Přejít na obsah

Vrzání plastů - taky Vám vrže interier?


stoliver

Doporučené příspěvky

No a nedodělávali něco v servisu? Rádio, zámek zpátečky, alarm nebo dálkové ovl centrálu. To vše se dělá v těch místech co popisuješ. Spíš bych si tipnul, že nezvládli rozborku a zborku v servise.

Jsem zklamany, tolik penez za tolik cvrčků...... proč se musí škodovka tak ztrapnovat? lupe sklíčko u budíků, polystyren pod volantem, při rychlém rozjezdu lupne ve středovém panelu ....drnčí rameček kolem radia a ramecek kolem ventilace... -(((
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Syn má skoro pul roku Classic HTP a žádnýho vrzání jsem si nevšímnul. Ale vrzání se vyskytuje u hodně aut a na značce nezáleží. Jezdím s ruznýma autama a v hodně z nich něco všelijak povrzává bud při určitých otáčkách nebo na nerovnostech silnice atd. Mechanici to občas hledají ale je to kumšt na to přijít. Já osobně bych nějaké občasné vrzání neřešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrzání se projevuje hlavně v zimních měsících,až bude teplo,hodně pazvuků zmizne samo.Asi ztuhnou plasty a zmenší svůj objem,při oteplení naopak změknou a zvětší svůj objem a tím se utěsní.

Vysledováno na mojí Fábce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, mám Clasic a ted v zimě to na nerovnostech vrže pěkně, když bylo teplejc tak to nebylo zdaleka tak markantní. Protože jezdím většinou na pěkných cestách tak to neřeším, ale pokud bych jezdil v horších podmínkách tak by mně to asi taky štvalo a zkusil bych to reklamovat. Rozhodně byla F1 v tomto směru lepší. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, mám Clasic a ted v zimě to na nerovnostech vrže pěkně, když bylo teplejc tak to nebylo zdaleka tak markantní. Protože jezdím většinou na pěkných cestách tak to neřeším, ale pokud bych jezdil v horších podmínkách tak by mně to asi taky štvalo a zkusil bych to reklamovat. Rozhodně byla F1 v tomto směru lepší. :aggressive:

clasik nemá měkčenou přístrojovku, jestli se nepletu, možná je to tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrzání se projevuje hlavně v zimních měsících,až bude teplo,hodně pazvuků zmizne samo.Asi ztuhnou plasty a zmenší svůj objem,při oteplení naopak změknou a zvětší svůj objem a tím se utěsní.

Vysledováno na mojí Fábce.

S tímhle naprosto souhlasím. Náš Roomster je přes léto skoro úplně v klidu, ale teď v zimě je to daleko horší. Některý cvrčci přestanou, jakmile se topením trochu zahřeje interiér.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tímhle naprosto souhlasím. Náš Roomster je přes léto skoro úplně v klidu, ale teď v zimě je to daleko horší. Některý cvrčci přestanou, jakmile se topením trochu zahřeje interiér.

My máme Fabiu 1.2 V 51 kW a oproti našej "starej " fábii to naozaj oveľa viacej vŕzga...

Najprv prístrojovka, potom dvere, predné, potom aj zadné atď.

Tiež čakáme na leto, lebo to už máme odskúšané, že to bude lepšie..

Ale je pravda že stará Fábia bolo v tomto lepšia. :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vrzání bude spíš silnicema.když jsem vezl Oktu z německa tak si říkám:"jé to mám krásně tichý autí na to že je mu osm let" parádička-super.No jo bavorské silnice to je panečku jiná.Pak přejedu hranice a už to začalo.Bum-škvrz, bum-škvrz-ťuk. Neboli český tankodrom v akci.Obávám se že kdyby to udělali sebelíp, tak ty naše polní cesty časem prověří i ty nejluxusnější vozy těch nejluxusnějších značek. Ale přes německo potvůrka ani nepípnula. Teď pozoruju stěhovavé zvuky.Začalo to v kufru, postupuje to přes střešní okno a skončilo to v přistrojovce někde v oblasti středového panelu.Tam to žije dodnes :) Rána pěstí do palubky nepomohla. ;) Ani druhá. :) Tak uvidíme co bude v létě.Ale zase té mojí holce už je lehce přes osm let, tak na to má částečně právo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to súhlasim že to bude tými cestami.

Naša Fabia má 5 mesiacov, ale to vrzganie sa niekedy nemdá počúvať, na to je dobré nahlas pustené rádio.

Nám tiež žiadne búchanie do dverí, ani poplácanie palubovky nepomohlo.

Chystáme sa s tým do servisu, nedali sme 420 000 Sk len tak za nič, tak nech sa trochu starajú... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne po tyzdni vrzga vodicove sedadlo (sport) asi molitan alebo ja neviem .. ale ked sa pohnem vrzga to ako stara drevena sedacka..co s tym? chyba materialu ? mam to reklamovat ?

Nam tak vrzgalo sedadlo vodica, boli sme to reklamovat, uz nevrzga. :palec2:

Tak radsej chod, nedalo sa to pocuvat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Nam tak vrzgalo sedadlo vodica, boli sme to reklamovat, uz nevrzga. :palec2:

Tak radsej chod, nedalo sa to pocuvat...

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jakým způsobem vám to vrzalo? Jde mi o to, jestli stačil sebemenší pohyb nebo to vrzalo jen občas? Mě to občas nějak zavrzne, ale bojím se, aby se to nestupňovalo :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jakým způsobem vám to vrzalo? Jde mi o to, jestli stačil sebemenší pohyb nebo to vrzalo jen občas? Mě to občas nějak zavrzne, ale bojím se, aby se to nestupňovalo :feve:

no ked si sedel v sedadle a pohol si sa .. napr. aj pri spomalovacoch na ceste alebo tak. ale uz som bol v servise a opravili to .. ze molitan vrzgal o konstrukciu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já mám auto 14 dní a něco mi začíná vrzat a skřípat ve dveřích u spolujezdce. Je to dost nepříjemný a v pondělí s tím zajedu do servisu. Tohle by fakt u nových aut dělat nemělo a je mi jedno, jestli je to auto za 200 nebo 999 999,- tisíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...