Přejít na obsah

Parkovanie s vytočenými kolesami


RomanKo

Doporučené příspěvky

presne tak! ved vieme kolko zarobila microsoftu ich vlastna kampan o piratskych softoch... no comment

Ad. ZEDER: to montuju aj v autorizovanych servisoch SKODA...

Ad. VAM: davaju ruku do ohna, ze sa na ich produkte nic nepokazi a ani to nijako neovlyvni zivotnost origos eletroniky. keby sa aj nahodou nieco pokazilo, chap na originalnej autoelektronike, tak ti to pridu vymontovat a nikto ani nezisti, ze tam nieco bolo namontovane.

zaver: radsej risknem zaruku ako ukradnutie auta!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak! ved vieme kolko zarobila microsoftu ich vlastna kampan o piratskych softoch... no comment

Ad. ZEDER: to montuju aj v autorizovanych servisoch SKODA...

Ad. VAM: davaju ruku do ohna, ze sa na ich produkte nic nepokazi a ani to nijako neovlyvni zivotnost origos eletroniky. keby sa aj nahodou nieco pokazilo, chap na originalnej autoelektronike, tak ti to pridu vymontovat a nikto ani nezisti, ze tam nieco bolo namontovane.

zaver: radsej risknem zaruku ako ukradnutie auta!

Zeder montujú v Skodovke napr.v Dunajskej Strede aj v iných a záruku držia.Také sprostosti nemôže nik iný vymyslieť len centrála v Bratislave.Nemôžem akurát súhlasiť s tým vymontovaním.Videl si ako sa montuje Zeder?Je to tvrdý zásah do konštrukcie ale aj elektroniky roztrihnú tam originálny kábel myslím že to bol žltohnedý a pripájal na to kábel s zedera.A to nehovorím že tam v dielni ešte dačo upravavali na tyči riadenia pričom to robili karbobrúskou.Ale ja idem aj tak na montáž už sa mi blíži termín kedy mi ho vyrobia to je budúci týždeň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
Vdaka za rady. Ide o to, ze rozmyslam nad kupou bezpecnostneho zariadenia ZEDER lock. A ten vlastne brani otacaniu volantu. Preto vyrobca tohoto zariadenia odporuca kolesa vytocit aby vozidlo nemohlo byt odtiahnute rovno. Ale od suseda som tiez pocul prave to, ze sa s vytocenim kol a dlhsim statim moze nieco poskodit. Preto ta otazka. Dakujem za prispevky. Budem rad ked sa aj ini k tomu este vyjadria so svojimi skusenostami.

Z tohto mi ale vyplyva, ze budem musiet asi pouvazovat nad inym mechanickym zabezpecenim ako je ZEDER. :(

Vdaka

Mam Zeder a ak zaparkujes na nejake parkovisko z ktoreho nie je moznost odist bez vytacania kolies tak ich mozes nechat rovno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako som spomenul. To je len pravny tah v pripade ze by sposobilo zariadenie nehodu alebo poskodenie. To je v podstate na kazde zariadenie okrem ich zmluvnych...ako je Defend a Construct. Je to urcite aj svojim sposobom lobing. Ale aj poistenie sa v pripade nejakej neocakavanej situacie. No ked ti to namontuje predajca tvojho auta, tak to znamena ze ti za to ruci. :) Ale hej, rozhodnutie je na kazdom z nas.

Taketo oblbovania pocuvame stale. Nekupujte neoriginalne diely, su zle, nekvalitne a nevydrzia tak dlho. prd velky! Vacsina z nich dokonca vydrzi dlhsie ako original diel (alebo je to od toho isteho vyrobcu, len nema logo skoda ale ineho predajcu), no ale to by im klesali trzby keby ta na to neupozornili a "nevystrasili". V ramci zaruky je dobre pouzivat vsetko ako kazu, no po zaruke...hmmm...no je to na kazdom z nas ci si das vymenit olej u skoda servisu za 4500sk, u neznackoveho za 2500 alebo doma za cenu oleja. :) A olej vymenit este dokazem. :)

Uplne suhlasim a tak je to aj zo zedrom na prd mi bude zaruka ked auto bude na Ukrajine

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...