Přejít na obsah

Radary


Kolafa

Doporučené příspěvky

Ale no tak, ta kamaradka tety me babicky to ma uz za sebou a o mrtvych jen dobre... Z vlastni zkusenosti to nemam, bo to nepotrebuji, nemam pred kym co se radaru a kamer tyce skryvat SPZ, jelikoz predpisova jizda je me motto... Jelikoz se ti nikdo na to neozyva, tak jsem ti chtel prispet to, co jsem slysel, vlastni obrazek si udelej sam pokud to tak nutne potrebujes... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak, ta kamaradka tety me babicky to ma uz za sebou a o mrtvych jen dobre... Z vlastni zkusenosti to nemam, bo to nepotrebuji, nemam pred kym co se radaru a kamer tyce skryvat SPZ, jelikoz predpisova jizda je me motto... Jelikoz se ti nikdo na to neozyva, tak jsem ti chtel prispet to, co jsem slysel, vlastni obrazek si udelej sam pokud to tak nutne potrebujes... ;)

Tak v tom je mezi nama rozdil, ja nejezdim predpisove, ale bezpecne! A vzhledem k tomu, ze celej Šizák neni o bezpečnosti, ale o buzeraci, tak hledám adekvátní prostředky obrany, např. proti stacionárním radarům, resp. kamerám na průměrnou rychlost. Jestli tě baví se ploužit po Jižní spojce 80, neberu ti to, ale bacha, ať tě zezadu nenabere kamion. Ty hovádka na MÚ maji rok na to, aby tě předvolali za přestupek, tak abych moc nejásal, že jsem čistej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vazeni, nemate nekdo zkusenost s necim podobnym tomuto: http://www.photoblockercanada.com/

Tak todle je nějaká doba, co se to řešilo a spousta reportáží upozorňovala na pěknou pálku, když tě vyčmuchají. Pokud tě zrovna nevyfotí na ulici. Je to totiž záměrná úprava SPZ a to se trestá!!!

Jojo tohodle bych se taky asi uz bal ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vazeni, nemate nekdo zkusenost s necim podobnym tomuto: http://www.photoblockercanada.com/

Tak todle je nějaká doba, co se to řešilo a spousta reportáží upozorňovala na pěknou pálku, když tě vyčmuchají. Pokud tě zrovna nevyfotí na ulici. Je to totiž záměrná úprava SPZ a to se trestá!!!

Jojo tohodle bych se taky asi uz bal ... :(

Sice to vypadá dobře, ale o problémy tohoto typu fakt nestojím. Jsem rád, že mám ještě 0 bodů!!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vazeni, nemate nekdo zkusenost s necim podobnym tomuto: http://www.photoblockercanada.com/

Tak todle je nějaká doba, co se to řešilo a spousta reportáží upozorňovala na pěknou pálku, když tě vyčmuchají. Pokud tě zrovna nevyfotí na ulici. Je to totiž záměrná úprava SPZ a to se trestá!!!

Tomu věřím a zbytečné problémy bych si nepřidělával...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekde jsem cetl, ze se to da koupit v Polsku za cca 400,- Kc ale o ucinosti nic konkretniho nevim.

Myslím, že v Polsku to taky prodávají. Ono to dělá to, že se to stříkne na spz a jak začne radar fotit, nedokáže ten laser nebo ten paprsek přes tuto nastříkanou vrstvu proniknout a udělá se na fotce jen prázdné místo. Jako by na značce nic nebylo, ale pokud tě vyfotí radarem v autě, na 100% vyrazí za tebou a je to hotový!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně to mám vyzkoušené, má to jen pár nevýhod, pokud vás to fotí za světla, mají vás, účinnost je jen v noci, další věc je ta, že se to smívá, tudíž je potřeba to občas nastříkat, takže musítě vědět, kdy předpisy porušovat a kdy ne. Lepší je folie, ale ta je zakázaná zákonem. Jinak se to kupovalo v Německu tak za 20,-DM, pár let jsem to ale už neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...