Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

Jestli se bude hrat o vikendu, tak by jsem prijel. Pocitejte se mnou, tedy jestli uz neni plno...

Koukal jsem na cenik paintballalligator, takze startovne je 200Kc a k tomu jsou nejake kulicky ZDARMA (kolik?) a po vystrileni kazda dalsi stoji 1,3Kc? Pochopil jsem to tak spravne? A jak dlouho se hraje?

Kde presne nakupujes kulicky za 0,2Kc? Jsou kvalitni? Docela by se mi jich par hodilo na takove to soukrome strilenicko. (Klidne napis SZ) :kol-14:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj je to tak, ze startovne je za 200Kč to jest zbran, maska a obojek. K tomu kulicky za 1,3Kč/ks kapacita zasobniku je 200ks. to tedy dela 200Kč + 260Kč jako zakladni poplatek. Celkove tedy 460Kč.

Kulicky se kupujou treba tady http://www.paintball-shop.cz/ . ted maj kulicky kolem 0,40, ale byvaj ruzny akce.

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si byl vcera zablbnout na parkovisti u bejvalyho baumaxu na rondelu. Mooc prima. Obecenstvo - 3 nezname osoby u zabradli nahore. Asi si tukali na celo :p Pokud se nekde obevi nejaky video, tak za to nemuzu.

Byla to ale parada. Smerem dozadu na rampu se to dalo rozjet na dvojaka a 540° bylo na svete hihiihih

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...