Přejít na obsah

MKM 1.20 Lite - Motordiag Komfort Manager - nová verze!


vagus

Doporučené příspěvky

Chlapci zkontrolujte si při zamčeném autě jestli máte zamčený i kufr,aby jste se nedivili až bude auto fuč.Zmíněný program jsem použil také na okna a po čase jsem přišel náhodou na to že kufr mi nezamyká.Díky Cosbymu který mi to opravil je to v poho.Asi to nebude každé auto ale Cosby říkal že jich opravoval dost a dost tak bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci zkontrolujte si při zamčeném autě jestli máte zamčený i kufr,aby jste se nedivili až bude auto fuč.Zmíněný program jsem použil také na okna a po čase jsem přišel náhodou na to že kufr mi nezamyká.Díky Cosbymu který mi to opravil je to v poho.Asi to nebude každé auto ale Cosby říkal že jich opravoval dost a dost tak bacha

Tak kufr jsem nezkoušel, to přiznávám. Ale jak tady někdo psal, že mu to vyřadí SafeLock (blokace kliky) tak mně teda ne-mne funguje OK.

Díky za upozornění, já na to mrknu, ale řekl bych že to chodí v poho. Nemel si tam treba v tom kufru nejakej spatnej kontakt na mikrospínačích třeba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kufr jsem nezkoušel, to přiznávám. Ale jak tady někdo psal, že mu to vyřadí SafeLock (blokace kliky) tak mně teda ne-mne funguje OK.

Díky za upozornění, já na to mrknu, ale řekl bych že to chodí v poho. Nemel si tam treba v tom kufru nejakej spatnej kontakt na mikrospínačích třeba?

Potvrzuji-Kufr je u mne OK-zamčenej jak ma byt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak na www.motordiag.cz je konečně zdarma ke stažení inovovaná a doplněná bezplatná verze MKM 1.20 Lite na komfortky 3. generace (1C0959799...). Pro ty, kteří program ještě neznají připomínám, že se jedná o utilitku na aktivaci funkce "ovládání stahování a vytahování oken pomocí standardního dálkového ovládání". Kromě toho v nové verzi přibylo pohodlné konfigurování některých klasických funkcí komfortní jednotky jako je nastavování blikání blinkrů a pípání při zamykání či odemykání, konfigurace automatického zamčení při jízdě a přehled dalšího nastavení jednotky.

Na podporu osatních jednotek všech druhů a generací stejně jako na skutečně lahůdkové funkce jako je aktivace alarmu nebo možnosti dálkového ovládání na jednotkách, které toto původně vůbec neuměly, ale ještě daleko více, si musíte počkat na full-verzi, která by se měla objevit už zanedlouho!

MKM 1.20 Lite

download: http://www.motordiag.cz/mkm

screen002sm.jpgconfigsm.jpg

Ahoj je v okolí Prahy někdo kdo by tuto funkci aktivoval na OctI.?Odpověz přes SZ,dík

Hlavní funkce programu

  • Identifikace komfortní jednotky
  • Identifikace dveřních jednotek
  • Aktivace/deaktivace dálkového ovládání oken
  • Aktivace/deaktivace alarmu (budoucí verze)
  • Aktivace/deaktivace dalších skrytých funkcí (budoucí verze)
  • Nastavení blikání směrovek a zvukového signálu při zamykání a odemykání vozidla
  • Aktivace/deaktivace režimu automatického zamykání/odemykání dveří při jízdě

Potřebné vybavení

  • Diagnostický kabel Fast KKL USB nebo Fast K-COM KKL (k zakoupení na našich stránkách) Program je určen pro použití s kabely Motordiag!.
  • Počítač PC s OS Windows 95,98,2000,XP

Podporovaná vozidla

Verze MKM Lite 1.20 je omezena na vozidla s komfortními jednotkami řady 1C0 959 799, tedy jednotky tzv. 3.generace. Podporována jsou tedy zejména tato auta:

  • Škoda Octavia / Octavia Combi - od r.v. 05/2001
  • Škoda Superb
  • VW Passat / Passat Variant od modelového roku 2001 (r.v. 2000)
  • WV Golf / Golf Variant od modelového roku 2001 (r.v. 2000)
  • VW Bora / Bora Variant od modelového roku 2001 (r.v. 2000)
  • VW New Beetle od modelového roku 2002 (r.v.2001)
  • Seat Toledo od modelového roku 2001 (r.v. 2000)
  • Seat Leon od modelového roku 2001 (r.v. 2000)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 8 měsíců později...

Tak jsem uspesne zaktivoval stahovani oken pres DO, takze kdyby mel nekdo zajem, tak mohu poslouzit :)

zdravim,

osobne mam octvaii 7/2000 a komfortka je 1JO959799AH---moc rad bych si to okna taky dal na DO,ale mam pocit ze to nejde..

muzete nekdo poradit....

mam OBDII kabel i s tim to programem,a ten hlasi viz obrazek..http://http://sklad.obrazku.cz/obr426140_llol.bmp

Breclavsko

Editováno: , autor: maxpietro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...