Přejít na obsah

Převodovka


buresmil

Doporučené příspěvky

Zdarec chtel jsem se zeptat, jestli jsou nejake rozily v prevodovkach na Oktavce 1,9TDi 81kW r.v. 2004 a jenyma Tdi . Jde mi o to ze mam urvany nejaky drzak a premyslim jestli ji nacham zavarit, nebo dam jinou. Pokud jinou tak jsou stejny, nebo jake prevodove pomery jsou pro tento motor vhodne. (jsem v oktavkach zatim laik tak me prosim chapejte. Kod z puvodni prevodovky bohuzel nevim) Diky Milan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

zdravim, ja mam zas taky problem ze niekedy nemozem zaradit 3.rychlost (nedoskoci) a ked pustam spojku tak pocujem ako o seba buchaju zubky alebo ju nemozem hodit vobec, musim preradit na 4. rychlost a potom pomaly do 3. ..... s 5.rychlostou mam skoro ten isty problem len tam bud rychlost skoci alebo ju nehodim vobec ... neviete cim to moze byt ? s autom som este nic nerobil, vlastnim ho mesiac 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...