Přejít na obsah

Spojka 1.6 MPI


mmerlin

Doporučené příspěvky

Pánové, můžete mi někdo říct, jak je to s tou spojkou.

Od té doby, co mám Octávku, mi spojka zabírá až úplně u podlahy.

Občas mám problém něco zařadit, musím jí až silou "zatlačit" do podlahy (většinou u zpátečky a trojky).

Taky se mi stává, že "kvikne" při přeřazení a když začínám couvat do kopce, tak auto doslova "kvičí jako svině".

Jinak auto jezdí parádně, žádně prokluzy spojky nezaznamenávám.

V jednom servisu mi mechanik řekl, že to nic není a v druhém zase, že je spojka v pr...., že se musí vyměnit.

Takže si zatím z toho hlavu nedělám a jezdím vesele dál.

Ale za rady, porady budu vděčný.

Děkuji

P.S. Dle servisní knížky nebyla nikdy spojka měněna - minulý týden jsem dosáhl hodnotu na tachometru 222 222 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zdravim vsechny, potrebuju poradit uz nevim co bych udelal. Auto mi prestalo radit, tak jsem vymenil kompletni spojku, je nova vypinaci tycka s talirem, spojkovy valecek, spojka je ovzdusnena ..... najel jsem 120 km a opet to prestava radit. :kol-26:  :kol-26:  :kol-26: Uz si nevim rady co by bylo spatne, proc ta spojka normalne nevypne, kdyz ji seslapnu. Diky za rady :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...