Přejít na obsah

Modely škodovek


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

Jo, všechno moje (cca za 15 let). Mi-17 od KP a od Zvezdy mám doma asi 5x nepostavený a stavět je ani nebudu. Vloni jí vydal číňan (HobbyBoss) a ta je 100x lepší. Teď už stříkám, ale co je na fotkách tak je štětkovaný a barvy většinou Agama lihový a Humbrol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda, ze tu rozsypanou rejzi neprelouskam, nebo ze nejsou pod fotkama datumy, celkem by me zajimalo, jak dlho to delal. Takhle, kdyz se podivate na hotovy modylek si reknete, no co, auta, ale kdzy se do hloubky zamyslite, co to vse obnaselo, je to SPICA!!! Rizek! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda, ze tu rozsypanou rejzi neprelouskam, nebo ze nejsou pod fotkama datumy, celkem by me zajimalo, jak dlho to delal. Takhle, kdyz se podivate na hotovy modylek si reknete, no co, auta, ale kdzy se do hloubky zamyslite, co to vse obnaselo, je to SPICA!!! Rizek! ;)

Začal jsem se učit čínsky a až to budu umět, napíšu mu email ať mi udělá model Okty :smich:

Je neskutečné co vše se dá udělat :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale on to je anglán a dokonce za to získal titul (britská královna mu udělila titul MBE (Member of the Order of the British Empire - Člen řádu Britského impéria)).

TAdy máte i jiný jeho modýlky:http://homepage.mac.com/gawingrove/Wingrov...ion/Menu30.html

a tentokrát v "normálním" jazyce - i když skoro 1/4 lidstva mluví a píše tím čajem

Editováno: , autor: MichalJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave jsem zakoupil predelavku, to mi dnes udelalo velkou radost!

kua kdes k tomu prisel? ta je paradni :-) já mam jenom čistě šedou a sanitku ale čsad to je pecka :-)

jinak ja bych strasne chtel tuhle skodu, ale ty svině chtěj 3650,- :-((

706RTO-v.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...