Přejít na obsah

Chyby na VAG


mirecoslav

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ahoj kluci, tohle mi vypsala diagnostika, nevíte někdo co by tó mohlo dělat? auto jede normálně, žadné změny během jízdy se neprojevují. Najeto je 132000 km.

17559 - rada valcu 1 - prizpusob. smesi rozsah 1: meze chude smesi nedosazeno

P1151 - 35-00 - -

16804 - rada valcu 1: katalyzatorovy system - mala ucinnost

P0420 - 35-00 - -

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Zdar všichni. Mám prosbu. Napíchnul jsem octu na vag a napsalo mi to tohle:

Adresa 01 -------------------------------------------------------

Řídící jednotka: 038 906 018 GM

Komponent: G200SG 2162

Kódování: 00002

Opravna #: WSC 31480

1 Nalezeny chyby:

01117 - Signal zatizeni pro svorku DF alternatoru

27-00 - nesmyslny signal

Readiness: N/A

Ve VISU jsem si našel, že to může bát zkrat, přerušené vedení, vadný alternátor nebo regulátor dobíjení. Jenže nedávno byl alternátor měněný, dráty zkontrolovaný, kontakty očištěný a celkově proměřený a vše ok. Nemáte někdo zkušenost, čím by to mohlo být? Eventuelně co je to ta svorka DF?

Resil jsem ted stejny problem na passatu B4, sel jsem po kabeu od DF az ke konektoru na prevodovce a nic jsem nenasel , ale po vytahnuti kabeloveho svazku z uchytu jsem zjistil ze kabely od konektoru vedouci do svazku jsou prodrene a nejspis se skratovavaly. Nebylo to vubec videt az kdyz jsem skutecne odtahl svazek od prevodovky a odmotal kousek izolace. Tak to snad nekomu pomuze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zdravim vsechny, dnes se mi na FI 1,2HTP rozblikala kontrolka baterie. Udelal jsem test VAGem a vypadla mi chyba 01117, Signál zatížení pro svorku DF alternátoru - nesmyslný signál. Ve VISu jsou mozne priciny Altik, regulator napajeni atd... Nemuze to byt treba ze mi uplne odesla baterie? Napeti tam bylo 11,9 a pak to slo dost rapidne dolu. Behem zkusebni jizdy mi vypadl posilovac/rozsvitily se bagy atd... Poradte pls jestli mam koupit novou baterku (puvodni ma 5 let) a pak to zkusit, nebo to rovnou odvezt do servisu?

PS: ve ctvrtek manzelce ukrali penezenku i s dokladama od auta a dneska tohle...

x-x-x-x-x

oprava: ted jsem si precetl par prispevku vyse... Takze to bude asi lepsi hodit rovnou do servisu, co?

Editováno: , autor: Crake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze u mne uz je zahada vyresena... CHcipnul mi alternator, neslo z nej ani kapku elektriky takze bude zitra vymenen v servisu... :(

Edit: ted jsem si ho privezl... Altik je tam ted od Valea + nova baterie...Cela ta sranda 16600,- CZK :(:wacko::ble

Editováno: , autor: Crake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Zdravim,

jen bych se chtel zeptat na to jak testujete Autoscanem Fabii r.v. O1. Mam VagCom 304Cz a v autoscanu Fabie neni... Davate tedy taky All models to 2002? A kontroluje mi to 9 adres... to je taky v poradku? vis priloha

Jo a mam kabel USB tady na foru koupeny...

posledni otazka. Da se aktivovat pres tento kabel stahovani oken na dalku?

tot zatim vse. Studuji stale VIS

diky vsem

Můžete si to nastavit v textovém dokumentu Auto scan. viz.příloha.

VAG.doc

Editováno: , autor: rokane
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Pozdravujem,

mám Fabiu 1,2./47kW/2004+CIMBU. najazdené 53000 km.

Denne pravidelne dochádzam do práce 60km po okreske, 80-90km/hod., podľa premávky.

Asi pred 1,5 mesiacom som zbadal zvýšenú spotrebu asi o 0,6l/100.

Prestal mi fungovať tempomat, po niekoľkých dňoch sa ale činnosť obnovila - sama od seba a funguje.

Predvčerom mi začala svietiť kontrolka - kontrola elektroniky motora.

Napriek tomu, auti funguje normálne (až na tú spotrebu).

Dnes som bol v servise a zistili túto závadu.

16555 rada válcú 1: systém dávkování paliva, Systém příliš chudý, sporadická, P0171-35

(O zvýšenej spotrebe som ich pred kontrolou informoval).

Závadu vymazali a krútili hlavami, nechápali, že spotreba je vyššia, mala by byť údajne práve nižšia.

Po vymazaní sa auti chová tak, že spotreba na dennej trase výrazne klesla. Porovnávam palubný PC.

Je to možné, aby vymazanie uvedenej závady (zhasnutie kontrolky) ovplyvnili spotrebu?

Vyzerá to na nejakú ducharinu.

Na pondelok ma opätovne pozvali do servisu na kontrolu.

Môže mi prosím niekto vysvetliť príčiny uvedenej závady?

Jeden kolega tu už túto závadu uviedol, ale nikto mu neodpovedal.

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...