Přejít na obsah

Jakej bazar ci jinou inzerci


lukky

Doporučené příspěvky

Já po zkušenostech bazar už nikdy. Je to předražené, nejisté, většinou (netvrdím že každý) jsou to lumpové, obešel jsem jich myslím víc než dost abych měl právo na tento názor, ztráta času. Nakonec jsem pořídil přímo od majitele, což považuju za nejlepší. Měsíc jsem kupoval Auto Annonci a tam nakonec našel svého broučka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si myslite o dovozech z Francie?

Než jsem si koupil Octu, přemýšlel jsem o Focusu v kombíku, 1.8 TDCi (ta silnější verze 85kw). U autorizovaného Forda (!) v Hradci Králové jich pár měli. Po telefonu mleli, že auto je ve fakt supr stavu, nehavarováno, první majitel, servisní kniha, blebleble. Až na místě jsem zjistil, že auta jsou dovezený z Francie a ačkoliv na fotce vypadaj moc pěkně, v reálu jsou děsný - jakoby měly najeto 800 tisíc a přitom to byly auta starý dva tři roky. Ojetá auta z Německa která jsem viděl poté, vypadaly proti nim jak zbrusu nový...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlíp si sebou vzít někoho kdo má octavii a rozumí ji. A ten pozná jestli to opotřebení odpovídá stáří a nebo co tam má být co né. Musíš si dát pozor spoustu lidí tady na foru už naletělo

Diky moc

Jeste jedna vec, dejte mi doporuceni ceho se vsimat a dbat zvysene opatrnosti pri koupi oktavky. Do aut vidim, ale konkretne o Oktavce nevim skoro nic - nesvary apod...

Co si myslite o dovozech z Francie?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si myslite o dovozech z Francie?

Než jsem si koupil Octu, přemýšlel jsem o Focusu v kombíku, 1.8 TDCi (ta silnější verze 85kw). U autorizovaného Forda (!) v Hradci Králové jich pár měli. Po telefonu mleli, že auto je ve fakt supr stavu, nehavarováno, první majitel, servisní kniha, blebleble. Až na místě jsem zjistil, že auta jsou dovezený z Francie a ačkoliv na fotce vypadaj moc pěkně, v reálu jsou děsný - jakoby měly najeto 800 tisíc a přitom to byly auta starý dva tři roky. Ojetá auta z Německa která jsem viděl poté, vypadaly proti nim jak zbrusu nový...

Mluvíš mi z duše...frantík neřeší nějaké šrámy a ťukance. Je to pro něj prostě konzumní zboží a ta auta jsou opravdu děs..Nebrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si myslite o dovozech z Francie?

Než jsem si koupil Octu, přemýšlel jsem o Focusu v kombíku, 1.8 TDCi (ta silnější verze 85kw). U autorizovaného Forda (!) v Hradci Králové jich pár měli. Po telefonu mleli, že auto je ve fakt supr stavu, nehavarováno, první majitel, servisní kniha, blebleble. Až na místě jsem zjistil, že auta jsou dovezený z Francie a ačkoliv na fotce vypadaj moc pěkně, v reálu jsou děsný - jakoby měly najeto 800 tisíc a přitom to byly auta starý dva tři roky. Ojetá auta z Německa která jsem viděl poté, vypadaly proti nim jak zbrusu nový...

Mluvíš mi z duše...frantík neřeší nějaké šrámy a ťukance. Je to pro něj prostě konzumní zboží a ta auta jsou opravdu děs..Nebrat

Já jsem svoji Octuli zakoupil v www.autobazarskoda.cz

mohu doporučit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

nemate tip, kde koupit slusnou oktavku? Nejakejbazar nebo dobre inzertni noviny? Nejlepe v Jihoceskem kraji, ale muze byt i jiny...

diky vsem!

muzu ti dat kontakt na kluka co mi dovezl z nemecka tu mou (dohodil mi ho kamos, ktery od nej taky jednu ma). kdyz nebudes spechat priveze ti takovou, jakou budes chtit. jsou to sice severni cechy, ale fakt slusne jednani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...
Než jsem si koupil Octu, přemýšlel jsem o Focusu v kombíku, 1.8 TDCi (ta silnější verze 85kw). U autorizovaného Forda (!) v Hradci Králové jich pár měli. Po telefonu mleli, že auto je ve fakt supr stavu, nehavarováno, první majitel, servisní kniha, blebleble. Až na místě jsem zjistil, že auta jsou dovezený z Francie a ačkoliv na fotce vypadaj moc pěkně, v reálu jsou děsný - jakoby měly najeto 800 tisíc a přitom to byly auta starý dva tři roky. Ojetá auta z Německa která jsem viděl poté, vypadaly proti nim jak zbrusu nový...

Mluvíš mi z duše...frantík neřeší nějaké šrámy a ťukance. Je to pro něj prostě konzumní zboží a ta auta jsou opravdu děs..Nebrat

Já jsem svoji Octuli zakoupil v www.autobazarskoda.cz

mohu doporučit

tak jsem měl pěknou kliku...

doufám, že jsem neporadil blbě někomu tady..

http://www.autobazarskoda.ic.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...