Přejít na obsah

Fabia II RS


Host Reso

Doporučené příspěvky

No tak mi už 2 lidi nezávisle na sobě potvrdili, že FII RS bude až 2010 (v době F/L) a bude mít "malý přeplňovaný motor s výkonem přes 120kW"... ale tak nějak tomu pořád nechci uvěřit....že by čekání na POLO?

Az tak dlouho, si delaj prdel ne? to mohli nechat stavajici RSku ve vyrobe....no ale uz me taky leckdo rikal ze skoda dava ted prednost "terenu" ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
no ja bych takovy bavo s trilitrovym naftakem klidne bral,aspon by sis cuchnul,jak voni nafta az bych ti ujizdel lollol

Vyjímka potvrzující pravidlo ;)

Byl jsem na testovacích jízdách BMW xDrive ve Špindlu, a docela jsem čučel co dokáže tento naftový motor, před ním smekám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně aby tam teď už dali benzinový motor, nafta patří do kamen a ne do sportovně laděného auta lol

..pokud bude RS tak ma byt na 99% i s TDi takovy uz je trend a nic stim benzinaci neudelate, poptavka je poptavka ...nastesti jsou tu porad rozumny lidi stejne jako u prvni FRS ... ale 1,8T by FRS1 taky slusela..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..pokud bude RS tak ma byt na 99% i s TDi takovy uz je trend a nic stim benzinaci neudelate, poptavka je poptavka ...nastesti jsou tu porad rozumny lidi stejne jako u prvni FRS ... ale 1,8T by FRS1 taky slusela..

ještě tady začínejte, vám to nestačí u octaviánu, tam se pomalu trhaj občanky jestli nafta nebo benál :):) ,

třeba bude obojí, jinak abych si dloubnul, v neděli jsem v bahrajnu žádnou naftu neviděl lol , mimo ropných polí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě tady začínejte, vám to nestačí u octaviánu, tam se pomalu trhaj občanky jestli nafta nebo benál :):) ,

třeba bude obojí, jinak abych si dloubnul, v neděli jsem v bahrajnu žádnou naftu neviděl lol , mimo ropných polí ;)

To vis jen LeMans24 jezdi na to sparavny palivo ... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, tam to nevadí, že to nejede lol , R8 TDI taky nebude???

..jestli rikas, ze V12 nejede, tak bys mel navstivit psychiatra ..hlavni je, ze TDI vyhrava ... je to jako minimalne 20motoru HovnoToPojede... stejne jako Leony TDI WTCC ...R8 bude ale zatim "pouze" V8...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..jestli rikas, ze V12 nejede, tak bys mel navstivit psychiatra ..hlavni je, ze TDI vyhrava ... je to jako minimalne 20motoru HovnoToPojede... stejne jako Leony TDI WTCC ...R8 bude ale zatim "pouze" V8...

Ale notak! vždyt do toho přeci dávaj už common rail! Koncern konečně upustil od Legendárního TDI a uznal, že už to prostě nemá cenu a všechno se teĎ bude soustředit na common rail! A je to jenom dobře! Kdybych si měl vybrat jestli chci TDI nebo common rail neváhal bych! jezdil sem v novym BMW 3 320D a ten motor jede stejně jako moje chiplý rsko, ale zní to jak benzín. žÁDNEJ TRAKTOR KDYŽ TO NASTARTUJEŠ!

jINAK JÁ BYCH SI V NOVÝ FII rs představoval 1.4 TSI v nejsilnějším módu. Myslim že by to bylo ideální! 200 koní akorát lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale notak! vždyt do toho přeci dávaj už common rail! Koncern konečně upustil od Legendárního TDI a uznal, že už to prostě nemá cenu a všechno se teĎ bude soustředit na common rail! A je to jenom dobře! Kdybych si měl vybrat jestli chci TDI nebo common rail neváhal bych! jezdil sem v novym BMW 3 320D a ten motor jede stejně jako moje chiplý rsko, ale zní to jak benzín. žÁDNEJ TRAKTOR KDYŽ TO NASTARTUJEŠ!

jINAK JÁ BYCH SI V NOVÝ FII rs představoval 1.4 TSI v nejsilnějším módu. Myslim že by to bylo ideální! 200 koní akorát lol lol

...jenze my se tu bavime o benzinu a dieselu v pripadne FII RS ..nikdo se tu nebavi zda je to rotacka, PD, nebo CR a CR si samodrejme ponechava oznaceni TDI a neni kdovijak predelany, stejne jako kdyz se prechazelo u 1,9TDi rotacky na PD ..pokud bude 1,4 tak urcite nebude v nejsilnejsi verzi, pac to je jen Skoda....z te 1,4nejsem odvazanej sice treba 103Kw jede dobre, ale ty max nasponovany verze co do zivotnosti to asi nebude zadna slava.. jestli nekdy RS bude tak to vidim na 2,0TDi CR a 1,4TSi 170PS i to bude uspech..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...