Přejít na obsah

Vrzání plastů - taky Vám vrže interier?


stoliver

Doporučené příspěvky

Kdyby jsme zavolali DJe tak nám z těch našich pazvuků a vrzání udělá hezkou diskotékovou hudbu :) mě stále povrzává na nerovnostech větších roh u čelního skla. Škodovka si neví rady. Podlepili sklo a tím to skončilo.. já narval těsnění mezi sloupek a palubku a je to lepší. Už to téměř nedělá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Ja som si už na pazvuky od palubovky zvykol od jednotkovej fábie,no teraz v dvojkovej sú tie pazvuky sice neni ich tak veľa ale sú razantnejšie no najviac ma trápi drnčanie od spolujazdcovej strany,z miesta kde sú obe odkladacie schránky.Po dobrej ceste je kľud no jazda po panelke čo je sice extrém ale od tých dvoch kastlíkov ide také drnčani eže som myyslel že vyskočia zo svojich polôh.

To že sa v zime plasty chovajú inak ako v lete je fakt a s tým nič neurobíme,ale mohlo by to byť vytlmené lepšie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Takže pazvuky drnčania odhalený.A pritom som mal ten zdroj drnčania celý čas pred očami.Nie odkladacia skrinka vrchná ani spodná ale drnčal osviežovač vzduchu v pravom stredovom výduchu.Lídlacký osviežovač,keďže sa minula náplň tak som ho vybral a zabudol som dať novú a dať ho do výduchu a zrazu jazda po tej istej trase a drnčanie prestalo.To som ešte nevedel že tam bol pes zakopaný len mi nebolo jasné prečo to zmizlo,potom nasadenie osviežovača a spodok fľaštičky si veselo poskakoval po tom striebornom rámiku výduchy,po pridržaný pritlačeným prstom pazvuk prestal.Flaštičku som podlepil molitanovou samolepkou a drnčaniu je koniec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne pri jazde nevrzga nic, ale ked prejdem cez nejaku specificku nerovnost alebo pri rozbiehani sa rozbieham na malych otackach tak mi zaduni v pravej casti palubnej dosky tam kde je airbag. Uz som sa to snazil vytlmit ale stale to robi.

Robi to aj vam niekomu ??

Editováno: , autor: marfan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ja som teraz spozoroval drnčanie niekde od stredu od ovládačov alebo airbagu od spolujazdca.Zaujímavé že to robí iba za jazdy v určitých otáčkach okolo 2000 na 3 a 4 rýchlosť.Ke´d stojím na voľnobeh tak ak pridávam plyn tak nič nerezonuje.Neviem čo to môže byť,no mal som vymienané ložisko v prevodovke a odvtedy (odvčera) mi to robí,predtým to nerobilo.Nemôže to mať nejaký súvis s tou prevodovkou,nejdú tam nejaké káble alebo dačo čo by sa pri montáži nedostalo na to miesto kde bolo predtým a teraz to drnčí.Možno to je spoločný problém (Marfan) obe prevodovky boli vonku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len mne to duní, už dávno, len mi to vadilo tak som to skúsil vyriešiť, ale aj po vytlmení  to stále tak divno zaduní. Keď mám studené auto a aj interier tak mi drnčí úplne v ľavo pri okne, predpokladám, že to je od toho ako ťahali káble k handsfree. Mne hrmoce aj tapacirung zadných dverí na jednej strane som vymenil tie uchytovacie srandy plus som tam nalepil odhlučňovacej peny a pomohlo to.

 

PS: už ma to aj tak nejak prestalo baviť tieto pazvuky riešiť, pokiaľ to nerobí stále alebo keĎ auto je studené alebo počas jazdy tak mi to nevadí. 

 

Myslím, že prevodovka nemá s tým určite súvis, tam sa robia veci mimo interieru.

Editováno: , autor: marfan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si tiež myslím,len reku či tadiaľ nejde nejaký kábel otáčok alebo také dačo,lebo predtým mi to nerobilo,okolo 1500 nie 2000 ako som písal,aj by som to rozhodil ale neviem ako asi by som musel vybrať ovládače kúrenia a aj tak neviem kam by som sa s tým dostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už som odhalil to drnčanie.Za airboxom sú také dva strieborné čudlíky a idú z nich trubky,neviem načo slúžia a mne tadiaľ ide vodná hadica k splyňovaču a práve v tom mieste pri čudlíkoch je spojená eskapáskou a tá klepala v určitých momentoch o ten kovový čudlík,tak som to vypodložil molitanom pod plávajúcu a sťahovačkami zaistil a je kľud.

Na fotke tie čudlíky strieborné úplne hore na obrázku,foto je z netu.

post-43820-0-07382500-1458405427_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...