Přejít na obsah

Fabia II RS


Host Reso

Doporučené příspěvky

Nazdar!

Nepátral jste nekdo po tom, jak je mozny, ze normalni dlouha Fabie ma po faceliftu zavazadelník 505l a RSko má pořád "jenom" 480l (oba udaje od Skodovky)? Docela by me zajimalo, jak při identických rozměrech kufru vyhrabali 25l navíc. Tak akorát mě napadá, jestli to u jednoho počítaj s tema bočníma přihrádkama a u druhýho bez nic, ale to se mi nejak nezdá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela slabota.. dat novy motor, vetsi brzdy tuzssi podvozek a jiny predni naraznik.. takhle to vypada jako trosku lepsi verze Sport kdovi jestli ma RS vubec lepsi podvozek jak priplatkovy sport... aspon sedacky jsem cekal jiny.. zadni naraznik me prijde seriovy pouze s nalepenym difusorem taky dost slabe :(

.. to nejdulezitejsi co tahle vysoka a uzka koza potrebuje a to rozsirit tu neni.. skoda... nejblissi konkurence Polo GTI / Ibiza FR / Cupra bude mit vtomhle bohuzel vyrazne navrch.. :feve:

post-1286-1267571803,963_thumb.jpg

post-1286-1267571841,5391_thumb.jpeg

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě osobně kombík RS velmi překvapil :-) něříkám že už nemá chyby, furt je to vysoká koza

ale rozhodně kola, nárazníček a světla z maskou prospěli když k tomu připočtu ten motůrek, DSG a razeni pod volantem ty jo nezlobil bych se mít ji v garáži

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ma osobitne zarazilo je, ze ma len pripravu na radio so 4 reproduktormi. Swing alebo Amundsen su len volitelna vybava... :kuk: Podobne aj textilne koberceky su volitelna vybava, alebo aj centralne s dialkovym...

To budou jsou minimální výbavy, s reálem to nebude mít nic společnýho. I u FII/R teď prezentovali zase minimální výbavu a na webu a v ostatních materiálech je úplně něco jinýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@standis - právě i tak vo 8 cm čísel sražená FII bude furt koza oproti FI ci jinejm malejm autum

no můj ideál by asi byla FI combi s technikou FII RS :-),i interiér FI me hoví víc, ale kdyz uz to kombinuju tak by me vlastne stacilo 1,4TSI/92, čert vem kompésor :-)

jinak 6kv manuál by me taky stacil, DSG by me ale urcite nevadilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela slabota.. dat novy motor, vetsi brzdy tuzssi podvozek a jiny predni naraznik.. takhle to vypada jako trosku lepsi verze Sport kdovi jestli ma RS vubec lepsi podvozek jak priplatkovy sport... aspon sedacky jsem cekal jiny.. zadni naraznik me prijde seriovy pouze s nalepenym difusorem taky dost slabe :(

.. to nejdulezitejsi co tahle vysoka a uzka koza potrebuje a to rozsirit tu neni.. skoda... nejblissi konkurence Polo GTI / Ibiza FR / Cupra bude mit vtomhle bohuzel vyrazne navrch.. :feve:

Hlavně ti z toho nelítak žádný saze co :D .... a fakt myslíš že bude FII RS TDI? To je jen zbožné přání chrochtavců.

Editováno: , autor: Mates_XIV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím píšou všude jen málo info..za mě:

-na 180PS jsou ty brzdy dost malý...

-pouze automat :feve:

-proč ne volitelá barva střechy,kol.. u combi..?

-nastavení podvozku na takovej výkon a max. rychlost+brzdy.???sem zvědavej na testy.. :)

-pouze benzín verze...

+výkon

+17"

+disign

+hatch/combi

+výbava

Editováno: , autor: najmis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...