Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

nejhorší na tom je, že je zase nikde nemaj... !!! kdyby jste někdo věděl, kde je maj, napište... díky kol5

Já jí mám, a zatím jsem jí nenalepil :p . Jinak jak jsem rejpal s tím natisknutím - nemělo by tam být : DO 3,5 TUNY ? Lopežníci šetřej už i na barvě ..... :blink::disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda nevím kde je sháníš ,ale u nás jich mají mraky. Já mám doma ještě dvě , které musím nalepit. Ve Scoutu už mám novou.

já furt přemýšlím, zda mám novou známku (až jí koupím), hned nalepit anebo nejdřív vyměnit čelní sklo... na D8 mě trefil kamínek, zatím je to jenom taková ďubka, tak doufám, že se to nerozleze... jak je to potom s výměnou dálniční známky? proplatí mi pojišťovna novou? nebo jak to funguje? nevíte? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já furt přemýšlím, zda mám novou známku (až jí koupím), hned nalepit anebo nejdřív vyměnit čelní sklo... na D8 mě trefil kamínek, zatím je to jenom taková ďubka, tak doufám, že se to nerozleze... jak je to potom s výměnou dálniční známky? proplatí mi pojišťovna novou? nebo jak to funguje? nevíte? díky

Víme, když ti budou okno měnit, tak ji prostě přelepí na nový okno, měnil sem tak okno už Xrat a vždy v pohodě, o nic se nestaram :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty to mas az takhle zmapovany?? Ja te tam v zivote nevidel, tzn ze bydlis asi nekde kousek ne??

Docela jo - Muchova ul.. Raději se každej den kousek projdu do garáží, než mít jako dřív na autě každou chvíli nějaké vylepšení od čooorkařů :aggressive: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...