Přejít na obsah

Vrzající spojkový pedál


Marios

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

ahojte,

na threadu http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...45448&st=25

řešíme vrzání spojky na fabii, co má i 3 roky, třeba moje,

u nás na fabii vyjde výměna i s prací na 3000

taky jsem se v servise dozvěděl že to nemá vliv na spojku

pry se to nedá promazat, jak jste to kluci octávkoví řešili?

jde to promazat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Zdravím, mne vrzga spojkovy pedal v interieri O2 FL 2012 combi. Aj ked je motor vypnuty tak to vrzga niekde pri zoslapnuti spojkoveho pedalu. Robi to ke zosliapnem asi 1 cm spojku a trosku vrzgne a potom ok, ale trosku ma to rozculuje. Citm to na nohe ze tam nieco vrzga. Kde by som mohol nieco premazat a ako? 

 

Dík.

Editováno: , autor: zori29
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 11 měsíců později...

po roku som na to prišiel :), vŕzga to v spojkovom pedáli v interiéri zospodu keď pozeráte na pedál tak sa vo vnútri pedál naťahuje takú pružinu a pred pružinou je taky plastový ako keby kĺb tak to som premazal, zozačiatku to nepomohlo ale po čase sa to premazalo a zatiaľ ticho kľud nevŕzga, uvidím ze na ako dlho :)

Editováno: , autor: zori29
oprava textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Len sa pridám a potvrdím, takisto mi vźgal spojkový pedál v interiéry v okolí tej pružinky. Vystriekal dákym sprejom čo používam na premastenie (priniesol kamoš z Holandska, že to tam používajú pri montážach a nedajú naň dopustiť, je to po holandsky , tak neviem čo to je ?) všetkého či v aute/doma a zatiaľ asi pol roka nevŕzga. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...