Přejít na obsah

Lambda 1.6 55kw


paja k

Doporučené příspěvky

Potřebuji vyměnit lambdu da se použit na 1.6 lambda z 1.8 mam ji za dobrou cenu orig. bosh.

No já měnil lambdu (bosh origoš) na 1,8 a na štítku té lambdy bylo napsané jen pro modely 1,8 92 kW a 1?8T 110 kW. Dle názoru mého známeho v servise je lambdu lepší přesně kupovat pro daný model auta (nebrat univerzální atd.). Nevím, ale osobně bych si radči sehnal na 1,6. Ale fakt nevím. Skus napsat Cosbymu nebo tak...to sou machři :skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuji vyměnit lambdu da se použit na 1.6 lambda z 1.8 mam ji za dobrou cenu orig. bosh.

No já měnil lambdu (bosh origoš) na 1,8 a na štítku té lambdy bylo napsané jen pro modely 1,8 92 kW a 1?8T 110 kW. Dle názoru mého známeho v servise je lambdu lepší přesně kupovat pro daný model auta (nebrat univerzální atd.). Nevím, ale osobně bych si radči sehnal na 1,6. Ale fakt nevím. Skus napsat Cosbymu nebo tak...to sou machři :skoda:

Lambdu dej tu co tam má být, ty dělaj bordel narozdíl od váhy vzduchu, ta se třeba z HTP dá použít na 1,9TDi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuji vyměnit lambdu da se použit na 1.6 lambda z 1.8 mam ji za dobrou cenu orig. bosh.

No já měnil lambdu (bosh origoš) na 1,8 a na štítku té lambdy bylo napsané jen pro modely 1,8 92 kW a 1?8T 110 kW. Dle názoru mého známeho v servise je lambdu lepší přesně kupovat pro daný model auta (nebrat univerzální atd.). Nevím, ale osobně bych si radči sehnal na 1,6. Ale fakt nevím. Skus napsat Cosbymu nebo tak...to sou machři :skoda:

Lambdu dej tu co tam má být, ty dělaj bordel narozdíl od váhy vzduchu, ta se třeba z HTP dá použít na 1,9TDi...

Dám ,ale nevíte nekdo kde jí sahnat za slusný peníz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuji vyměnit lambdu da se použit na 1.6 lambda z 1.8 mam ji za dobrou cenu orig. bosh.

No já měnil lambdu (bosh origoš) na 1,8 a na štítku té lambdy bylo napsané jen pro modely 1,8 92 kW a 1?8T 110 kW. Dle názoru mého známeho v servise je lambdu lepší přesně kupovat pro daný model auta (nebrat univerzální atd.). Nevím, ale osobně bych si radči sehnal na 1,6. Ale fakt nevím. Skus napsat Cosbymu nebo tak...to sou machři :skoda:

Lambdu dej tu co tam má být, ty dělaj bordel narozdíl od váhy vzduchu, ta se třeba z HTP dá použít na 1,9TDi...

Dám ,ale nevíte nekdo kde jí sahnat za slusný peníz.

Skus Pisnout: uživateli NoiseR, sehnal mi na 1,8 za supr peníz. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrábnul jsem do poličky pro krabičku od lambdy a v autě (1,6 55kw) mám 06A 906 265 F původně pro motor 1,8 - má jen delší kabel.

Auto už několik let jezdí a emisema taky prošlo...

A když se podívám do tý krabičky, zjišťuju, že tam původně byla 06A 906 265 A

A z toho je názorně vidět, proč je dobrý po léta skladovat "veteš" ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrábnul jsem do poličky pro krabičku od lambdy a v autě (1,6 55kw) mám 06A 906 265 F původně pro motor 1,8 - má jen delší kabel.

Auto už několik let jezdí a emisema taky prošlo...

A když se podívám do tý krabičky, zjišťuju, že tam původně byla 06A 906 265 A

A z toho je názorně vidět, proč je dobrý po léta skladovat "veteš" ;)

Jj, nic nevyhazovat, nikdy nevíš kdy se to může hodit, akorát to pak vypadá jak u nás ve sklepě, člověk ani neví kde co je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...