Přejít na obsah

Palubní deska


Louda

Doporučené příspěvky

tak tohle téma mě fakt rozesmálo :smich: už jsem na fotkách viděl v autě nacpaný ldeascos, živou kočku u tlumičů, jeleny, srnky, kočky, psy narvaný kolem motoru, v okýnku a dokonce i na sedačce spolujezdce :smich: , taky jednoho bažanta kterej se proletěl skrz celý auto a zastavil se až o zadní sklo :smich: ale jako tahle myš mě fakt dostala :palec2: hlavně že je venku, teď už hlavně aby to tam vonělo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

čau když jsem si přečetl vaše příspěvky tak mě to nedalo neodepsat mám taky palubku ze starej kokty ale auto je vyrobeno roku 2001 chtěl jsem taky jinou palubku, ale když jsem přemýšlel tak bych musel vyměnit všechny tapece a cely vnitřky dveří a elektroniku na stahování oken a to se mně nechce za 1. ´je tam toho moc a za 2. to bude stát moc peněz celej strop vnitřky dveří a palubka s airbagy. A dostal jsem nápad co takhle vyměnit pouze vrch palubky a spodek nechat šedej šlo by to? máte někdo s tím zkušenosti? vrch palubky z faceliftu se pohybuje kolem 3000 ale asi bych musel airbag vyhodit pryč aby nefungoval, ale to by byla maličkost ho buď zapojit nebo nechat vypojenej.

Posílám fotku:post-39130-1265047669_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 let později...

Ahoj, snažím se vyměnit čidlo výparníku pod palubní deskou abych rozchodil klimatizaci ale ta palubní deska mi vůbec nejde sundat (jen trochu vysunout abych získal příztup k tomu čidlu). Postupoval jsem podle manuálu ale ta deska prostě nechce pustit. Na straně u řidiče je trošku volná takže se pohne o 1 - 2 cm ale na straně spolujezdce se ani nehne. Nevíte co co by to mohlo na té straněně spolujezdce držet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...