Jump to content
amogh

Black&White list

Recommended Posts

Na popud fishkyy (viz nasledujici text)

Výhodou tohoto fóra není jenom výměna informací, ale také ideální příležitost pro prodej/nákup/výměnu auto dílů a ostatních věcí. Bohužel "se nám tu šíří takový nešvar " s lidmi, kteří zneužívají ochotu slušných lidí a nechají si poslat věci, které pak nevyzvednou, nebo i nezaplatí.

Bojím se, aby tato situace neskončila tím, že už nikdo nebude ochotný cokoliv poslat a raději díl vyhodí...

Proto navrhuji, po vzoru našich bankovních domů, zavést databázi(e) nespolehlivých/spolehlivých lidí. Doufám, že touto anketou rozvířím pořádnou diskuzi, která vyústí v nějaké řešení

více ZDE

zakladam toto tema

piste sem tudiz jmena lidi s kterymi mate at uz dobre ci spatne zkusenosti pri koupi ci prodeji v bazaru

vzdy staci napsat jmeno + velmi strucne konkretni zkusenost, ja nasledne prekopiruju tento text do jednoho prispevku, toto tema bude stale otevrene aby se mohl kazdy vyjadret(vcetne dotceneho) a nezustalo jen u kritiky ci pochvaly

pokud bude treba jsem ochoten dale toto tema dat jako samostatnou sekci, zatim si myslim ze neni treba

umistuji toto tema do bazaru, protoze se tyka predevsim jej - tak do toho a zadny lynchovani :ph34r:

Black List :

23. 3. 2006 (18:44) X O Rudy

POZOR !!! Objednal sem si Xenony za 6000 kč na dobírku!

OD : PETR 602872285 a dnes mi přišel balík plný DŘEVA!!!!

A ty jestli to čteš,tak se modli ať tě nenajdu,HAJZLE!

Je to z bazaru na octaviaclubu.

Red List :

Colins

Cosby 4x - do Štramberku asi poputuje medaile -_-

Nio

Ricky

tomtom - olej dobírkou k němu, vše ok

holy - viz tomtom

Gil - aerostěrače dobírkou - vše ok

sR & Kovis - viz Gil

Takže já bych na red/white list dodal našeho člena z SK jménem "Colins" (dobírka za 700,- na slovensko) -_-

Edited by FISHkaa

Dobrá zkušenost s Cosbym. Vše proběhlo jak bylo dohodnuto, rozvody pečlivě zabaleny a chráněny proti poškození.

Dobrá zkušenost s Nio, zásilka dorazila jak bylo dohodnuto, opět pěčlivě zabaleno i s ohledem na bezpečnost zásilky(světla). Jediný co tady bylo k vytknutí: dle Nio měly být světla absolutně v perfektním stavu. Na obou jsem našel nějaký mouchy. Na druhou stranu byly ale za, podle mně, dobrou cenu a na autě to vidět není, takže taky O.K. Ono to bylo vidět jen když byly venku. Myslím, že pár zadních světel i se všema žárovkama a poštovným za 500,- byl dobrej biznis.

Takže oběma pánům dějkuji a spolupráci můžu doporučit.

Dobrá zkusenost Ricky - poslat spodni dily palubky a stredovou konsoly chtelo dost rozmernou krabici.Byla a dosla plna presne jak jsem si predstavoval.

Dobra zkusenost Cosby - radicka RS v pohode postou podle domluvy.

Jsem ze Sluknovského vybezku - vsude dost daleko takze ocenuju moznost nakupu dobirkou protoze dojizdenim se ceny dost zvednou.

tak mel to bejt hlavne black list :-)

ja se jako admin zdrzuju hlasovani :-)

jj take mohu potvrdit max. spolehlivost s Cosbym - maxidot přišel skvělě zabalen a už pěkně maká v auti. :specool::worthy

redlist:

holy - viz tomtom

sR & Kovis - viz Gil

Martinoslav :worthy - vše ok

Cosby: posílal kamarádovi tlačítka vyhřívání sedaček do starý Octávky, taky vše ok

redlist:

holy - viz tomtom

sR & Kovis - viz Gil

Martinoslav :worthy - vše ok

Cosby: posílal kamarádovi tlačítka vyhřívání sedaček do starý Octávky, taky vše ok

a co já a naše kšefty voe!!! :p-_- to je teprve business ;):smich:

jinak - je to "black list", ale zatim je to tu o něčem jiném ;) (že by pokec :p )

kláca: ty sis přebíral osobně woe, takže kdyby byl problém, tak ti vyrobím pár blacklistů na ksichtě hned a nepíšu se s tím tady ;)

no ty vole furt vsichni chteli black list a nakonec si tu jenom mazem med kolem huby :smich:

no musíme počkat až dorazí Cosby a Vaša a kluci, co často zasílají...pak půjde do tuhýho :)

Já jsem bohužel vše pomazal při nedávným formátování disku.

Takže některý mají bohužel štěstí.

Našel jsem Culda slíbil že pošle nárazník a nic.

Toto nepovažuji za něco extra špatného, ale mohl napsat že na mě sere a pochopil bych to a né slibovat a nic

kláca: ty sis přebíral osobně woe, takže kdyby byl problém, tak ti vyrobím pár blacklistů na ksichtě hned a nepíšu se s tím tady ;)

bys mě seřezal jak prašivího psa co??, sadisto!!!:p:smich::p;) , ty jo já si stejně nedovedu představit, že bych si něco objednal a pak nevyzvednul :doh

Ma jeste vubec cenu hlasit Cosbyho na Red/White list?

Tak jen strucne: Od Cosbyho jsem objednaval 3x a vzdy super! Diky Cosbymu!

Culda něco prodával,říkal že je to super stav,pak po dohodě poslal a vše OK a že tedy šlo o pořádný balík

Díky Vášo ,nechtěl jsem tě psát nebyl jsem si jistej ,ale potom co jsi sem napsal ,že jsem ti nic neposlal tak musim reagovat .Ten nárazník jsem poslal 2x a 2x se mi vrátil ,protože si ho ¨nikdo nepřebral ,stálo mě to 300 kč .Zeptej se Cosbyho co jsem mu posílal za balíky a doufám že je spokojen

Doručovací adresu jsem ti dvakrát napsal ke kámošovy. Je tam nonstop někdo doma. (jsou tam tři rodiny) na rozdíl ode mě. Ten nárazník jsem potřeboval takže bych ho neodmítl. Každej den jsem se ptal jestli to už přišlo a nic. Tak nevím.