Přejít na obsah

Fabia II RS


Host Reso

Doporučené příspěvky

Já jsem poslal přímo do Boleslavi maila kdy chystaj přijít s novou Fábíí RSem a bylo mě řečeno že o ní zatím neuvažujou. Že zkoumají jestli by to lidi vůbec chtěli a její výroba se prý vůbec neplánuje. Tak uvidíme jestli stará fábča dostane nového konkurenta nebo ne.

takhle to bylo i s FI jestli pamatujete ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, možno sa predsalen FRSII dočkáme... V ETKE sa už nachádza ako ND športový predný nárazník pre FII :wub:

ANO,nachazí se jedná se o sport paket :) teď jsem doma neřeknu kolik cca stoji kompletni při objednání Nové Fabči. Ale mohu potvrdit že je pěknej, bohužel mě se ale jenom libi ve žlutý lol jiny barvy mi k tomu sportu moc nepřirostli k srdci.Možná je to tím že jsem je ještě neviděl v jiný než ve žlutý.Holt každej objednává jen žlutou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je to sportpaket tak za ten chtej nehoraznych 25tis a jeste tvrdej ze je to malo ..za koncovku difuzor a predni naraznik jen lizatko dole a striska tot vse .... nehorazny ...kdyby to byly aspon cely narazniky ale takhle vysmech .... stejne tak roomster scout nehorazny prachy za par kilo plastu ... kdo si tohle koupi ....kdyz to neni ani 4x4 tak je to trapny ... ani se nedivim pokud to bude mit i FII .... :kuk:

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je to sportpaket tak za ten chtej nehoraznych 25tis a jeste tvrdej ze je to malo ..za koncovku difuzor a predni naraznik jen lizatko dole a striska tot vse .... nehorazny ...kdyby to byly aspon cely narazniky ale takhle vysmech .... stejne tak roomster scout nehorazny prachy za par kilo plastu ... kdo si tohle koupi ....kdyz to neni ani 4x4 tak je to trapny ... ani se nedivim pokud to bude mit i FII .... :kuk:

Ano máš pravdu s tou cenou, je přehnaná ale tak to už je naše škodovka znaj to všichni. :) A myslim si že to dělá každý prodejce aspon co jsem ja mohl porovnat tak i VW,SEAT,AUDI prostě celej koncern :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže RS nebude?

Mám takovej názor: Vývíjejí Fabii Scout 4x4.

Protože koncern vyvíjí pohon 4x4 pro platformy PQ25 což má nová Fabča tak to bude hodně pravděpodobné.Pokud mi nevěříte že je na platformě PQ25 tak tady je uryvek z testu nové fabia 1.4tdi: Nic nového pod sluncem - technický základ známe z běžné Fabie. Podvozek je tedy poměrně jednoduchý: vpředu náprava typu MacPherson, vzadu kliková se zkrutnou příčkou. Platforma PQ25 je ovšem úplně nová a postupně se objeví v novém Polu, Ibize a v Audi A1. V kombíku se zdá být naladěna o něco lépe než v hatchbacku, ve městě tolik neposkakuje a i na dálnici je o něco klidnější.

Zde je i odkaz k tomuto článku:

http://www.sauto.cz/review_detail.php?review_id=2281

Co vy na to???A pokud přidou do fabky nove motory třeba 1,4 tsi tak nebude třeba RS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By mě hlavně zajímalo, jak se poperou se vzhledem... :unsure:

uvidime,uvidime ale rozhodne bude FIIRS a je na co se tešit.. ma totiž u fauvečka new golf a v tu dobu prave se chysta s gti verze 6 golfase :-)

to mate jak s FIRS když měla vyjit tak jako ukazsta nevim kde to bylo bych kecal na nejaky moto show jako je essen apod s motorem 1,8t :) ten se tam měl prave davat také ale nejak to bylo mimo kvuli GIV GTI... ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...