Přejít na obsah

Palubní deska


Louda

Doporučené příspěvky

:help: :help: Caues kluci potrebuju sundat palubní desku, mam pod ni zdechlou myš a je to kentus!!!! Uz mám predek koplet odstrojený ale nevím jak sundat paluku, kolik sroubu ji drzi a kde jsou. Uz se stím od rána jebu a hlady nevidím protoze kdybych pojedl tak si to jeste zableju. :help: :help: hodte mi sem nekdo prosím obrázek nebo neco. Nemám na to uz nervy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pod pojmom palubní deska myslíš ten horný gumený plast čo je pod čelným sklom?

Pripojil som návod na demontáž všetkých plastov a aj hornej časti prístrojovej dosky. Sú to väčšie súbory, aby to šlo poriadne vytlačiť a bolo vidno umiestnenie šróbov :palec2:

post-140-1178364336_thumb.jpg

post-140-1178364354_thumb.jpg

post-140-1178364361_thumb.jpg

post-140-1178364378_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palubku sem sundal ale tu smradlavou k...u sem nenasel. dal sem to zase dokupy a jdu konecně něco pojíst. nakoupím hodně stromečků a dalších smradů co to přerazí a budu doufat ze brzo vyschne. A nebo se na to kuknu někdy jak budu mít víc času aspon tak 3 dny a vyhážu to všechno ven. Dekuju za ty obrázky pomohlo to,držel to ještě airbag, tak proto to nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:help: :help: Caues kluci potrebuju sundat palubní desku, mam pod ni zdechlou myš a je to kentus!!!! Uz mám predek koplet odstrojený ale nevím jak sundat paluku, kolik sroubu ji drzi a kde jsou. Uz se stím od rána jebu a hlady nevidím protoze kdybych pojedl tak si to jeste zableju. :help: :help: hodte mi sem nekdo prosím obrázek nebo neco. Nemám na to uz nervy

Ty jsi tam tu myš viděl. Nesmrdí ti náhodou jen klima? To se dá vyčistit sprejem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klima to není a z ventilace to nesmrdí. Jde to někde ze středu palubky, pes to tam taky cítil. Bracha vezl vyhodit PET flašky v pytli a ještě než je strčil do auta tak z tam vyskákaly 4 myši (je to tak týden). Jak to vyndával tak se ještě jedna nacpala pod sedacku. Jak mi to říkal tak sem myslel že ho zastřelím, a že prej utekla jak nechal otevřený dveře ...tak kulový. Ted jak začalo být horko tak začala být cíti a je to fakt hnus, to si nedovedete představit. Příští týden ji musím najít vzal sem si na to i 4 dny volno, za týden mám vozit svatbu :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost hustý obrázek :palec2:lol

A propos: by mě zajímalo, jestli už to auto nadále nijak nepáchne?

Čím jsi to vyčistil (?) a navíc všechny pachy odstranil????

Čistit nebylo co, ležela na plastu a nebyla ani přilepená. Ale nastříkal jsem to projistotu pěnovým sprejem na čištění čalounení.

Interier mi nijak nenačichl, měl jsem tam hodně vonných stromečků. Tak teď už mám konečně pokoj a po myši ani památka. :band

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Pěknej úlovek...mě před lety ve služebním favoritu zdechnul potkan...vlezl do motoru a chcípnul na pravý straně pod motorem stěračů...bylo to v létě a nemusím říkat jak vypadal po třech týdnech, když už se v autě nedalo vydržet...byl nafouklej jak míč, úplně průhlednej a ze všech otvorů mu lezli červi...no na :ble a to jsem ho tam odtaď musel nějak dostat...byl přilepenej k laku a zbyl po něm flek, kterej nešel ničím umejt....Bezva zážitek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...