Jump to content
amogh

Black&White list

Recommended Posts

Člen s nickem Rfteam, objednal jsem si u něj zboží, nic mi neposlal, 2x jsem urgoval, žádná reakce z jeho strany, přitom na forum chodí, už to trvá skoro měsíc a půl, má trpělivost je u konce, takže BLACK LIST

WHITELIST pro OB AUTODILY. Sice zpočátku bývalo na netu dostupnost skladem a zboží nebylo, ale teď vše v pořádku. Osobní jednání.

white list:Cosby a Marty8 -výboná komunikace -díky za obchod,doporučuji bez výhrad!!!

WHITE LIST: colnago - vana a koberec do kufru OII, rychle jednani a ochota, dekuji!

Všichni už to ví a je to zbytečné psát, nicméně:

WHITE: rolbař (super domluva, jednání, pokec etc.)

WHITE: jELDA (CC autodíly) (super domluva, jednání, pokec etc.)

;)

Whitelist jirka222 - super domluva, zboží ok a ještě jsem dostal dárek navíc v ceně:) Vřele doporučuji!

PS: kupoval jsem příčníky

Edited by kenny686

WhiteList - TO MI NESMRDI - California Scents

Ojednal jsem tři "plechovky" - višeň, vůně moře a hawaiské zahrady. Otevřena pouze višeň a vůně je opravdu intexivní a provoní celé auto.

S obchodem maximální spokojenost, zboží zasláno ještě před samotným připsáním peněz na jeho účet. Což mně překvapilo a potěšilo :)

Děkuji za obchůdek a doporučuji všem.

BLACK LIST - "VWBERNI"- 14.3.2011 jsme se domluvili, ze mu zaslu za super cenu budiky z Fabie RS a on mi potom nazpet budiky z FRS - dovoz Anglie(za ne jsem rovnou odecetl castku 600kc)..Na kterych si budu moct delat pokusy..Z me strany zaslano, dobirka zaplacena 18.3.2011...Od te doby jsem mu asi 10x volal, zpocatku telefon bral a dusoval se, jak to kamaradovi vsechno trva, jak to samozrejme hned posle....Neposlal nic a prestal brat telefon..Tak jsem mu poslal E-mail a SZ tady na foru, kde jsem ho opet zadal o zaslani budiku, pripadne tech 600kc...Bez odezvy...Takze tento celn pro mne patri jednoznacne na BLACK LIST a doporucuji ostatnim clenum se pred nim drzet v opatrnosti...Dle meho je to lump a podvodnik.

Budu samozrejme rad, kdyz se k tematu vyjadri...

White - tomtom... poslal s tím, že až zkontroluju, jestli je vše v pořádku, tak mu pošlu peníze na účet. Perfektní jednání

white list pro TO MI NESMRDI - delal jsem vetsi objednavku a vse prislo v naprostem poradku... super domluva a ochota

White list - honza72, montáž tempomatu proběhla za 35 min. a poté vysvětlení a odzkoušení. Prostě skvělá práce i cena :palec2: