Přejít na obsah

senzor deště


Aidolon

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

mam taky problem, ze som menil kabelaz. na kabelazi povodne bol dazdovy senzor, no ja som ho nenahodil / nechcel som vymenit cierne zrkadlo za svetle a nejak extremne mi to ani nechyba/

ale bez senzoru mi nefungoval cyklovac, vraj by som mal vymenit relatko aby to slo bez senzoru

teraz som zapojil senzor a skryl som ho za stropom ale cyklovac mi stale nefunguje

ako tu citam, malo by sa dat ovladat aj manualne.

viete mi poradit preco sa neda manualne ovladat cyklovac?

teraz mi funguju stierace len v dvoch hornych /najrychlejsich/ polohach kde vlasne ani nie su prerusene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
to cidlo je teda soucasti skla? nyni ho nemam a chtel bych. mam pripojistene predni celni sklo a uz tam mam par pavouku. vyresili jste to nekdo takhle pres pojistovnu? Diky

Asi si budeš muset doplatit rozdíl v ceně.

Alespoń já jsem měnil na připojištění prasklé se zeleným pruhem a chtěl jsem se šedým a pár stovek jsem doplácel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 3 týdny později...

Koupil jsem auto, ale pořád nevím jestli tam ten senzor vůbec mám. Jde to nějak zjistit?

Na předním skle pod příchytkou zpětného zrcátka mám čidla, ale nejsou to náhodou čidla pro světla, protože mám funkci (kterou v rámci stáleho svícení nevyužívám) zapínání světel na základě intenzity okolního světla.

V suché garáži jsem stěrače zapnul a ve stejném intervalu stále stírají suché sklo.

Díky za radu

Romec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapni zapalovani, dej packu steracu do prvni polohy nahoru. Pokud mas senzor zapojenej tak ti jednou setrou a budou dole. Pak chrstni na celni sklo - do mista kde je zrcatko - kybl vody (staci sklenicka ;-) ) a setrou ti. Pokud to tak funguje, mas senzor vcetne jeho RJ spravne zapojenej.

Editováno: , autor: tomina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkouším, ještě jeden "tupý" dotaz, pokud tam mám senzor a je vadný, jak stírání funguje?

V první poloze by měl setřít jen jednou a pak už nic - první poloha by měla být neaktivní.

Mám takové tušení, že senzor nemám, myslel jsem, že by se to dalo rozpoznat přes diagnostiku.

Romec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Opět se ozývám ohledně senzoru a přikládám fotky.

Můžete mi poradit na základě fotek, zda bych ten senzor měl mít?

Stírání mi funguje jako bych jej tam neměl, ani po nalití kýblu vody na senzor nic - není možné, že by byl vadný?

Jak funguje stírání s vadným senzorem? Nestírá vůbec anebo se chová jakoby tam nebyl?

Díky za pomoc (tolik otázek pohromadě jsem nepsal již dlouho :-))

Romec

post-25634-1234430102_thumb.jpg

post-25634-1234430112_thumb.jpg

post-25634-1234430121_thumb.jpg

Editováno: , autor: Romec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...