Přejít na obsah

Zadní repro


Doporučené příspěvky

Zdravím, tento příspěvek asi bude OT v tomto tématu, ale nevím kam to dát, tak to píšu sem..

Chci se zeptat, jestli někdo neví, proč se na FII dává anténa, která se nedá sklopit, pouze vyšroubovat. Na staré fabii (Ambiente, MR2005) sme měli anténu, která se dala sklopit, tak mě to u FII celkem překvapilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, když je sklopná anténa sklopená, přijímá rádio signál, nebo je to jakoby tam anténa nebyla?

Jde mi o to, když budu chtít dát na střechu box, tak nevím, jestli se tam vejde bez toho, aniž by tam ta anténa mohla zůstat.. A kdyby sklopná přijímala signál sklopená, tak by mi docela vadilo, že tam není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Môžem odskúšať, ale podľa mňa bude fungovať - pretože prút sa neoddelí, len povolí a sklopí.

Akorát je divné, že to tam není, čím to může být? nějaká chyba ve výrobě nebo třeba že v MR2007 nebyla sklopná a tím pádem aj některé MR2008 ji taky nemají?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po neustálých hádkách s osazenstvem ve druhé řadě, že nic neslyší, jsem se konečně pustil do instalace zadních repro od HTCarSystemu. Dlouho jsem to tady sledoval a radil se s kde kým, ale moc to nepomohlo. Montáž mi trvala celý den, ale když víš kam čím sáhnout jde to celkem rychle a nic složitého to nakonec nebylo.

První dojem po instalaci dobrý, ale při delší jízdě mě začal otravovat (řve přímo do ucha) výškáč v levých zadních dveřích. Poraďte co s tím.

pozice pro zadni vyskac je umistena nestastne, utlumit by to slo odporovym delicem ale slyset to budes furt, kdyz uz si teda koupil tyhle repra, tak ty vysky vyndat a umistit treba na kovovej pasek nad stred toho repraku,udelat z toho koaxial repro, to by melo stacit abys to neslysel a kvalitu reprodukce techto repracku to neovlivni

post-10413-1209284899_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, divné, také MR2008, Sport, a dá se jen vyndat...

Omlouvám se, nechci vám tu zbytečně zaplňovat toto vlákno, ale nedá mi to.

Podívejte se prosím vás ti, co máte FII, jakou tam máte anténu, jestli odnímatelnou nebo sklopnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po neustálých hádkách s osazenstvem ve druhé řadě, že nic neslyší, jsem se konečně pustil do instalace zadních repro od HTCarSystemu. Dlouho jsem to tady sledoval a radil se s kde kým, ale moc to nepomohlo. Montáž mi trvala celý den, ale když víš kam čím sáhnout jde to celkem rychle a nic složitého to nakonec nebylo.

První dojem po instalaci dobrý, ale při delší jízdě mě začal otravovat (řve přímo do ucha) výškáč v levých zadních dveřích. Poraďte co s tím.

Připojuji ještě pár fotek z montáže, sepsal jsem i návod (doplnil o detaily již výše uvedené), je dost obsáhlý, hodně z toho už tady bylo popsáno, ale pokud by byl zájem, tak ho tady vložím.

post-11762-1208375774_thumb.jpgpost-11762-1208375797_thumb.jpgpost-11762-1208375810_thumb.jpgpost-11762-1208375824_thumb.jpgpost-11762-1208375840_thumb.jpgpost-11762-1208375852_thumb.jpgpost-11762-1208375866_thumb.jpg

Ostrava, HTP/47kW-Style

Tak koukam, ze se to dalo udelat i lepe...mam na mysli kabel k vyskovym repro... jestli budu calouneni oddelavat, asi bych to predelal timto zpusobem...jinak vyskovy repro opravdu rve do ucha...ale vyresil sem to snizenim urovne hlasitosti do zadnich repro...basove stejne nejsou tak vykone jak predni a pri vyssi halsitosti chrchlaj, takze snizeni urovne jim jen prospeje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jistě, ale s tou odnímatelnou a sklopnou anténou je to asi takto, pokud si od výroby koupíte škodovácké rádio, dostanete k tomu sklopnou anténu, ale pokud si dáte jen přípravu na rádio, bude k tomu odnímatelná.

Zde je citace ze stránek "autonaprani":

Radiopříprava se 4 reproduktory - 1 DIN "AFTERMARKET"

Pokud si nevyberete z naší nabídky autorádií, můžete si Fabii vybavit pouze rádiopřípravou (odnímatelná střešní anténa, kabeláž a ISO konektory) se čtyřmi reproduktory a tu posléze doplnit autorádiem podle Vaší volby.

Jiné vysvětlení mě nenapadá, protože se na staré fabii taky používala sklopná anténa...

Pokud se pletu, tak mě prosím opravte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jistě, ale s tou odnímatelnou a sklopnou anténou je to asi takto, pokud si od výroby koupíte škodovácké rádio, dostanete k tomu sklopnou anténu, ale pokud si dáte jen přípravu na rádio, bude k tomu odnímatelná.

Zde je citace ze stránek "autonaprani":

Radiopříprava se 4 reproduktory - 1 DIN "AFTERMARKET"

Pokud si nevyberete z naší nabídky autorádií, můžete si Fabii vybavit pouze rádiopřípravou (odnímatelná střešní anténa, kabeláž a ISO konektory) se čtyřmi reproduktory a tu posléze doplnit autorádiem podle Vaší volby.

Jiné vysvětlení mě nenapadá, protože se na staré fabii taky používala sklopná anténa...

Pokud se pletu, tak mě prosím opravte.

No, tudle frázi sem tam také četl, a proto mi to už vůbec nejde do hlavy,.

Navíc naše FII je výbava Sport, kde standartně od výroby je rádio Dance...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívejte se prosím vás ti, co máte FII, jakou tam máte anténu, jestli odnímatelnou nebo sklopnou...

MR 2008 (9/2008), Ambiente, odnímatelná (šroubovací) Rádio vlastní (u dealera), z výroby jen příprava na rádio+4 repro)

Editováno: , autor: Nohab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...