Přejít na obsah

Ubývá brzdovka


VendaRS

Doporučené příspěvky

Potřebuju poradit před týdnem mi začala ubývat brzdovka a už sem jí musel dvakrát dolívat(hlásilo to) myslím že to bude spojka protože někdy zůstává viset skoro dole a musím jí nohou vytáhnout nahoru pak je to po celou jízdu v poho, co to bude spojkový válec???? Poraďte dík :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuju poradit před týdnem mi začala ubývat brzdovka a už sem jí musel dvakrát dolívat(hlásilo to) myslím že to bude spojka protože někdy zůstává viset skoro dole a musím jí nohou vytáhnout nahoru pak je to po celou jízdu v poho, co to bude spojkový válec???? Poraďte dík :help:

Všechno otři a prošlápni pedály a snad uvidíš odkud to teče...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pedály čisté, a zvrchu u motoru nic není vidět musím s tím vlítnout na nájezdy a pak uvidíme, ale ten pedál zůstává zaseklej ne že by jen klesnul.

Hoď to na jámu nebo na nájezdy a prohlídni to zespoda, buďto váleček u pedálu a nebo na převodovce, nic jinýho to nebude. Mě se jednou stalo že jsem natočil auto a šlápnu na spojku a ona gumová, tak jsem to chcíp a ono pořád, tak to natočím a najednou všechno v pohodě, pro jistotu jsem to všechno odvzdušnil i s brzdama a od tý doby nic, taky mě to vylekalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
som ani nevedel ze smojka ma s brzdovou kvalainou nieco spolocne ;)

Když máš hydraulickou spojku tak ta má stejnou náplň jako brzdy(společnou nádobku)

Spise to vidim na brzd. prasatka - bubny pokud mas - nebo hydr. valec ci odvzdusnovak na prevodovce. Kdyz tak si odvzdusni spojku - nelekni se pri kazdem seslapnuti zustane pedal dole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

som ani nevedel ze smojka ma s brzdovou kvalainou nieco spolocne ;)

Když máš hydraulickou spojku tak ta má stejnou náplň jako brzdy(společnou nádobku)

Spise to vidim na brzd. prasatka - bubny pokud mas - nebo hydr. valec ci odvzdusnovak na prevodovce. Kdyz tak si odvzdusni spojku - nelekni se pri kazdem seslapnuti zustane pedal dole

Když padá jen spojka tak to brzdy nebudou a hlavně propadává, takže zavzdušnění taky ne, prostě někde uniká potvora a je potřeba najít kde, páč místa potřísněný kapalinou budou rezavět...

Editováno: , autor: stihacka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...