na vadnu lambda sondu, ked mi chipoval auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnoo skontroluj teda na budikoch piny 9 - pomaračovo/zelený a 10 - pomarančovo/hnedý - to je vedenie CAN Komfort, po ňom ide informácia z BSG o tom že máš zapnuté svetlá

potom skús prekódovať gateway tým istým kódom, tak isto aj budíky a BSG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Totiz moj brat mal s octaviou 1.6 takyto problem.... vtedy to tusim vypisovalo rada 1 sonda 1, ale neviem ci to vyhrievanie al. nieco ine..... ale jemu auto trhalo ked bolo zohriate..... vymenil som mu lambdu pred katalyzatorom a odvtedy ide ako píla.....

Skus si premerat lambdy podla dielenskej prirucky, al. to daj niekomu na Bosch KTS, tam je to super vidiet ako to vsetko funguje.....

Editováno: , autor: octavio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar lidi.

Mám problém s připojením diagnostiky Vag-com 304 kabel OBD2-COM na Fabia1 1,4 16V 74kW rv. 2001 - kabel mi to nalzne, ale pokud se chci připojit na nějakou jednotku, nebo dám vyhledání dostupných RJ nenalezne nic,ani se nikam npřipojí. S připojením na VW Golf4 nebo VW Passat B5.5 oboje rv. 2000 neni absolutně žádnej problém. Netuším, jestli je problém např. v jiném zapojení OBD konektoru ve fabii, nebo o jakou chybu by se mohlo jednat. Děkuji za info.

....už jsem zjistil kde byl poblém - nezapnul jsem spávně klíček zapalování. Proím smazat tento příspěvek.

Editováno: , autor: martin496
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,měl bych dotaz....rozsvicuje se mi kontrolka elektroniky..na Vagu to vypsalo chybu 16825 - odvzdušnění nádrže + aktivní uhlí nebo něco podobného..po resetování..ok..za týden stejný problém,kompletně jsme prošli s kamošem kabeláž vše ok..znovu reset..zatim bez problému..doproucuje zatim vymenit palivový filtr..můžete někdo poradit co s tím??mam Fabii 1,54mpi 50kw.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som tiež minule pozeral jednu 16vent.fabku a nešla mi RJ motoru,ale ostatné RJ v pohode.Skús pozrieť myslím poistku č.3 to je napájanie diagnostiky.

dík za reakci - zjistil jsem, že celej problém byl v tom, že jsem správně nezapnul klíček od zapalování - jsem pako ;) Zkusil jsem to znovu,a vše funguj jak má. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...