Přejít na obsah

(O) demontáž zadních dveří


Janko

Doporučené příspěvky

Čau chlapi, zasekly se mi přední dveře a nejdou otevřít zevnitř ani zvenší, zřejmě jsem při výměně klik špatně zasadil lanko nebo to je náhoda nevím. Každopádně když jsem je měnil tak jsem všechny dveře dvakrát vyzkoušel a šli v poho otevřít, ale dnes jsem chtěl jet a ani ránu. Nevíte někdo jak odmontovat zadní dveře, potřebuju se dostat na ty dva šroubky co drží zámek. Nic jiného mě zatím nenapadlo. Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to se ti povedlo jen při vytažené klice. Mě přijde že dokud nevysunu ten kousek ze záslepkou tak tím lankem nehnu.

Jestli jde jen o lanko tak určitě hneš - vlastní zkušenost. Mně to udělalo na dvou dveřích právě po výměně klik a velkém napnutí toho lanka. Když kliku potáhneš tak umělohmotný konec toho lanka vidíš v zoubkované drážce. Máš pravdu, že zámky fungují, ale do té doby než poprvé zamkneš!

Editováno: , autor: VitaP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 13 let později...

Tak jsem tet dořešil zadní dveře Octavia I. Byli ve stavu "zámknu to" a otevřít nešli ani za boha. 

Ze vnitr jdou odstrojit, je to sice dost komplikované ale jde to. I když jsem se dostal k ovládání zámku nepomahalo vzít hodně za lanko ani nic podobného. Nakonec jsem musel udělat díru do kobalu ( krytu) motorku a ovládání a s kolečkama si pohrát. 

Teť jdou otevřít pouze zevnitř, ale důležité je že jdou otevřít aspoň nějak. 

Tedy není třeba flexa nebo ničit tapec. 

Viktor 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...