Přejít na obsah

Sub v rezervě


Doporučené příspěvky

Host Guest_fancarhifi

"děrovaný kryt" na woofer nemusíte pracně vyrábět,dá se koupit tzv. gril na daný typ reproduktoru 20-25-30cm v ceně od 45,- do 120,- nebo v rozměrech cca 1*0.5m s kulatýma nebo čtvercovýma okama za 550,- :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diamant: No přesně tam čekám, že jsou ty rezonance, uvidíme teďka v sobotu . . .

Taky mi to rezonuje...i při tom zabouchnutí 5 dveří...když jsem na to koukal tak jsou to opravdu ty izolační kryty..ale taky se mi to zatím nechce řešit... je to slyšet jen venku takže mi to tak nevadí...a zatím se mi nikdo nesmál :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fabka16V: uplne sem zapomel regovat koukal sem nato u lewise, je to fakt super, vypada to skvele a hraje to asi taky dobre az teda nato, ze na me je uzavrena ozvucnice moc ticha, malo to tlaci takovej kompromis je basreflex a syrovy basy mas pres pasmovou propust ale to uz je hardcore. Ale slysel sem hodne uzavrenejch ozvucnic a zadna me zvukove neoslovila, hraje to pekne kvalitne ale tricko se me v aute fakt nezveda, vubec to netlaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Laky: JO díkec, no je pravda, že se mě triko nezvedá, ale po hodině jízdy už toho mám plný uši. A hlavně při tiším pouštění to pěkně buší od spodku :) Jo a mám pořád spoustu prostoru a to byl taky skoro hlavní záměr, a když sklopíš sedačky tak je parádně rovná podlaha . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tak konečně se mě podařilo to odrezonovat. Dlouho jsem hledal až jsem našel ty dvě věci, co dělali ten nejvetší bordýlek. Jsou to mřížky na odvod předtlaku v autě. Jsou z umělé hmoty a s gumovými membránami. Tak jsem je oddělal a je po problému. KONEČNĚ!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Host Guest_skuloelektron

Este by som Ti doporucil vytlmit plech antirezonancnymi platmi alebo spevnit laminatom. Dosiahnes tak pevnejsi a konturnejsi bas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Lugo............Ahoj ty máš také subwofer v rezervě? neposlal by jsi mi prosím nějaké fotky prosím také bych si ho chtěl udělat tak sháním zkušenosti a rady. Odkud jsi jestli se mužu zeptat? docela rád bych vyděl jak to máš vyřešené než se do toho pustím.a co kudy jsi protahoval kabeli na napájení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...