Přejít na obsah

senzor deště


Aidolon

Doporučené příspěvky

pokud někdo víte jak je to uspořádané prosím o odpověď. Pokud má auto namontovaný tento senzor, který automaticky pouští stěrače, máte nějakou možnost toto ovlivnit? Nebo je to zcela automatické, bez možnosti manuálního zásahu? Vlastní senzor je umístěn v zracátku, že? kdyžtak prosim foto páčky senzoru atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus.

Jo ovládá se manuálně.A to na pravé páčce do první polohy na horu,a pak tam mám páčičku s potenciometrem na nastavení citlivosti toho senzoru.A ten senzor je zalitej v předním skle asi.Já to tam mám origo a lepší fotky sem teď nenašel.Tak to snad na nich trochu poznáš ;)

post-2967-1179008265_thumb.jpg

post-2967-1179008306_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky spokojenost hlavně když třeba jedu v dešti a pak zastavím tak zapomínám vypínat stěrače u straý okty to bylo pořád a pokud jsem jel na cyklovač moc milý zvuk se mi ozval třeba druhý den kdy nepršelo, ale páčka zůstala v první poloze, ale dešták kdepak ;) takže spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam taky senzor deste a myslim si ze je to dobra vec :) kdyz prsi, zapnu jenom packu do prvni polohy a dal se nestaram. Kdyz je dest hustejsi stira to rychleji, kdyz jedes lesem pod stromami, zase to ubere na citlivosti atd.. Proste se ridi podle intenzity a hustoty kapek dopadajici prave na senzor umisteny vně zrcatka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, je to super věc. Mám to sice v Mondeu, ale maximální spokojenost. O stěrače se vůbec nezajímám, prostě to chodí samo přesně jak je potřeba. Já si jen můžu navolit citlivost senzoru. Je tam asi 10 úrovní citlivosti. Pak si to ještě řídí samo i rychlost stírání podle intenzity deště. Doporučuju, je to bomba věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamos to mal raz zapnute, isiel po ceste kusok prsalo a potom sa dostal ku kamionu a ako ho predbiehal tak s kolies kamionu len tak striekala voda isiel zrejme po velkej mlake, a stierace mu nestierali okamzite tak isiel asi 3 sek. "na slepo" vobec nic nevidel. Takze od tedy si radsej stiera sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak presne tohle mi resi senzor deste bez problemu. Kdyz predjizdim kamion a dostanu sprchu, tak sterace setrou tak rychle, ze bych to driv rukou ani nestihl spustit. Takze je to opravdu asi jen vec nazoru a osobnich zkusenosti...

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...