Přejít na obsah

Vrzání plastů - taky Vám vrže interier?


stoliver

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
..Je zajímavé že skoro v každé FII něco vrže !Měl jsem před FII FI 1.4 74kw a tam nevrzlo za tři roky ani "Ň"!

Asi šla Škoda z kvalitou interiéru FII proklatě nízko co? ;)

auto ktore by nikdy nevrzlo este nevyrobila ziadna automobilka :) a tiez to zalezi od sluchu a prahu citlivosti/zurivosti vodica... to je silne individualny faktor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se teď oteplilo, tak se mi vždy po vyhřátí interiéru drsně rozdrnčelo něco u A sloupku a v pravý části palubky. Drnčelo to furt, i při jízdě na zcela rovné vozovce. Nakonec to nebyl A sloupek, ale místo, kde se na palubce dotýká měkčený plast s tvrdým (viz obrázek). Nakonec pomohlo prozatím vypružit papírkem (je tam mezi plasty škvíra) a drnčení je konec. Dokonce i na kostkách na magistrále na Štvanici je ticho jak v hrobě. :palec2:

200eoas.jpg

A to v tý pravý části palubky po chvilce pátrání byla svítilna v kaslíku lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

tiež som začal registrovat v poslednom období nadmerné vrzganie v interieri fabie.... velke sklamanie.... :kol-26: možno je to tým, že prislo ochladenie, mozno sa to rozhejgalo nazlých cetach v meste auto je 2010rv a najazdene 24 000 km, vrzganie ide od plastov v oblasti B stlpikov, pocut ich pri prejazde najmensou nerovnosto :( 

má to niekto? mate nejaky typ na odstraenie? ja som rozmyslal, že to rozoberiem a napham tam nejaky molitan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mám tiež problém z vrzgajúcou palubkou a najväčší problém je že keď sa rozbieham alebo keď prejdem cez nerovnosť tak začne tak divne buchotať kde je airbag už som to pozeral dal som tam podľa návodu čo to tu niekto na fore riešil ale nepomohlo a ešte mi v kufry niečo zavrzga keď prejdem cez nerovnosť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Na obcasne vrzganie plastov interieru/palubovky som si zvykol. Navod sa tyka odstranenia vrzgania pod volantom medzi radiom( zvuk ako keby kov na kov cvrnganie - dost neprijemne) 

Auto mam v zaruke tak som s tym navstivil skoda servis. Auto mali dva dni ,robili testy no na nic neprisli.Potom mi bolo oznamene ze cela palubovka musi ist von. Clovek si to dva krat rozmysli aby to potom nebolo este horsie a hlavne aby to viac nedovrzgali nez to je. :kol-28:

 

Tak som sa rozhodol to opravit sam. Dal som von radio, mriezku  a plast okolo neho,demontoval stredovu konzolu alebo aspon uvolnit a odtiahnut.Som zistil som ze ked zatlacim na jednu stranu (tam kde je pripevnena cela ta kov.kontrukcia palubovky vydava to ten zvuk. Pod radiom z vodicovej strany je to pripevnene na kasnu takym kov.medzikusom. Su tam take male srubky...vsetky otrasy z vozovky sa prenasaju na palubovku do auta cez ten kov a potom to cele vrzga...... :kol-47:

 post-72242-0-32567100-1406648199_thumb.j

post-72242-0-54252500-1406648420_thumb.j

Pohlad na kovovy medzikus:

post-72242-0-86433600-1406648504_thumb.j

Medzikus som oblepil obojstrannou paskou:

post-72242-0-04838000-1406648574_thumb.j

A dobre dotiahol :kol-47:

 

Snad to niekomu pomoze a palec dole skodovka ktora mi chcela rozmontovat polku auta :kol-44:

Editováno: , autor: Miroslav Masar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přístrojovka nevrže, spíš tam něco občas zadrnčí nebo zarezonuje hlavně u spolujezdce okolo horního kastlíku, ale když to není trvalé tak to už neřeším.

Co mě ale začíná otravovat je VRZÁNÍ hlavně předních dveří. A to obvzlášť když stojím někde déle na sluníčku. To potom když se rozjedu a než se karosérie trochu ochladí je hotový vrzací koncert. Zjistil jsem že to dělá to semišové těsnění předních dveří. Stačí v těch místech na zavřené dveře potlačit zevnitř nebo zvenku a už to vrže. Jak se karoserie hýbe na nerovnostech nebo i v zatáčkách je to jako se vrtět na kožené sedačce.

Nevím jaký má to semišové těsnění důvod, ale zadní dveře mají normální gumové, to namažu silikonovým sprejem a je pokoj. Jenže čím mám namazat ten semiš na předních ? Sprej se do toho vsákne a je to k ničemu.

Nemáte nějaké tipy, dělá vám to taky ? Možná by pomohlo dotažení dveří aby se tak nehýbaly, nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Západku zatím nechám tak jak je. Našel jsem na fóru o Octaviích a VW radu, že se při leštění auta nemá nanášet leštěnka na tu část kde se opíra to těsnění, že prý to pak šíleně vrže. A to já jsem udělal (i když už je to delší dobu). A taky někteří používají suché mýdlo.

A tak jsem udělal mýdlovou vodu a rám kde se těsnění opírá jsem umyl tou mýdlovou vodou a taky jsem suchým mýdlem potřel ten semiš. Nevěřil jsem tomu, ale funguje to jako malý zázrak. Při zavření dveří na ně můžu tlačit jak chci a je absolutní ticho. Nevím jak dlouho to vydrží a ještě jsem nikde nejel, ale zatím to vypadá dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj Prosím vás pomocte mi s vrzanim palubky u f2. Je to f2 fl a vrže ten tvrdší plast pod čelním sklem v levém rohu u řidiče. Jak na to zatlačim tak to vrzne. A dela to taky při prejeti nerovností. Takže hrůza. Začalo to jak spadla teplota na tech 18 stupňů. Poraďte leze to šíleně na nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Vrže mě to stále.. poradí někdo co s tím? Ve škodovce mě to podlepili a to je vše .. Ale zajímavé že když se koukám mezi okno a palubní desku tak tam je po celé délce těsnění jen není práve v tom levém rohu kde to povrzává ale řekl bych že to je kvůli tomu že tam je vin kod.. nedělá to někomu?

 

Přidávám i foto:

 

post-58850-0-96411400-1410611655_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Na obcasne vrzganie plastov interieru/palubovky som si zvykol. Navod sa tyka odstranenia vrzgania pod volantom medzi radiom( zvuk ako keby kov na kov cvrnganie - dost neprijemne) 

Myslis taketo nieco?

Mne to cvrlika v pravom prednom rohu (nie z anglickeho uhla pohladu, samozrejme  :kol-48: ), pred polujazdcom.

Neviem presne co to robi, ale ked otvorim kapotu a znovu ju zavriem, tak je na chvilu pokoj. Po case sa to znova opakuje. Vcera to zacalo cvrlikat no a dnes to budem zase skumat, ze odkial to ide. Ak niekto viete - poradte, pls. Dal som na rozne miesta tesnenia a myslel som si, ze uz mam vyhrate, ale ono sa to ukazalo znova. Po navsteve servisu detto. Klud je iba na chvilu. Neviem ci to robia plasty, alebo kov. Vopred dik za napady.

Editováno: , autor: Bercyy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...