Přejít na obsah

1.2 HTP 40KW


Radiik5

Doporučené příspěvky

Jinak 1,2 12V mají ( v pár vyjímečných případech) zase jiné problémy. JAkmile se na bloku motoru objeví průsak oleje, je to neomylná známka toho, že motor je v pr*eli a řeší se to výměnou celého motoru, tak nebuďte z té hlavy tak skleslí :p

su zname nejake blizsie info? kde presakuje olej? co sa na motore pos*rie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak 1,2 12V mají ( v pár vyjímečných případech) zase jiné problémy. JAkmile se na bloku motoru objeví průsak oleje, je to neomylná známka toho, že motor je v pr*eli a řeší se to výměnou celého motoru, tak nebuďte z té hlavy tak skleslí :p

su zname nejake blizsie info? kde presakuje olej? co sa na motore pos*rie?

Známy technikům a v kuloárech Škody asi jsou, ale o detailech nemám tušení :huh: Olej prý prosakuje u dělící roviny motoru. Bylo mi to před časem vysvětleno technikem přibližně tak, že blok motoru HTP je složený (oproti jiným, "normálním" motorům) ze dvou částí, přičemž někdy se stane, že právě z místa tohoto spoje začne prosakovat olej. Nedá se to nikterak přetěsnit, protože žádné těsnění tam není a ani být nemá, jakákoliv rozborka - zborka je k ničemu, MB to řeší výměnou celého motoru. Mechanik, co jsem s ním o tom kdysi mluvil, tehdy říkal, že měli v servise dva takové případy, vždy 1,2 12V. Nevím, co ten jejich první případ, ale v tom druhém se jednalo o firemní, obchoďáckou Fabii, která pravidelně lítala trasu Brno - Praha a zpět a člověk, co s ní jezdil, ji určitě neštřil a dával jí, co se do ní vešlo (jak už to u spousty lidí a firemních aut bývá ;) ). Tenhle problém se stal ve 100t km. Těžko říct, jestli divoký styl jízdy "na krev" a asi velice často s nohou na podlaze mohl být příčinou vzniku tohoto problému....

V Bolce asi vědí víc, ale těžko to poví... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

mně by spíš zajímalo, proč se musí podpálený sedla řešit výměnou celý makovice. To se to nedá vyřešit nějak jinak ?

Koupil jsem manželce zánovní Polo s tímhle motorem a vůbec se mi nechce do toho cokoliv dalšího investovat. Ted to bude ještě 1,5 r. v záruce, ale jak se znám určitě se to posere hned, jak záruka skončí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Moje zkušenost s touto závadou. V cca 55tis km se mi podpálil ventil na druhém válci. Škoda se k tomu postavila kladně a uhradila mi 70% ceny materiálu a 50% ceny práce. Vyšlo mě to na 8,5tis. Jinak oprava cca 35 tis. Auto bylo po záruce je 2,5roku staré. V servisu mi tvrdili, že by se to nemělo stát. Záruka na novou hlavu je 2roky a na práci klasika 0,5roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkušenost s touto závadou. V cca 55tis km se mi podpálil ventil na druhém válci. Škoda se k tomu postavila kladně a uhradila mi 70% ceny materiálu a 50% ceny práce. Vyšlo mě to na 8,5tis. Jinak oprava cca 35 tis. Auto bylo po záruce je 2,5roku staré. V servisu mi tvrdili, že by se to nemělo stát. Záruka na novou hlavu je 2roky a na práci klasika 0,5roku.

Ja mam tiež po zaruke ale nechcem sa natahovat ohladne garančky. čakam na vyjadrenie dobreho mechoša ako postupovat pri oprave.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkušenost s touto závadou. V cca 55tis km se mi podpálil ventil na druhém válci. Škoda se k tomu postavila kladně a uhradila mi 70% ceny materiálu a 50% ceny práce. Vyšlo mě to na 8,5tis. Jinak oprava cca 35 tis. Auto bylo po záruce je 2,5roku staré. V servisu mi tvrdili, že by se to nemělo stát. Záruka na novou hlavu je 2roky a na práci klasika 0,5roku.

aku mas motorizaciu? 40 ci 47 kW ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.4Mpi 50KW 200tis km najeto,na motor nešáhnuto a tlaky 16bar s rodílem mezi válci +- 0.1bar Já se hold před koupí fábky poradil s kámošem co dělá ve škodovce a ten mi řekl jak právě na ostatních motorech hoří hlavy,takže koukám že jsem udělal fakt dobře. hlavně že každej na Mpi nadává lol:prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně by spíš zajímalo, proč se musí podpálený sedla řešit výměnou celý makovice. To se to nedá vyřešit nějak jinak ?

Koupil jsem manželce zánovní Polo s tímhle motorem a vůbec se mi nechce do toho cokoliv dalšího investovat. Ted to bude ještě 1,5 r. v záruce, ale jak se znám určitě se to posere hned, jak záruka skončí.

Údajně proto, že spolu s ventilem je vytavený i stejný kanál v hlavě a sedlo, které nestačí jen zabrousit. Pokud se vymění jen ventil je jen otázka času, kdy praskne celá hlava. Na vině je nejen podtáčení motoru, ale i honění motoru za studena. Motory 12v tímto netrpí. Škodovka to uznává a mění to na záruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkušenost s touto závadou. V cca 55tis km se mi podpálil ventil na druhém válci. Škoda se k tomu postavila kladně a uhradila mi 70% ceny materiálu a 50% ceny práce. Vyšlo mě to na 8,5tis. Jinak oprava cca 35 tis. Auto bylo po záruce je 2,5roku staré. V servisu mi tvrdili, že by se to nemělo stát. Záruka na novou hlavu je 2roky a na práci klasika 0,5roku.

Ma niekto skusenosti s opravou takejto hlavy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlava se mění,protože jsou jinak udělaná vodítka ventilů,aby nedocházelo opakovaně k totožné závadě.Xková hlava přijde ve škodovce na 6ventil na 18000+nějaký ten materiál jako jsou šrouby ,těsnění a pod...

To mam chapat tak že ta povodna hlava je neopravitelna pri 30tis. km?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...