Přejít na obsah

Chyby na VAG


mirecoslav

Doporučené příspěvky

Zdravím, vše jsem tu pročetl, ale můj problém jsem nenalezl. Koupil jsem Fabii 1.2 47kW 03 s LPG v minulosti bouranou a VAG mi píše mnoho mnoho problémů. Začínám motorem:

1) 16555 rada 1: systém odměřování paliva Systém příliš chudý

P0171-35-00- -

2) 16686 válec 2 Zjištěno zapalování vynechává

P0302-35-10- - - Sporadicky

3) 16685 válec 1 Zjištěno zapalování vynechává

P0301-35-10- - - Sporadicky

Dále bych potřeboval základní nastavení říd. jednotky motoru. Můj program tento motor nemá.

A zatím poslední věc-dokážu přeinstalovat SW chybné říd. jednotky airbagů???

Za rady děkuji.

Editováno: , autor: piloun1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj,

měl bych dotaz. Koupil jsem z bazaru Fabii 1.4 16 V , 74 KW, rok 2001, stav tachometru: 100500. Dojel jsem na benzinku, natankoval plnou nádrž a jel. Po několika kilometrech se mi rozsvítila oranžová kontrolka výfukových plynů. Stavil jsem se do origo škodovký, kde mi to smazali z historie a řekli, že to bylo kvůli zacvaknuté páčce v nádrží od plnící pistole. Odjel jsem ze servisu, a kontrolka se opět po několika km rozsvítila. Nevíte někdo, co je častou chybou této kontrolky? Sonda, svíčky? Nemá někdo možnost mi vyčíst chyby? Jsem z Brna, přijedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevite jaky vliv ma chyba 01317 Řídicí jednotka ve sdružených přístrojích - vadná/bez komunikace (CAN-Bus) Přístrojový panel//Gateway ? Auto normalne jezdi, ale diagnostika pise tuhle chybu ...

diky ! :palec2:

Ahoj,mám ten samí problém.Měl jsem sundanou baterku a starter a rozvody.A od té doby mi to píše vag.Nevíte včem je zakopaní pes?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

měl bych dotaz. Koupil jsem z bazaru Fabii 1.4 16 V , 74 KW, rok 2001, stav tachometru: 100500. Dojel jsem na benzinku, natankoval plnou nádrž a jel. Po několika kilometrech se mi rozsvítila oranžová kontrolka výfukových plynů. Stavil jsem se do origo škodovký, kde mi to smazali z historie a řekli, že to bylo kvůli zacvaknuté páčce v nádrží od plnící pistole. Odjel jsem ze servisu, a kontrolka se opět po několika km rozsvítila. Nevíte někdo, co je častou chybou této kontrolky? Sonda, svíčky? Nemá někdo možnost mi vyčíst chyby? Jsem z Brna, přijedu.

http://forum.skodahome.cz/index.php?s=&amp...st&p=557311

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem se omlouvám, že svůj dotaz dávám právě sem. Potřeboval bych auto napíchnout na diagnostiku od někoho kdo se v tom už trochu vyzná a hlavně aby byl z Vysočiny a okolí.(servis nechci-těch už mám dost) mám určity problém, nebudu ho rozepisovat,kdyžtak až přímo s dotyčným.

Kluci pomožte-už jsem zoufalý ! Všem předem děkuji

!!Vysočina !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevite jaky vliv ma chyba 01317 Řídicí jednotka ve sdružených přístrojích - vadná/bez komunikace (CAN-Bus) Přístrojový panel//Gateway ? Auto normalne jezdi, ale diagnostika pise tuhle chybu ...

diky ! :palec2:

Tohle se mi objevilo po odpojeni baterie a ulozilo se to na adrese 08 - klimatizace. Neslo ihned smazat a po ujeti cca 50km uz tam tato zavada nebyla...

Kde se ti tato zavada objevila?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle se mi objevilo po odpojeni baterie a ulozilo se to na adrese 08 - klimatizace. Neslo ihned smazat a po ujeti cca 50km uz tam tato zavada nebyla...

Kde se ti tato zavada objevila?

Taky po odpojení baterie a taky asresa 08 klimatizace.Tak to skusím znovu napojit a uvidím :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Abrams túto chybu som mal stále zapísanu súvyselo to s imobilizérom niegedy som musel viac krát štartovať.Už som to ani neriešil.Nedávno som dorábal PP a po prvom rozpojení a zapojení konektoru budíkov sa závada stratila a už mám asi 2 mesiace pokoj,práve včera som pozeral pamäť závad a bola čistá. Skús ten konektor vytiahnuť a zasunúť s5 je tam asi nejaký vadný spoj alebo zaoxidovaný konektor.Je to ten konektor na pravej strane je zelený a má fialovú poistku kabliky z imob. sú myslím čierny a tmavo zelený. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Po spiatočnej ceste z Chorvátska sa mi objavilo v pamäti závad: 16523 - rada 1 -sonda 2 Signal prilis pomaly P0139 - 35-10 - - - Sporadicky -pritom 16523 je v DP vynechané po závade 16522 nasleduje 16524

Mohlo to byť benzínom čo som tam natankoval? Alebo sa môže sr*ť lamda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chalani vypisuje mi chybu 17604 rada valcu 1-sonda 1 - el. chyba obvodu vytapeni. Stretli ste sa uz stym niekto. Na studeny motor lambda sonda nefacha ale ked sa zohreje uz ide, neprejavuje sa mi to ani na spotrebe ani tah motora nie je slabsi. Ak sa stym este da nieco urobit (okrem vymeny) pls poradte dik moc budem vdacny za kazdu radu.

motor BBZ 1,4 16V 74Kw cca138tis km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...