Přejít na obsah

Fabia II RS


Host Reso

Doporučené příspěvky

...jenze my se tu bavime o benzinu a dieselu v pripadne FII RS ..nikdo se tu nebavi zda je to rotacka, PD, nebo CR a CR si samodrejme ponechava oznaceni TDI a neni kdovijak predelany, stejne jako kdyz se prechazelo u 1,9TDi rotacky na PD ..pokud bude 1,4 tak urcite nebude v nejsilnejsi verzi, pac to je jen Skoda....z te 1,4nejsem odvazanej sice treba 103Kw jede dobre, ale ty max nasponovany verze co do zivotnosti to asi nebude zadna slava.. jestli nekdy RS bude tak to vidim na 2,0TDi CR a 1,4TSi 170PS i to bude uspech..

neber to tak vážně, trocha srandy a rýpnutí, jinak neboj, vím jak TDI jede, mám tu čest 2,5TDI :) , to mělo být přátelské šťouchnutí, ne bodyček, psychouše nepotřebuju, bylo jen konstatování že u 24-ky jde taky o něco jiného než třeba u F1, kde naftu v životě neuvidíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neber to tak vážně, trocha srandy a rýpnutí, jinak neboj, vím jak TDI jede, mám tu čest 2,5TDI :) , to mělo být přátelské šťouchnutí, ne bodyček, psychouše nepotřebuju, bylo jen konstatování že u 24-ky jde taky o něco jiného než třeba u F1, kde naftu v životě neuvidíš

ok -_-

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Já jsem poslal přímo do Boleslavi maila kdy chystaj přijít s novou Fábíí RSem a bylo mě řečeno že o ní zatím neuvažujou. Že zkoumají jestli by to lidi vůbec chtěli a její výroba se prý vůbec neplánuje. Tak uvidíme jestli stará fábča dostane nového konkurenta nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem poslal přímo do Boleslavi maila kdy chystaj přijít s novou Fábíí RSem a bylo mě řečeno že o ní zatím neuvažujou. Že zkoumají jestli by to lidi vůbec chtěli a její výroba se prý vůbec neplánuje. Tak uvidíme jestli stará fábča dostane nového konkurenta nebo ne.

A ty si naivně myslíš, že ti řeknou pravdu narovinu? Co jsi čekal, že ti odpoví? Prostě dokud to nevyleze oficiálně ven včetně specifikací, tak ti samozřejmě nepošlou odpověď typu "bude tehdy a tehdy, s takovym a makovym motorem za takovouhle cenu", ale takhle to pěkně zaobalí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus prodejnost FRS posuzovat jen podle její četnosti na silnicích v ČR...

No treba v DE nebo UK jich jezdi havo ... to jen v cr je to sama socialni vybava a HTP ... ostatne vzhledem k platum se neni co divit.. a za tech 495t,- to nebyla vubec spatna nabidka, treba predtim normal 1,9TDi Eleg stala 515t,- a nemela xeny 16alu sport podvozek sedacky slabsi motor jen 5gang ...pak teda zlevnily... ale v globalu byla FRS cenove docela vyhodna...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednak vzhledem k platům a jednak vzhledem k české mentalitě, kdy drtivá většina lidí místo vybavenýho malýho auta s Motorem vezme radši oktu, byť je to úplnej holobyt s 1.4kou, černýma zrcátkama a bez klimy...hlavně, že maj větší auto než soused :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednak vzhledem k platům a jednak vzhledem k české mentalitě, kdy drtivá většina lidí místo vybavenýho malýho auta s Motorem vezme radši oktu, byť je to úplnej holobyt s 1.4kou, černýma zrcátkama a bez klimy...hlavně, že maj větší auto než soused :p

.. no zavist je svine tj ...ale myslim si, ze vetsina to delala z rodinnejch-chaluparskejch duvodu - kufru nebo volila F Combi ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...