Přejít na obsah

Predný a zadný nárazník


bikerkiri

Doporučené příspěvky

Je to takovej jakoby nejtek, bohužel ho nemam poruce ani fotku a přesně už si to nepamatuju. Ale je to takovej styl, že jeden je dutej a ten druhej protikus se do něj zatlačí z druhý strany a tim se ten dutej roztahne. Rozebrat jdou tim způsobem, že z jedný strany, kde to vypadá prostě jako dva plastový kroužky v sobě ten prostřední vytlačíš. A myslim že je to tam tak, že je jako od země vytlačuješ směrem nahoru do motorovýho prostoru..Když to vytlačíš a ten protikus ti nikam nezaskočí, tak je můžeš zas použít..

Ahoj. Myslíš, že půjde seštelovat přední nárazník bez jeho sundání. Ve vodících lištách to sedí jen mezery nehrajou. Zadní nárazník budu muset sundat úplně, tam je to vyskočené z vodící lišty. Byl to sakra sendvič bum bum mezi dvěma chlapama :) Zadní to neubrzdil a mě odrazil do toho předemnou. Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Nemáte tušení proč má fabie po faceliftu přední nárazník vespod zakončený napříč kolmou cca 3cm vysokou lištou? Právě jsem jí skoro celou ulomil o zamrzlou závěj. Je to tam kvůli aerodynamice nebo ochraně? Vím že první fábky měly ty lišty nacvakovací ale jak se o ní někdo škrtlo tak hned ulítla, po faceliftu je napevno součástí nárazníku. Je to na combíku. Dík

Tady je to dobře vidět (pod tím popisem)http://www.obautodily.cz/detail_polozky/602033_4.jpg

Editováno: , autor: AlesK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aerodynamika by dle mne byla naopak lepší bez toho výstupku (nebo by ho udělali skosený) ....já osobně si myslím že je to ochrana proti odletujícímu bordelu, přeci jen je to před koly a před místem kde je motorový prostor....jinak to je dobrej "detektor" hrany patníku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím tu střední část. Ta fotka je nárazník z eresa, standartní verze maj jen tu prostřední lištu co jsem vyznačil. Tam mi fakt uniká její význam. :mellow: Zvlášť když za nárazníkem plynule navazuje spodní dekl zakrývající motor s převodovkou až k nápravám.

post-6365-0-59524100-1296217352_thumb.jp

Editováno: , autor: AlesK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdarec,

mám FRS a trochu řeším, co se zadním nárazníkem. Jde o to, že výfuk končí rovně a při současných úpravách motoru, kdy to trochu víc kouří, mám po čase docela černo na zadku a navíc mi koncovka začíná trochu reznout (není to sériová z výroby, je tam jiný výfuk).

Napadlo mě, že bych koncovku zrušil a výfuk by se ohnul k zemi. Jenže co s výřezem v zadním nárazníku? Dá se to nějak designově upravit, aby se zakryl a trochu se to vytvarovalo do linie nárazníku? Přeci jen by to vypadalo líp....stejně jej plánuji přestříkat, jelikož je dost poškrábaný...

případně víte o někom, kdo to dělá? Díky moc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

potrebujem vymenit po mensom tukanci zadny naraznik (fabia I pred facelift, strieborna metaliza) ak som dobre pochopil cena za naraznik je cca 150Eur, ale asi to bude nenalakovana. nevie niekto priblizne za kolko su to schopny majstri nalakovat? predpokladam ze bude treba menit aj listy, vystuha by mohla zostat povodna? naraznik nie je preliaceny iba vyskocil po bokoch..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...