Přejít na obsah

Morava


VitaP

Doporučené příspěvky

Takze dnes napadl snih, mno nevim nevim, jestli prijedu, chci si auto umyt aby vypadalo a pak se to jizdou zase..., vsak se kouknete :wacko:

To neni moje auto

Wau, kde to je :kuk: ??? U nás (Žďár nad Sázavou) dnes sníh poletoval, ale ne až takhle...závidím!

Taky jsem na tu fotku čuměl. Podle popisku to vypadá na Albrechtice v Jeseníkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu taky, ale jeste mam letnaky, tak jestli se tam doklouzu, tak to bude zazrak.. V kolik teda tam? Je tady toho MOOOOC na cteni a nejak se neorientuju...

V 9 je sraz u Globusu v Olomouci. Tam se slezem a přesunem se do Olympie, takže pokud přijedeš později a nikdo tam nebude, tak jeď rovnou k Olympii. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím aktuální počasí v Olomouci!!!

Polojasno, převážně svítí sluníčko a na teploměru mám 8,5 stupňů!!!

Hááásky! Tady +1 a sem tam i prosvítá tráva ;) , ale dokázal jsem nakone přezout tak už počasí neřeším, akorát jsem nemusel ve středu hodinu leštit a voskovat. No, co už, aspoň je na zimu nachystaná ochrana laku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu taky, ale jeste mam letnaky, tak jestli se tam doklouzu, tak to bude zazrak.. V kolik teda tam? Je tady toho MOOOOC na cteni a nejak se neorientuju...

DILEMA JESTLI PŘEHODIT KOLA.... NO NEVIM TED :kuk: JO JOHNY.. BEREŠ SEBOU NĚCO NA PRODEJ??

Já myslím, že žádné dilema není, i minulý týden když nechumelilo, bylo už přes den max. kolem 8°C, ráno i pod nulou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny potencionální účastníky Olomouckého srazu. Jsem čerstvým uživatelem Octavie a s dovolením bych se také zúčastnil :palec2: . Mám dotaz jestli by měl někdo zájem o 4ks plech. disků (černé) s Polaris2 (cca 5mm) včetně origo velkoplošných poklic na Felicii/Favorita s roztečí 100 - vzal bych to s sebou (cena cca 3000,-), mám také zánovní startér na Felicii/Favorita (s reduktorem), rádio Symfony na kazety - bohužel vytaženo z auta a je na něm SAFE - nechce se mi zjišťovat kód v servisu - dokumentaci k němu mám - vše jsou pozůstatky z výměny Felicie za Octavii. Pokud bude mít někdo zájem dejte vědět ať to vezmu s sebou, příp. navrhněte ceny za nabízené. Jo, a ještě bych měl navigaci Garmin Nuvi 200.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu taky, ale jeste mam letnaky, tak jestli se tam doklouzu, tak to bude zazrak.. V kolik teda tam? Je tady toho MOOOOC na cteni a nejak se neorientuju...

DILEMA JESTLI PŘEHODIT KOLA.... NO NEVIM TED :kuk: JO JOHNY.. BEREŠ SEBOU NĚCO NA PRODEJ??

Noo, beru jen dekor ORS pro VitaP, ale pokud neco chcete, treba i na podivani...tak napiste :);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro opavaky a ostravaky.... 777685853 moje číslo... nevím jestli se tu dnes ještě objevím tak mě prosím kontaktujte, jak jste se domluvili.. místo a čas odjezdu... francoa jestli pojedeš na tu ostravu tak tě počkám někde v Hlučíně jestli to vezmeš přes něj :) až zítra nesněží a nemrzne !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...