Přejít na obsah

Redukce 1DIN


Doporučené příspěvky

áááá tak koukám, že už se dělá i redukce. Když jsem si dával já do Roomstra neorig. rádio, tak jsem tohle nesehnal. Ve škodovce mi tenkrát nabízeli jen vyměnit celý středový panel za větší (obnášelo to tenkrát podle nich cca 2500,-), že do horní poloviny se dá rádio a dole bude kaslík. Od toho jsem upustil a musel jsem si vystačit sám jen se svojí šikovností. Vše bylo již pod záslepkou připraveno, tak jen vyřešit přední krytí. Na co tedy měnit středové panely. :) Dnes toho vůbec nelituji. Rádio mám více zapuštěné v panelu - čili nechytám o jeho "knoflíky". a asi by se mi nezamlouvala ta černá barva toho rámečku, ale to je jen věc vkusu a zvyku ;) ale je možné že dělají i v té šedé barvě.

Editováno: , autor: tora
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Jindram, co je to za propovaci kabel ?

lebo ja mam od skodovky z origo dielov prepojovaci kabel a z neho ide napajanie na spinany plus ako vyvedeny samostatny kabel co treba pripojit k poistkovej skrini ..

a tu vidim ze vsetko vypada byt zapojene cisto v tych konektoroch ..

po zapojeni ti radio hraje aj ked vyberies klucik zo zapalovania ? alebo nie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jindram, co je to za propovaci kabel ?

lebo ja mam od skodovky z origo dielov prepojovaci kabel a z neho ide napajanie na spinany plus ako vyvedeny samostatny kabel co treba pripojit k poistkovej skrini ..

a tu vidim ze vsetko vypada byt zapojene cisto v tych konektoroch ..

po zapojeni ti radio hraje aj ked vyberies klucik zo zapalovania ? alebo nie

Drát, který se měl připojit na spínané plus, jsem zapojil na drát stálého plus. Rádio hraje kdykoliv, nezávisle na zapnutém klíčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok dik za info ..ja som po neuspesnych pokusoch zapojit drat do poistkovej skrinky tiez zapojil oba konakty na stalyprivod ... tak viem ze nejsom sam -_-

jo do pojiskovky se dostat to je zajímavé :)

já jsem si tam natahl od rádia "husí krk" k pojiskovce, tím jsem prostrčil kabel. Pojiskovka je tam pěkně zakletá, aby se dala vyndat tak se musí toho docela dost oddělat, tak jsem to jen odtáhl, povolil pojiskovku, na kabel jsem si dal přímo pojiskový konektor a zastrčil do volného "pinu"

Já jsem to tak udělal, protože mám v plánu přidat k rádiu ještě zesík se subwooferem a ten orig kablík mi přišel průřezem takovej bídnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja osm sa s tym babral asi hodinu a nepodarilo sa mi tam natlacit ten kablik ani za svet ..

popis to trochu viac nech to pochopim ten tvoj postup ..

jestli jde o tu pojiskovku tak tam povolíš pár šroubů, aby jsi odtáhl ten plast pak povolíš tu pojiskovku aby jsi jí svěsil a mohl se k ní dostat. Rozcvakneš ten její kryt a bude už vidět na ty kabely a na takovou černou jakousi "čokoládu" ve které je zasuté barevné (myslim červené) plastové šoupátko které se povitahne (směrem ke spolujezdci) - tím odjistíš ty konektory aby jsis tam mohl strčit do předem tebou vybraného slotu pod proudem (pozapnutí klíčku např. místo vyhřívaných sedaček pokud je tedy nemáš, nebo jinam) kam zasuneš kabel s nacvaknutým pojiskovým konektorem a zpět zasuneš to barevné šoupátko tím zajistíš ty kabely aby se nevytahly... smontuješ... dáš pojistku a finýto :-)

stejný systém toho zajištění je třeba i na baterii tam jak jsou ty nožové pojistky - tam si to můžeš odzkoušet :)

Editováno: , autor: tora
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty brdo . no s tou poisstkovkou som sa dost natrapil anepodarilo sa mi vysunut to spominane supatko aby som to cele mohol vybrat ..

pfuf tak to este niekedy skusim

dik

Si to zkus na té baterii jak tam jsou ty pojistky tam je to to samé ;-) a je k tomu dobrý přístup :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
Čaute - viete poradiť ako sa demontuje 2din - > 1din rámček - rámček, pre montáž neorig. rádio a pod ním je "odkladacia polička", neviem ho totiž vybrať a nerad by som niečo zlomil alebo poškrábal.

ramecek vysprtnout sroubovackem obalenym hadrikem. viz ZADNI REPRO a ANTENA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...