Jump to content
Sign in to follow this  
VendaRS

Ubývá brzdovka

Recommended Posts

Potřebuju poradit před týdnem mi začala ubývat brzdovka a už sem jí musel dvakrát dolívat(hlásilo to) myslím že to bude spojka protože někdy zůstává viset skoro dole a musím jí nohou vytáhnout nahoru pak je to po celou jízdu v poho, co to bude spojkový válec???? Poraďte dík :help:

Potřebuju poradit před týdnem mi začala ubývat brzdovka a už sem jí musel dvakrát dolívat(hlásilo to) myslím že to bude spojka protože někdy zůstává viset skoro dole a musím jí nohou vytáhnout nahoru pak je to po celou jízdu v poho, co to bude spojkový válec???? Poraďte dík :help:

Všechno otři a prošlápni pedály a snad uvidíš odkud to teče...

som ani nevedel ze smojka ma s brzdovou kvalainou nieco spolocne ;)

Když máš hydraulickou spojku tak ta má stejnou náplň jako brzdy(společnou nádobku)

Pedály čisté, a zvrchu u motoru nic není vidět musím s tím vlítnout na nájezdy a pak uvidíme, ale ten pedál zůstává zaseklej ne že by jen klesnul.

Pedály čisté, a zvrchu u motoru nic není vidět musím s tím vlítnout na nájezdy a pak uvidíme, ale ten pedál zůstává zaseklej ne že by jen klesnul.

Hoď to na jámu nebo na nájezdy a prohlídni to zespoda, buďto váleček u pedálu a nebo na převodovce, nic jinýho to nebude. Mě se jednou stalo že jsem natočil auto a šlápnu na spojku a ona gumová, tak jsem to chcíp a ono pořád, tak to natočím a najednou všechno v pohodě, pro jistotu jsem to všechno odvzdušnil i s brzdama a od tý doby nic, taky mě to vylekalo...

Když máš hydraulickou spojku tak ta má stejnou náplň jako brzdy(společnou nádobku)

Spise to vidim na brzd. prasatka - bubny pokud mas - nebo hydr. valec ci odvzdusnovak na prevodovce. Kdyz tak si odvzdusni spojku - nelekni se pri kazdem seslapnuti zustane pedal dole

Spise to vidim na brzd. prasatka - bubny pokud mas - nebo hydr. valec ci odvzdusnovak na prevodovce. Kdyz tak si odvzdusni spojku - nelekni se pri kazdem seslapnuti zustane pedal dole

Když padá jen spojka tak to brzdy nebudou a hlavně propadává, takže zavzdušnění taky ne, prostě někde uniká potvora a je potřeba najít kde, páč místa potřísněný kapalinou budou rezavět...

Edited by stihacka